ynet ניסו למצוא זוגות "מעורבים" של רוסי וצברית וזה מה שמצאו

TaL53

New member
יש הרבה הבדלים

מדובר באנשים שונים. לאן בדיוק אתה מכוון?

Astroo

New member
הגיל, המראה החיצוני והמצב המשפחתי הקודם של האישה

TaL53

New member
אהא. אז לא טעיתי בניחוש

שמע, לפני כמה שנים הסתובב פה גולש שחילק אנשים עפ פרמטרים שטחיים וילדותיים מאין אלו. מצער שגם אתה נפלת לזה.

Astroo

New member
На безрыбье и рак - рыба

גבר רווק בן 30 לא סתם הולך ומתחתן עם גרושה + 1 בת 40, לא יפה במיוחד, אלא מתוך מצוקה.

TaL53

New member
נו בטח

תספר את זה לכל הגרושים והגרושות שהם בעצם סחורה פגומה. אבל זה הרי רק זוג אחד.. מה המסקנה לגבי כל השאר?

Astroo

New member
לאו דווקא סחורה פגומה, הכל תלוי בביקוש והיצע

זה לא זוג אחד, כל 3 הזוגות הם כאלה.

TaL53

New member
כאלה?!

איזה בדיוק? מצורעים?! פיסחים?! רק לגבי זוג אחד האישה היא פרק ב וגם אז המסקנה שלך היא סובייקטיבית. מה ה"בעיות" אצל השאר?

Astroo

New member
לא

בשני מקרים הנשים הרבה יותר מבוגרות מהגברים, במקרה השלישי האישה סובלת מהשמנת יתר קיצונית. אין בזה שום דבר מצורע או "פיכס", אבל בהחלט מהווה חסרון כשבוחרים בן זוג.

TaL53

New member
שוב

ראיה ילדותית ושטחית שאולי התאימה לילד בן 20 אבל בגיל 40 ההסתכלות , לרוב, היא שונה. יש לי מכרים 'חתיכים' ו'חתיכות'שיוצאים/ות עם ההפך הגמור מהם/ן ואין שם שום פשרה או בעיה בהיצע. יש זוג שאני מכיר שהאישה בחרה להתחתן עם הגבר למרות שידעה שיש לו ניוון שרירים ( והיא חכמה , נראית טוב ומבוקשת). ההסתכלות שלך היא מאוד סובייקטיבית מבלי שאתה יודע כלל על טיב היחסים בין האנשים בהם אתה מזלזל.

Astroo

New member
לא מזלזל בכלום

ייתכן שמדובר באהבת אמת, שיהיה להם בהצלחה. אבל אם חיפשו בנרות זוגות מעורבים שבהם הגבר הוא יליד בריה"מ, ולא מצאו אף זוג שבו שני בני הזוג שווים מבחינת המראה והגיל, כנראה שאין הרבה כאלה.

TaL53

New member
אתה שוכח

שממש לא כולם ששים להתראיין. אני מכיר לפחות 10 זוגות מעורבים ישירות ונתקל בעוד 20 לפחות בעקיפין שלא עונים ל'בעיות' שטענת להם.
&nbsp
ואגב זלזול- הסתכלות שלילית על גיל , מצב משפחתי ומראה חיצוני זה זלזול ילדותי ושטחי.

Astroo

New member
שטחי או לא שטחי, המראה החיצוני והגיל הם גורמים חשובים

מאוד במשיכה המינית.
ראה את הדיון הזה:
https://www.askpeople.co.il/question/166190
רוב הנשים שענו לשואל, כתבו שהוא חייב להיות אטרקטיבי מבחינה חיצונית כדי שנשים ישראליות יסכימו לצאת איתו.

TaL53

New member
אני לא אומר שלא

אבל ממה שאני רואה ומניסיון אישי המראה החיצוני חשוב לבני 20. בגילאים יותר מאוחרים מי שמתעניין רק בזה נתפס כשיטחי,ילדותי ולרוב אנשים לא מתייחסים אליו ברצינות.

beatman

Member

beatman

Member
כל כך צפוי לגבי הזוגות

הנה הסרטון של צבר ממוצא אשכנזי מבקר במסעדת באבא יגה וטועם דג מלוח במעיל פרווה ולשון בקר מבושל עם חזרת.
כמובן בשילוב כוסיות וודקה.

למעלה