כמה שלא תהיו "פטריוטים",

beatman

Member
ברור שהוא לא

הכל הצגה, אבל את 3 המנדטים הוא די קנה.
לפי ניתוח שערכתי מקלפיות באיזורי ומקומות נוספים המנדטים הגיעו בעיקר מכחול לבן וכולנו וגם פלח לא זניח מהליכוד.
&nbsp
גם אם דרעי היה אומר את זה, אז מה ?
החרדים נוהרים לקלפיות, השמאלנים נוהרים לקלפיות.
&nbsp
הערבים הם מלכי הזיופים, העסק הזה שם ברמה פלילית ורקובה במיוחד.
יש עוד מגזר, חרדי שגם שם לא חסר, וכמובן שגם שם צריך מצלמות.
&nbsp
מבחינתי שבכל קלפי תהיה בקרה מצולמת.

TaL53

New member
ברור ברור

כי טענות לגופו של מוצאו של אדם אינן גזעניות כלל וכלל (כשזה מתאים לאג'נדה כמובן). לגבי המצלמות הרי באפריל "מבצע המצלמות" התבצע רק נגד מגזר מאוד מאוד מסויים ולא נגד כל קלפי בה היה חשד לזיופים, לא כך? אז מדובר בלא יותר מספין גזעני נוסף של ביבי שרצה להראות, לפניה בחירות של ספטמבר, ששוב התקשורת ובתי המשפט "רודפים אותו". אולי אתה זוכר על חשבון מי קיבל ליכוד מנדט נוסף בבחירות האחרונות? ולמה?

beatman

Member
תלוי אילו טענות וכאן מדובר כמובן על קבוצה שמהווה יריב פוליטי

ולכן ברור שאין כאן שום גזענות.
אצל הערבים הזיופים הרבה יותר מאסיביים ולכן חשוב להתחיל אכיפה רצינית לפחות משם.
גופי התקשורת השמאלנית ומערכת המשפט המופקרת בהחלט רודפים את ביבי בצורה לא רציונלית.

זו "התרבות" השולטת בישראל - שנאת האחר.

מי שמטפח שנאה כלפי מישהו, "מתפלא" כשהוא עצמו הופך מושא לשנאה.
לא ראתי שליברמן איחל למישהוו משהו (ואני שב ומדגיש ששאני רחוק מלהיות תומך שלו). גם לא ראיתי שהוא השתלח במישהו בגלל שהוא חרדי.
זה שמישהו מאחל משהו למישהו, אפשר בהחלט לראות ולשמוע מכל הכיוונים. יוצאי ברה"מ לשעבר אינם שונים בזה מכל האחרים, וזו תהיה גזענות להטיל עליהם את מלוא האשמה בגזענות הרווחת בארצנו.

beatman

Member
בהחלט, וחבל שכך.

הפוליטיקאים רק מתדלקים את השיח הזה ומפיקים ממנו תועלת אלקטורלית.
&nbsp
ליברמן ירד על תנועת הליכוד והזכיר שיש בה חרד"לניק כמו שלמה קרעי, הוא תקף את עצם הימצאותו של חרד"ל במפלגה.

מעולם לא הייתי אוהד של ליברמן, אבל

האם תוכל להציג ציטוט מלא של דבריו בנדון?

כל הפוליטיקאים - אינטרסנטים.
אתם בימין כולכם אותו דבר. אין למעשה הבדל מהותי אפילו בין ליברמן לחרדים!
הוא פשוט מנהל משחקי-כוח משלו, בדיוק כמו כל האחרים, וזוכה לתמיכה די נרחבה גם מצד "בכירי המשק". יתכן שנראה בסופו של דבר ממשלה חרד"לית בראשות ליברמן!

נכון, בינתיים, כנהוג, אתם שופכים רפש אחד על השני, כמו בסרטון התעמולתי שהצגתי, בו השחקנית טוענת שתומכי ליברמן "קוראים להרוג את החרדים", ושאול שלכם שואל "מה לא נכון"

beatman

Member
הנה:

"אני מתנצל מכל הלב בפני הבהמות. לליכוד של היום אין שום קשר לתנועה הרוויזיוניסטית. זה אוסף של עסקנים, החל בשקרן העלוב ישראל כ"ץ וכלה בחרד"לניק מובהק כמו שלמה קרעי. עבורם הליכוד זה רק הפלטפורמה לקריירה הפוליטית האישית".
&nbsp
&nbsp

מה שכתוב בטקסט הזה,

זה שליברמן קרא לו: עסקן, שבתור חרד"לניק מובהק, הליכוד עבורו זה רק הפלטפורמה לקריירה הפוליטית האישית.

איפה ראית בזה השתלחות בחרד"לים באשר הם?
הרי באותו המשפט שציטטת הוא משתלח גם ב"שקרן עלוב" שאינו חרד"ל, ומאשים גם אותו בדיוק באותו הדבר: שהליכוד עבורו הוא רק פלטפורמה לקריירה פוליטית אישית.
עברית קשה שפה?

beatman

Member
כלומר שהוא, בתור חרדלנ"יק, לא יכול להיות במפלגת

הליכוד כמו כל ח"כ אחר, אלא הוא גורם זר שם (רק בגלל הכיפה שעל ראשו) ומשתמש במפלגה כפלטפורמת קידום אישית.
&nbsp
ליברמן בחר בהשתלחות בחובשי כיפות באשר הם כ"משיחיים", "קיצוניים" וכו'.
הכל בשביל למשוך אליו את שונאי הדתיים.

אנסה להסביר לאט-לאט

ליברמן טוען, שהבנאדם לא חיפש לעצמו מפלגה קרובה מנטלית, אלא מפלגה שתשמש לו קרש קפיצה.
זה מה שכתוב בטקסט בעברית שהצגת.
לא צריך לקרוא את צ'כוב בשביל להבין את זה.

מאידך, מי אני שאגן על ליברמן? מבחינתי, תמשיכו להשתלח בו כמה שאתם רוצים

beatman

Member
כלומר "מפלגה קרובה מנטלית" חייבת להיות מפלגה דתית

בגלל שהוא חרד"ל, טענה שגויה לחלוטין, אותו שלמה קרעי מתפקד ופעיל ליכוד הרבה זמן לכל דבר ועניין.
ליברמן רצה להציג שאדם עם כיפה על הראש הוא הרי "קיצוני ומשיחיסט" ושזה חיסרון שבליכוד יש אנשים כאלה (אבל את אדלשטיין ואלקין הוא לא הזכיר
), ולכן הציג שאדם כזה לא אמור להיות חלק מהליכוד ושאם הוא נמצא שם, אז זה רק בגלל שימוש במפלגה כפלטפורמה לקידום אישי.

אל תהפוך אותי למליץ יושר של ליברמן

אבל את משמעות דבריו לא הבנת

עצם העובדה שהוא הזכיר בנשימה אחת את הדתי שלך ביחד עם מישהו לא דתי, והאשים את שניהם בדיוק באותו דבר, מוכיחה בבירור שהוא אינו משתלח בדתיים באשר הם.
לעומת זאת, הינין הקיצוני גזעני באופן כולל, משתלח בערבים באשר הם, ו"מצדיק" למשל את "הקומוניזציה" של אדמותיהם הפרטיות. לא כך?

beatman

Member
את השאר הוא הזכיר עם סיבה כלשהי, את הדתי רק משום

שהוא חרד"לי ולפי ליברמן נמצא במפלגה שלא אמורה להכיל לדעתו אנשים כאלה.

קוקורוזו, פתאום אתה והליברמניאק...

טובארישצ'י?

&nbsp
כמו פעם בסאיוז?

&nbsp
הלא אבן מקיר תצחק.

TaL53

New member
מעניין מי "מפיץ" ומתי

באופן די "מפתיע" רוב הה"פצה" נעשתה ע"י ביבי-בוטים כדי להוריד את אחוזי ההצבעה לליברמן.

לצערי,

לא הבנתי מדוע זו "הפצה" במרכאות.
גם לי זו נראית כעבודתם של ביבי-בוטים. אבל איך אתה מציע לקרוא לזה במקום "הפצה"?

TaL53

New member
הכוונה הייתה

שהפצת הסרטון נעשתה במכוון ומתוך אגנדה פוליטית ולא כמעשה תמים של "אמת סובייקטיבית".

למעלה