כמה שלא תהיו "פטריוטים",

TaL53

New member
כבודו יכול

להביא דוגמאות לאלימות נגד דתיים, באותה מידת חומרה של אלימות נגד מי שאינו דתי/חרדי? אני מתכוון לתקיפות פיזיות, לינצ'ים, תקיפת ילדות שלא היו מספיק "חסודות", אלימות נגד אנשים שמתנגדים להדתה (עע מה שקרה בהרצליה).
&nbsp
כבודם של אושיות פייסבוק כאלה ואחרות במקומם מונח. במיוחד שלא ברור מי הם והאם מדובר באנשים אמיתיים או בוטים.

משעשע

איזה בדיוק "צילום מסך" הציג לנו בוט סוג זי"ן הפעם? כתובת אנטישמית בשפה סקנדינבית + טענת הכותב (בלי שום צילום מסך) שישנם רוסים הכותבים אותו דבר נגד חרדים.
אפילו אם היו מציגים צילום מסך לאישור טענה זו, זה עדיין לא היה מוכיח שום דבר: לא על מקור אותו "מסך", לא על זהותם האמיתית של מחבריו, לא על משקלם היחוסי של הדבילים יחסית לכלל המגזר בהשוואה למשקלם היחסי של דבילים דומים במגזרים אחרים.
אבל תעמולה מסוג זי"ן מיועדת מן הסתם לקהל קוראים בעלי רמת משכל מסוג זי"ן

אוי אוי אוי, איזה איום, אתה בטח עשית במכנסיים?

את האיום במדינת הלכה אתה משווה לקריאות ניאו-נאציות להכות בחרדים כדי להציל את אימא חיפה?

beatman

Member

אתה באמת חושב שישראל בדרך לשם ?
אם כך, 70% מהנשים בארץ יישבו בכלא.
זה כבר נראה כמו החלום הרטוב של אורח לרגע 112

יש לך "חוש הומור" ספציפי מאוד.

אני לא ראתי בקישור שום דבר מצחיק.
אני מקווה שבישראל אנו עדיין רחוקים מזה.
אני רק הצגתי צילום מסך (אמיתי!) של מישהו שמאיים לעשות את זה, לעומת "צילוני המסך" המזויפים שלכם.

אתם מציגים כתובת אנטישמית בשפה סקנדינבית כ"הוכחה" לאנטישמיות של תומכי ליברמן, ואילו האיום במדינת הלכה אינו נראה לכם בכלל כאיום. אז הצגתי דוגמה למדינת הלכה.

חוששני שאזניח את המלאכה להסביר משהו לך
כל מי שיעניין אותו לקרוא מה שאני כותב, יבין. נו טוב, לא כל אחד, אז לפחות חלק, ומי שלא אז לא

beatman

Member
מזוייפים ?

על סמך מה אתה מבסס את הטענה השקרית הזאת ?
מדובר באנשים שסביר להניח קיימים במציאות שכתבו זאת, בדיוק כפי הטוקבק שהבאת.
והדברים שהם כתבו חמורים פי כמה ופי כמה ממדינת הלכה.
ואותו אחד לא איים לעשות את זה, אין הלכה ביהדות שדוגלת במאסר עולם לאישה ש"מעודדת זנות", זאת כבר המצאה שלך.
&nbsp
איזו שפה סקנדינבית ? כתנו לך במפורש ברוסית!

beatman

Member
שום דבר לא מפתיע וגם לא חדש

דעות מבחילות כאלה נשמעו באוזניי עוד בילדותי.
עם הזמן המצב רק מחמיר.

beatman

Member
לא קשור לליברמן, אני מדבר על הרוח של ההודעות בקישור

ליברמן עצמו עדיין לא התנסח כך, הוא שומר על קווים אדומים, אבל אין ספק שהוא מצא דרך לשאוב קולות כאלה אליו.

מה זאת אומרת "לא קשור"?

הרי שאול שלכם בדיוק רצה "להוכיח" באמצעות הטקסט הסקנדינבי, שהאישה שמשתלחת בליברמן צודקת!

"עדיין לא התנסח כך" זה מצויין. כמו שאומרים: אחותך עדיין לא זונה.

beatman

Member
אני מדבר על רוח הדברים של הקהל

ליברמן ומפלגתו התנסחו בצורה פחות מגעילה ושאינה קרובה להסתה ועבירה על החוק, אך המשמעות דומה מאוד וכוונה בהצלחה לקהל היעד.

TaL53

New member
אני מפנה אלייך את אותה

השאלה שהפנתי לשאול. אתה יכול להביא דוגמאות לאלימות כלפי דתיים/חרדים באותה מידת חומרה כמו אלימות חרדית/דתית נגד מי שלא דתי? ואני לא מתכוון לטוקבקים.

beatman

Member
בזמן האחרון למזלנו לא שמעתי

אבל בעבר היו ציורי צלבי קרס והתקפות של ניאו-נאצים, פטרול 36 הידועים לשמצה למשל.
וההתקפות הללו אינן נגד דתיים, אלא נגד העם היהודי בכללותו.
&nbsp
אבל לא על זה הדיון, הדעות הללו מסוכנות כשלעצמן ויש בחלקן גם הסתה.

TaL53

New member
בזמנו טענת שהחילונים הרבה פחות סובלניים

כלפי דתיים מאשר להפך. אבל כאשר ביקשתי סימוכין התוצאה הייתה אפסית. גם כאן, אתה מביא קוריוזים מהשוליים של השוליים, מקרים שמתרחשים אחת לכמה שנים. בעוד שלגבי המקרים ההפוכים יש אין ספור דוגמאות ולא של בודדים אלא של כנופיות שלמות של חרדים שעושות לינצ'ים בחיילים, נשים ומה לא. אגב, בניגוד לאותם ניאו נאצים שאין אף גורם שתומך בהם אלימות החרדים/דתיים זוכה להרבה תמיכה אידיאולוגית ותיאולוגית מצד הרבנים ששולחים אותם.
&nbsp
לא על זה הדיון? אז על מה?! לא על סרטון מלא בהשמצות נגד "עליית 90"? אגב, לא שאני מאמין שאותה הגיברת בעצמה הייתה כה פעילה אי שם בברה"מ. רוב הסיכויים שישבה בשקט בבית ואז ניצלה את ההזדמנות והגיעה לפה.

beatman

Member
באופן כללי, אני מזהה יותר שונאי דת ודתיים

מאשר שונאי חילוניים.
אני כן התכוונתי ומתכוון לדעות, הסתה ואלימות מילולית.
מבחינת אלימות פיזית יש יותר תקריות מצד דתיים, טענתי את זה אז וגם בהודעה למעלה.
&nbsp
הכנופיות השלמות שעושות לינצ'ים בחיילים ובנשים הם מיעוט שבמיעוט שבד"כ שייכים לנטורי קרתא ולמעשיגנע כדוגמתם, שאםם אינך יודע הם קבוצות נפרדות ודי לא אהודות בלשון המעטה בקרב רוב החרדים.
בזמנו נתקלתי בדעות שדי ריחמו והבינו על אותם חברי פטרול 36, ואף הכחישו את ההאשמות נגדם, למרות שכל העולם ראה את התיעודים.
אמנם למזלנו אלה היו מעטים, אך לא בודדים.
&nbsp
הדיון מתמקד בדעות המושמעות ברשת וכחלק מקמפיין ישראל ביתנו ולא על מקרי תקיפה.

למעלה