האמת על יחסי ישראל והעמים

beatman

Member
הרצאה חשובה והסבר לכל יפי הנפש שתוקפים

את היהדות.

RubberSoul92

New member
מי תקף את היהדות?

איבגי תקף והאשים בחוסר ידע יהודי בסיסי כל מי שלא הסכים איתו בפרשת אזריה. חבל שהוא שכח שיש כל מיני זרמים ביהדות, ושקיימים דתיים ששולטים בתנ"ך כמוהו וכמוני ונותנים פרשנות שונה לפסוקים המדוברים, ולכן הם לא פה עד בוא המשיח. אז מי צודק מאיתנו?
&nbsp

beatman

Member
למשל טל תגובה אחת למטה

השוואה בין התורה לתורת הגזע.

TaL53

New member
זה שיש יהודים גזענים

או חשוכים לא אומר שהיהדות כדת היא גזענית מיסודה.
&nbsp
אני מניח שעבורך ההבדל הזה נכנס תחת הקטגוריה "תעמולה שמאלנית-אומואית- הקרן החדשה".

beatman

Member
מי היא הנציגות ?

אם הגבת להודעה עם הקישור אז המסקנה הישירה היא שהקישור מבחינתך מייצג את "תורת הגזע היהודית".
והמשתמש שהעלה את הקישור הוא המייצג.

TaL53

New member
נכון. המשתמש שפתח את

השרשור הוא דוגמא לגזענים ממוצא יהודי שמטפחים תורה זהה לתורת הגזע האירופאית של תחילת המאה ה-20. ולשם הצדקת גזענותם הם מעוותים את פרשנות הדת. משמע- לא הדת גזענית כמכלול אלא הפרשנות המעוותת של הגזענים שמשתמשים בה.

beatman

Member
אז רק פותח השרשור ?

כלומר הגבת כלפי המשתמש, ללא קשר לקישור שהעלה, זה לא ברור מיד.
&nbsp
כיצד בדיוק דבריו זהים ל"תורת הגזע האירופאית" (אתה מתכוון של הנאצים ? כי אני לא מכיר עוד תורות גזע) ?
מה בדיוק הוא מעוות ?
איזו פרשנות יש לך לפסוק בשמות כג לג: "לֹא יֵשְׁבוּ בְּאַרְצְךָ פֶּן יַחֲטִיאוּ אֹתְךָ לִי כִּי תַעֲבֹד אֶת אֱלֹהֵיהֶם כִּי יִהְיֶה לְךָ לְמוֹקֵשׁ" ?
&nbsp

TaL53

New member
ההודעה שלי הייתה ברורה מאוד

אגב, לא אתה ולא הוא לא הצלחתם להתמודד איתה.
&nbsp
תורת הגזע האירופאית היא פיתוח של המאה ה19 וממנה בין השאר צמח הנאציזם והפשיזם.
&nbsp
העיוות הוא שימוש בדת להצדקת גזענות כלפי מי שאינו יהודי כולל דרישה (לא חוקית( לגירוש אנשים בשל מוצאם מהמדינה (נשמע מוכר מבחינת ההיסטוריה?)
&nbsp
איך אתה מפרש את המרכיב ביהדות של " כי גרים הייתם בארץ מצרים"? איך אתה מפרש את סיפור רות המואביה?

beatman

Member
לא היא לא, כאשר מגיבים בשרשור להודעה כלשהי

זה אמור להתייחס לנושא עליו דנים, אבל עכשיו ברור שהתכוונת רק לגולש.
&nbsp
הפירוש של פרשני התורה ל"גרים הייתם בארץ מצרים": לכבד את הגויים החיים בארץ, כפי שאנחנו היינו זרים במצרים.
רות המואביה התגיירה.

TaL53

New member
מה הנושא עליו "דנים"? יחסי ישראל- עמים?

עוד שרשור על זה שצריך לגרש מפה את כולם? נו, איך זה לא מסתדר עם האג'נדה שלו שאתה מטפח פה?

&nbsp
לטענתך איבגי1980 מכבד את ה"גוים" בארץ? רות המואביה התגיירה רק אחרי שהגיעה לארץ, לפי תורת הגזע שמטופחת פה בפורום היה צריך לגרש אותה, בדיוק כמו שהיה צריך לגרש את חסידת העולם בת ה-83 ששותה פה את כספי היהודים.

beatman

Member
השרשור לא דן בשום גירוש

אלא הרצאה על ישראל והעמים.
ואני לא מטפח שום אג'נדה, כפי שיש לך זכות לבטא את דעותיך, כך גם לשאר הגולשים.
&nbsp
אולי תסדר את הקישור לחסידת אומות העולם שלא נפתח ?

TaL53

New member
נו טוב, השרשור הזה לא דן בלגרש את כולם

כל שאר השרשורים כן דנים. איזה הבדל מהותי.
&nbsp
כמובן שאתה מטפח אג'נדה, לא חוקית כמובן. אבל כבר ראינו שמבחינתך החוק לא קיים (או שהוא שמאלני-אומואי-קרן חדשה).
&nbsp
הנה הקישור ל"גויה" שצריך "לכבד" אותה לפי תורת הגזע של איבגי.
&nbsp
https://www.facebook.com/yediotahro...106982984147/1554525157908982/?type=3&theater
&nbsp
&nbsp

beatman

Member
אלה דעותיו ולא דעותי

ואני לא מטפח שום אג'נדה, לפורום הזה אין אג'נדה, יש כאן מגוון דעות, לעומת מה שאתה כנראה היית רוצה לעשות.

beatman

Member
אסור

מותר לגולש כלשהו להרגיש שהוא אביר החוקים והזכויות ולהכתיב למנהל איך לנהל ? גם אסור.

למעלה