סוכנים רוסיים מחרבנים על שטיחים

סוכנים רוסיים מחרבנים על שטיחים

ציטוט:
But many of the recent acts of intimidation by Russian security services have crossed the line into apparent criminality. In a series of secret memos sent back to Washington, described to me by several current and former U.S. officials who have written or read them, diplomats reported that Russian intruders had broken into their homes late at night, only to rearrange the furniture or turn on all the lights and televisions, and then leave. One diplomat reported that an intruder had defecated on his living room carpet.

https://www.washingtonpost.com/opin...8d1a5a-3bdf-11e6-84e8-1580c7db5275_story.html

פרצו לבית רק כדי להזיז את הרהיטים,

להדליק את מכשירי החשמל ולחרבן בסלון?
אני יכול לנחש מאין הם שואבים את השראתם

וברצינות, הנה עוד ציטוט מהמאמר, מייצג מאוד:
“The administration continues to pursue a false narrative that Russia can be our partner. They clearly don’t want to be our partner, they’ve identified us as an adversary, and we need to prepare for that type of relationship.”

ונכמרו רחמיי לכלב של הנספח הצבאי

אגב, זאת הייתה פרקטיקה נפוצה בעידן הדיסידנטים

רבים מהם דיווחו על שיטות הפחדה כגון זאת: חוזרים הביתה, רואים שהכול מבולגן, או סתם הוחלפו מגבות בחדר האמבטיה, שום דבר לא נגנב.

אתה מספר לי?

אני גולש יום-יום באתר זה, ומגיב לפרסומים רוסופוביים.
"מיישר קו"

הם רק לא עושים את זה בצורה כל כך גסה ופרימיטיבית כמוך, אלא כאילו בצורה יותר מתוחכמת, ברמזים דקים, בבחירת מילה זו או אחרת, בהבלטת פרט זה או אחר, ואפילו במיקום הידיעות. תלמד!

בכל אופן, מעניינת הכתבה עצמה, על החברים שלכם,

בלי קשר לנטייה של האתר.
מדובר כאן במידע רציני (ולא בקשקושים פרימיטיביים על "סוכנים מחרבנים, בשביל להפחיד דיפלומטים מערביים".
)

"תגובה" טיפוסית של תועמלנים

במקום להתייחס לעובדות הבלתי נעימות - תמיכת הלאומנים האוקראיניים אהובי נפשם בטרוריסט מאיסטמבול - מחליפים מהר את הנושא

בניגוד ל"חרבונים" של רזניק, מידע אמיתי על חבריו.

בקייב עומד למשפט ולנטין ליחוליט, בכיר בגדוד הלאומני איידר, מפקדה לשעבר של נדז'דה סבצ'נקו, וכן חברו איגור רדצ'נקו באשמת ניהול כנופיית פשע שביצעה שורת פשעים חמורים כולל שוד, חטיפת אנשים, איומים וכו'.
מאות תומכיו מפגינים בקרשצ'טיק (הרחוב הראשי בקייב) נגד מעצרו, ומנסים להקים מחנה אוהלים במקום. הם דוחים את כל כל ההאשמות נגדו.

אז ככה. נניח, שאין לי מושג מי צודק ומי לא, רק ניחושים פרטיים. הרי אני אישית לא בדקתי את התיק, ולא ראיתי אותו.
אולי למישהו מכם, משאר הגולשים, יש מידע מפורט יותר - בדוק, ממקור ראשון, ולא מתוך "מאמין" או "לא מאמין"?!

בהנחה שלא, לא נשאר לנו אלא להניח, שנכונה אחת משתי האפשרויות הבאות:

• או שגדודים "פטריוטיים" אלה נוהלו ע"י כנופיית פושעים.
• או ששלטונות קייב רודפים אנשים על לא עוול בכפם.

מישהו יכול להציע אפשרות שלישית?

למעלה