כמה שלא תהיו "פטריוטים",

אתה משקר. הצג ציטוט

א. ל"חברים שלי"
ב. למישהו שטען שאני גר על אדמה פרטית שלו.

את הסיסמאות שלכם שמעתי מיליון פעם, הוכחות - אפס פעמים.

beatman

Member
תמשיך לשקר לעצמך

זה הרי הכי נוח.

איפה הציטוט?
בינתיים אתה רק מפריח סיסמאות.

אני יודע בדיוק מי היו הבעלים של הקרקע עליה נבנתה השכונה בה אני גר

זה ידוע לכל, ואין כאן שום קונספירציה.
שחיתות - זה כן! קבלן אחד וראש עיר אחד אפילו ישבו בכלא!

אבל השתלטות על קרקע פרטית של מישהו לא היתה.

beatman

Member
מחבלים שתקפו יהודים טופלו ע"י כוחות צה"ל ומג"ב

שגרתי ביו"ש.

אתה נורמלי?

ערבי יצא למסוק את זיתיו, מחבלים יהודיים תקפו אותו במוטות ברזל וגם את הישראלים מארגון "רבנים לזכויות אדם" שנכחו במקום, הציתו את עצי הזית, ומג"ב תמכו בהם, לא אפשרו לערבי למסוק את זיתיו גם למחרת, ולבסוף תקפו אותו פיזית.

הכל מתועד. הצגתי כבר שלושה קישורים.
על מה אתה מספר?

beatman

Member
בוודאי נורמלי, ממתי ערבי יוצא למסוק זיתיים עם אנרכיסטים ?

הם התקרבו וכנראה שנכנסו לשטחים החקלאיים של יצהר וזאת הסיבה למהומה.
מאוחר יותר המ"פ הגזרתי עצר בלילה, במהלך השבת נער מיהר בהאשמה שהוא הצית מטעים של ערבים, בתגובה כנופיית חמומי מח מיצהר השליכו אבנים לעבר כח צה"ל, פינצ'רו צמיגים ופצעו חייל.

רגע, אז הציתו מטעים של ערבים?

אם זה הפלסטינים "פלשו לשטח חקלאי של יצהר" (מתנחלי יצהר מגדירים את האדמות הפרטיות של הפלסטח חקלאי של יצהר"), אז למה עצרו את הנער התמים?

מהפוסט שלך אי אפשר להבין אם אתה תומך או לא תומך בחמומי המוח מיצהר. זה יוצא אצלך גם וגם

בנוגע ל"אנרכיסטים", כפי שאתה מכנה את הפעילים הישראליים כולל "רבנים לזכויות אדם", הרי מדובר בתופעה שנמשכת זה שנים רבות, שנכתב עליה כל כך הרבה, כך שנדרשת אטימות מיוחדת בשביל "לא להכיר את הנושא".

התופעה היא כזאת: מתנחלים אלימים משתלטים על אדמות פרטיות של פלסטינים. בהדרגה. שלב ראשון הוא התנכלות לחקלאים פלסטינים היוצאים למסיק הזיתים שלהם. מתנחלים באים, מאיימים עליהם, תוקפים אותם, ואפילו היו מקרים שרצחו פלסטיני שמסק את זיתיו.
מידי שנה ושנה, נרתמים פעילים ישראלים מארגונים שונים, ביניהם מארגון "רבנים לזכויות אדם", ומתגייסים לעזור לפלסטינים המותקפים בעונת המסיק. עיקר העזרה זו עצם הנוכחות של הישראלים, המרתיעה במידה מסוימת את המתנחלים האלימים. בקישורים שהצגתי מוצגות עדויות טריות לאלימות המתנחלים למרות נוןכחות הפעילים הישראליים, שכללה הפעם אפילו תקיפת רב בן 80.

אתה שואל "ממתי" הפלסטינים זקוקים לעזרת הפעילים הישראלים במסיק הזיתים? באיזו שנה זה התחיל לראשונה?
כפי שציינתי, עזרה זו חיונית לפלסטינים, ולעיתים הם פשוט לא יכולים לאסוף את יבול הזיתים, שהוא מקור הכנסתם, בלי נוכחות הפעילים הישראלים. הם זקוקים לעזרה זו פשוט על מנת להתקיים. זה "ממתי". גם אם אני מגלה לך את אמריקה, וגם אם "אינך רואה" את המוני הקישורים שגוגל דוחף לך מול האף.

beatman

Member
אני בוודאי בעד מי שמגן על יהודים ושטחים של ישובים יהודיים

ונגד מי שתוקף ללא סיבה ערבים, וכמובן את כוחות הביטחון.
&nbsp
אני בהחלט מכיר את התופעה שהשמאל הקיצוני מגיע לתמוך בערבים ולהציק ליהודים ולכוחות הביטחון.

הגדרה מעניינת

להיות נוכח במטע זיתים פרטי של פלסטיני, על מנת לאפשר לו לאסוף את יבול הזיתים שלו, נחשב בעיניך "להציק ליהודים ולכוחות הביטחון"

אם כל-כך לא טוב להם, למה שלא יחליטו לקום ולעזוב, כמו שאנחנו

עשינו

העולם המוסלימי הוא ענק, ויש גם את ארופה שמקבלת אל כולם.

זוהי בדיוק המטרה של הפשיסטים

להציק לפלסטינים כדי שיקומו ויעזבו, ולתפוס את מקומם. הם אומרים את זה בגלוי.
פשיסטים מ"עטרת כוהנים" שהשתלטו על דירה ("קנו באופן חוקי") בקומה השנייה בבניין בירושלים המזרחית, רקדו יום ולילה מעל הפלסטיני מהקומה הראשונה שסירב להצעה שלך לקום ולעזוב, וחסמו לו את שביל הכניסה לבניין. אפשר לחשוב שלך עשו ככה בברה"מ. אבל לדרוש הגינות מינימלית מפשיסטים זה יותר מדיי.

oren399

New member
בגרמניה היו יהודים רבים מתבוללים או מקיימים מהלך חיים נוכרי

לא ידוע לי שהשואה לא נגעה בהם, עדיין ראו אותם כיהודים ולא כחלק מהאומה הגרמנית והשמידו אותם. בישראל המצב דומה במיוחד ביחס לאתיופים ודוברי רוסית.

beatman

Member
כמה הערות

שרנסקי לא התחיל "לייבא גויים", חוק השבות חוקק כך הרבה לפני ששרנסקי היה יו"ר הסוכנות.
אנטישמיות בשפה הרוסית בארץ בהחלט קיימת, כך גם כמה סרטונים מבית היוצר של 'ישראל ביתנו'.
ליברמן בהחלט התביית על הקו האנטי דתי והאנטי חרדי בשביל לשאוב אליו קולות של קהל יעד כזה, והוא די הצליח.

כמה שאני נגד ליברמן, מעולם לא שמעתי ממנו מילה אחת

נגד דתיים באשר הם.
עד כמה שידוע לי, יש לו טענות כלפי המפלגות הדתיות, ויש לו דרישות כלפי חרדים, שאי-אפשר להגדיר אותן כאילו הן "נגד דתיים".
שילמדו בבתי הספר מתמטיקה, שיתגייסו כמו השאר - זה לא "נגד החרדים".

אפילו לא זכור לי שהוא דיבר נגד הכפייה הדתית, וגם לא שהוא דרש הפרדת הדת מהמדינה. אפילו זה לא.

"אנטישמיות" בפי הימין הקיצוני והדתי זה לעיתים קרובות סתם השמצה. זה כמו המדריכה שלנו בטיול בגרמניה, כשעברנו את הכביש במקום אסור, אמרה לנו שאם שוטר מקומי יגיד לנו משהו, נגיד לו מייד שהוא אנטישמי

beatman

Member
התכוונתי נגד ישיבה עם אנשים דתיים בממשלה

קרי חרדים וציונות דתית.
בראיון איתו במעריב לפני כשבועיים הוא השתלח אפילו בח"כ מהליכוד שכל חטאו שהוא חרד"לי.
&nbsp
כ-20 שנה ענייני הדת לא היו קריטיים עבורו והוא היה חבר די טוב של חלק מהח"כים הדתיים.
גם בקמפיין לבחירות לכנסת ה-21 הוא לא שם דגש מי יודע מה על זה, אבל פתאום אחרי שהתבררו התוצאות, הוא גמר אומר שהוא חייב למשוך אליו את המנדטים הפוטנציאליים ע"י לחיצה על הנקודה של הדת, כי זה מה שהכי חשוב לאותם 3 מנדטים נוספים.
&nbsp
לקרוא ליהודים שומרי מצוות בהאשמות ושמות גנאי אנטישמיים קלאסיים ולאחל להם את כל הרע זאת אנטישמיות טהורה, ושיח כזה קיים בהחלט בארץ, גם בעברית וגם ברוסית ורבים מהם הצביעו 'ישראל ביתנו' בבחירות האחרונות.

TaL53

New member
ומה תגיד על מהלכיו של דרעי

לפני הבחירות באפריל כשהתחיל בהסתה נגד "רוסים" כי חשב שש"ס הולכת ליפול בבחירות? איך תקרא לזה? גזענות? הוצאת השד העדתי לצורכים פוליטיים? איך שונה ליברמן מביבי עם "הערבים נוהרים באוטובוסים" ו"מצלמות בקלפי" או מדרעי עם "במשרד הקליטה יותר מדי מדברים ברוסית"?

beatman

Member
אותו הדבר מהצד השני

שס עם הפרו-דת ונגד רוסים הפעם וישראל ביתנו עם האנטי-דת ונגד הדתיים הפעם.
שס וישראל ביתנו הפכו להיות די אותו תקליט משני צידי המתרס.
&nbsp
אין שום דבר פסול ב"הערבים נוהרים לקלפיות", מדובר ביריבים פוליטיים.
גם הדרישה למצלמות בקלפיות מוצדקת לגמרי לאור הזיופים הקשים במגזר הערבי במיוחד.

TaL53

New member
אני לא מתומכי ליברמן

ואני לא מאמין שהוא "אביר החילוניות" כמו שיותר זיהה פוטנציאל וניצל אותו ( אגב, רוב הקולות שהוסיף היו מכחלון). אבל הוא לא היה נגד דת אלא נגד הכפייה והמשך השתמטות החרדים מתרומה לכלל המדינה ( אך שוב, הוא ניצל מומנטום ואני בספק אם מה שעומד מאחורי זה הוא אמיתי).
&nbsp
לגבי ביבי ומי נוהר לקלפי אני מניח שאם דרעי היה אומר " הרוסים נוהרים לקלפי" זה כבר לא היה "רק יריבים פוליטיים" ואנשי ביבי עצמם הודו שזאת הייתה אמירה גזענית.
&nbsp
לגבי זיופים- אתה שוכח שיש עוד מגזר שמככב בעניין זה. רוצה לנחש מי?

למעלה