סרטון קצר של כאן 11 על היחס שהעולים מרוסיה קיבלו בישראל

Astroo

New member
סרטון קצר של כאן 11 על היחס שהעולים מרוסיה קיבלו בישראל

https://youtu.be/hWFJD2nXn5Y

יש לציין שגיבורת הסרטון היא אשה יפה שהיתה כנראה בהרבה קשרים חברתיים ורומנטיים עם ילידי הארץ, ומכאן כנראה כל החוויות השליליות. המצב של גבר עולה גרוע בהרבה. סביר להניח שהוא מעולם לא הגיע למצב שילידת הארץ יוצאת איתו ואז הוריה מתנגדים. הוא נפסל מראש. הוא גם לא הגיע למצב שחבריו הצברים זורקים לו הערות כאלה ואחרות. פשוט לא היו לו חברים צברים.

beatman

Member

היא נראית קווקזית

יכול להיות שאיתרע מזלה, והיא גדלה בין אחינו המזרחים ששונאים זה את זה, שלא לדבר על שנאת הזר והשונה מהם.
&nbsp
דווקא יש המון נישואים בין עולות לצברים.

Astroo

New member
גדלה בנתניה

כנראה בשכונה עם רוב מזרחי, לכן אימצה ג'סטות וצורת דיבור וליבוש של פרחה.
אבל זה נכון שיש הרבה קשרים זוגיים בין עולות לצברים, בעיקר העולות היותר יפות. הפחות יפות נשארות בתור שאריות לרוסים.

157cm

New member
מאיפה אתה מביא את זה?

אני לא יפה, אני ממוצעת כמו רוב הנשים בארץ ובעולם והיו לי יותר 4 מערכות יחסים עם צברים היתר היו עם דוברי רוסית. מה הקשר?

Astroo

New member
כתבתי "בעיקר" ולא "רק"

ככל שהאישה יותר יפה כך היא תשאף לבני זוג ממעמד כמה שיותר גבוה, והרוסים אוטומטית משוייכים למעמד נמוך.
כמו כן, המקרה שלך עוד יותר מדגיש עד כמה הגברים נמצאים במצב גרוע יותר מנשים. מעולם לא פגשתי אף גבר עולה, גם כזה שנראה מעל הממוצע שהיו לו 4 מערכות יחסים עם צבריות. קל וחומר גבר שסובל מחרדות ודכאון, כפי שהעדת על עצמך, ברוב המקרים יתקשה למצוא זוגיות כלהיא בלי קשר למעמדו ומוצאו.

157cm

New member
גם גבר עשיר ישאף למצוא לעצמו אישה יותר יפה

האינטרסים תואמים במצב כזה. רוב הגברים בעלי הסטטוס לא ימצאו שום עניין בבחורה רגילה, אפילו אם הם עצמם נראים כמו טראמפ, כלומר מכוערים ולא אטרקטיביים.
&nbsp
למי שיש קשיים נפשיים נידון לחיי בדידות. כל בני הזוג שלי עזבו אותי בגלל הבעיות שלי. הסיכוי שתהיה לי מערכת יחסים ארוכה ויציבה שואף לאפס, לאו דווקא בגללי, אלא בגלל שכולם רוצים חיים קלים ושקטים בלי בן משפחה מעורער נפשית.

Astroo

New member
אין קשר לעושר

המעמד לא נקבע לפי העושר,אלא אם מדובר בעשיר מופלג שגר בסביון ונוהג בפרארי.
גם רוסים שעובדים בגוגל ומרוויחים 50 אלף לחודש, נחשבים למעמד נמוך בעולם הדייטינג.

157cm

New member
איזו מן אישה תתנגד לצאת עם הייטקיסט?

ברגע שהיא אישתו של הייטקיסט, אז גם היחס אליה משתנה. פתאום המורים יותר סבלניים לילד שלהם, ההורים מזמינים את הילד למסיבות יום הולדת, זה אחד שכדאי להיות איתו בקשר אומרים ההורים לילד שלהם. אז אל מי אתה עובד? בטוח לא עליי.
&nbsp
בנות היום מחפשות כסף. אף אחת לא רוצה לגדול עם הגבר שלה, רוצה תוצר מוגמר. הרי אף אחת לא תשמח לצאת עם עובד סוציאלי שמביא משכורת רעב הביתה ובחברה הישראלית מתייחסים אליו כאל חרא, למרות שהוא תורם יותר מכל הייטקיסט ממוצע שמתקן קודים או מפתח אפליקציות מפגרות.

Astroo

New member
איזה שטויות

אני היטקיסט וכל ההורים בכיתות של הילדים שלי לא רוצים שום קשר איתי או עם אשתי.
הם רק יודעים שאני רוסי, לא מעניין אותם המקצוע שלי. אני מבחינתם לא בן אדם בכלל.
אותו דבר עם בנות. כשהייתי בגיל הדייטינג כבר הייתי הייטקיסט. זה אולי עניין את הבנות הרוסיות אבל לא את הצבריות. עבורן אני כלל לא גבר ולכן המקצוע שלי מעניין אותן כשלג דאשתקד.

157cm

New member
כנראה הילדים שלך לומדים בבתי ספר אליטיסטיים

איפה שכל הילדים מגיעים מרקע סוציו-אקונומי דומה. אילו היו לומדים בבית ספר מעורב, מיד היית שם לב להבדלים. אני לא צריכה שמישהו יסכים איתי, אני יודעת איך זה עובד. למדתי בבית ספר מעורב, המורים אפילו לא התייחסו לעובדה שאני צריכה לקבל הארכת זמן במבחנים. מי שקיבל הארכת זמן היו כמובן הילדים שגרו בשכונות טובות, לא בגלל שהם צריכים אותה אלא בגלל שההורים ביקשו והם קיבלו. כשאימי ביקשה אמרו לה ישר בפנים לכי לחפש את החברים שלך. למה? בוא נחשוב ביחד.
&nbsp
בקשר לבנות, אני לא יכולה לשפוט. אני לא מכירה אותן, אולי הן בעצמן מגיעות ממשפחות עמידות ומרגישות נסיכות לא מהעולם הזה. אני די בטוחה שאם היית מסתובב בקרב בנות רגילות, היו מספיק שהיו רוצות אותך, במיוחד המזרחיות (במידה ואתה לא מכוער כמו טראמפ, אין לך משקל עודף ואתה לא גמד או חד-קרן).

lEchoesl

New member
אז למה שלא תשתמשי בהצעות שלך? ולא תצאי עם גבר

מארגז החול שלך? מישהו שגם חולה נפשית? גם אז אפשר לבוא ולטעון שנפתרו כל הבעיות.

157cm

New member
כי זה לא מעשי

ההצעה שלי לבחורה ההיא מאוד מעשית. יש הרבה דוברי רוסית בארץ. איך את בדיוק מצפה ממני למצוא מישהו פגוע נפש? אף אחד לא הולך עם תווית "שלום, אני פגוע נפשית" חוץ מזה, האחוז שלהם לא כזה גבוה בקרב האוכלוסייה אז זה לא מעשי. דבר שני וחשוב לא פחות, זה לא רעיון טוב. נניח שניכם סובלים מדיכאונות, במידה ואת ברמיסיה והוא לא, הוא יכול בקלות להכניס אותך למיטת חולי.

beatman

Member
אכן, המראה והדיבור מיד מסגירים שגדלה בסביבה פרחית.

157cm

New member
שתצא עם דוברי רוסית

הם יותר יבינו אותה. חוץ מזה, רוב דוברי רוסית האשכנזיים הרבה יותר מנומסים ולרוב מדובר באנשים שעשו את עצמם ולא חיים על חשבון שסבתא נתנה לו בירושה.

Astroo

New member
זה לא העניין פה

היא לא התלוננה שקשה לה למצוא זוגיות.
אחת כזו יכולה להחליף בן זוג כל יום כמו גרביים.

157cm

New member
היא התלוננה שהישראלים מתגרים בה

אז שתמצא מישהו לא ישראלי. הינה נפתרו כל הבעיות.

Astroo

New member
אבל זו מטרת הסרטון

להראות את הבריונות המילולית שמופנית כלפי העולים מברית המועצות לישראל. ולא לתת שיטות איך לברוח מהבריונות.
אני למשל כמעט ולא נתקלתי בשום דבר ממה שהאישה הזאת פירטה, מאז שהשתחררתי מצה"ל לפחות. פשוט לא יצא לי לנהל שיחות נפש עם גברים צברים (אני לא מעניין אותם) או לצאת עם אישה צברית.

157cm

New member
גם העולים מברית המועצות לא נשמות טהורות

גם מהם יש גזענות.

למעלה