"יוצא לדייט ראשון? אל תתן לה לשלם" אז מי אמור לשלם בדייט?

Astroo

New member
מניין לנו לדעת

את זו שהתנסית עם גברים רבים ויודעת מה מקובל בדייטים ומה עושה לך את זה. רוב הגברים המשתתפים בפורום בקושי יצאו עם שתי נשים בחייהם

lEchoesl

New member
זה לא קשור. זה כמו שתגיד: "מניין לנו לדעת שחיטוט באף במקום

ציבורי זה לא מקובל, את זו שראית יותר אנשים שמחטטים באף ויודעת מה מקובל במצב כזה" מספיק שאימא לימדה אותי שלחטט באף זה לא בסדר ואני לא אחטט.
&nbsp

Astroo

New member
אמא לא לימדה אותי מה לעשות בדייטים

בדייטים המעטים שיצאתי אליהם שילמתי את החשבון, למרות שידעתי שאני כלל לא מעוניין בבחורה, מתוך נימוס.

lEchoesl

New member
לא לימדו אותך במשפחה שהבחור צריך לפתוח את הדלת לבחורה?

או לתת לה זכות קדימה אם הם שניהם יוצאים או נכנסים בדלת אחת בלי קשר אם היא סתם ידידה או בחורה שלומדת איתך בקורס?

אותי לימדו למשל שלא מנומס לא לענות לבחור שמתקשר אחרי דייט גם אני לא מעוניינת בו. אז תמיד הייתי עונה ואומרת את האמת באופן ידידותי שאולי זה לא יעבוד בינינו, או שאני לא מעוניינת כרגע, אבל לא מתעלמת. לימדו אותי שגם אם נניח את יוצאת עם מישהו ופתאום זה נראה לך לא זה, אז לא לברוח באמצע לבחור, אלא פשוט לחכות שהדייט יסתיים וללכת באופן מנומס [כמובן שכול זה תקף רק בתנאי שלא נפלתי על מישהו חצוף שדורש משהו ממני].

תמיד חשבתי שההורים הם אלה שמלמדים את הילד שלהם איך להתנהג עם אנשים. איך להתנהג לבחור או בחורה זה משהו שגם לומדים ממה שרואים בבית.

Astroo

New member
לימדו אותי להיות מנומס באופן כללי

נכון שחלק מהנימוסים בברית המועצות היה להתייחס לנשים כאילו הן בעלות צרכים מיוחדים (לפנות להן מקום בתחבורה ציבורית, לפתוח להן דלתות, לעזור לרדת מהאוטובוס). אבל במדינות מערביות התנהגות כזאת יכולה לגרום להאשמות בהטרדה מינית.

lEchoesl

New member
למה ישר כמו צרכים מיוחדים? זה פשוט סימן תשומת לב וכבוד

לאישה.

SupermanZW

Well-known member
היה ככה, מזמן, היום לא

בגרמניה, אנגליה ואירלנד זה לא מקובל כבר עשרות שנים.

Astroo

New member
ולגבי הדייטינג

החינוך הכללי שקיבלתי בברית המועצות היה שאפשר להכיר נשים רק לצורך נישואין. או שזה קורה בשידוך בין קרובי משפחה או חברים, או שזה קשר שנוצר באופן ספונטני (אהבה ממבט ראשון). בחינוך מהסוג הזה אין מקום לדייטים כלל.

lEchoesl

New member
אני לא חושבת שזה רק היה בברית המועצות. היו זמנים שונים

בכול העולם. היה יותר דגש על משפחה וילדים. איך ציפית שההורים שלך יכירו? לא היה אינטרנט, הגבולות היו סגורים אז ברור שזה היה יכול לקרות בנופש או משהו.

tomasth

New member
לפתוח דלתות זה לכולם , זה נימוס.

לא משנה בן כמה האדם מינו או מצבו הבריאותי.

הוא צריך לשלם

גבר הוא זה שמחזר אחר אישה, ומתפקידו לפנק אותה באופן כזה ואחר (הגולשת מירב מיכאלי מוזמנת לסתום ת'פה בטרם תשמיע את המילים "שוביניזם" ו"שוויון").

lEchoesl

New member
ומה קורה במצב שהאישה יוזמת? יוזמת שיחה, מתקשרת, מתעניינת

ובסוף מעלה את הרעיון לצאת לדייט?

גם במקרה הזה הגבר, אם לא חדל אישים, מחזר אחרי הבחורה

שיפתח את הארנק בלי למצמץ.

Astroo

New member
זה נכון אם הגבר באמת רוצה משהו מהבחורה

אבל היו כמה מקרים שבחורות פנו אלי באתר הכרויות, יצאתי איתן ומייד ראיתי שאני לא נמשך אליהן אך עדיין שילמתי עליהן, "כי כך נהוג".

זאת שאלה חסרת פיתרון

לכן כדאי לדאוד על כוס קפה ועוגה וזהו.
כל תשלום מעבר לכך, עלול לגרום לאי נעימויות.
&nbsp
אני חושב שהמבוך הזה נוצר באשמת נשים שמציבות לגבר דרישות בלתי אפשרויות.
מצד אחד הן דורשות שיוויון וזכויות, ומצד שני.... כשזה מגיע לכסף ומשאבים בזוגיות, אתה ( הגבר ) לעולם לא יכול לצאת מהמצב באופן "הוגן".
מה שלא תעשה, תמיד תצא נפסד, או בכסף או בזוגיות, או בשניהם.

SupermanZW

Well-known member
יש רצוי ויש מצוי

ב99% מהמקרים, גבר שלא ישלם על הבחורה בדייט ראשון לא יגיע לדייט שני איתה. זו המציאות. זה לא קטע של "צריך" או "לא צריך", אם הוא מעוניין לצאת איתה שוב הוא ישלם עליה בדייט הראשון, אם לא אז לא. ככה, פשוט.

למעלה