האם צריך לקבוע טור בקונסולה של אוקראינה בשביל לבטל אזרחות?

Shpakovich

New member
האם צריך לקבוע טור בקונסולה של אוקראינה בשביל לבטל אזרחות?

לאחר השרשור הקודם שלי, שבו קיבלתי הרבה עזרה (תודה!) החלטתי ללכת על המסלול של לשלם את הסכום בשביל לוותר על אזרחות אוקראינה.

שלחתי מייל לקונסול (או מי שזה לא יהיה), אך הוא ענה באוקראינית למרות שכתבתי במייל המקורי שאני לא יודע אוקראינית; לדעתי זה מעיד על חוסר נימוס, משום שבטח שהקונסול יודע רוסית, אבל לא משנה (עם גישה כזאת לא פלא שהאזורים הרוסים בחרו להתנתק).

רציתי לשאול:
1. האם צריך לקבוע טור או מספיק פשוט להגיע?
2. באילו ימים כדאי להגיע? אני מנחש שיום שישי ויום שני אלה הימים הכי עמוסים, נכון?

rp39

New member
שעות עבודה של שגרירות

אין צורך להירשם מראש, אלא צריך להגיע לשגרירות בשעות הקבלה שלהם. יתכן ויש תור בכניסה, אז צריך לחכות.
שעות הקבלה הן:
ימי שני 14:00-18:00
ימי שלישי ורביעי 8:00-12:30
ימי שישי 8:00-12:00

Shpakovich

New member
מספר סיבות

יש לי כבר אזרחות אירופאית, והמדינה האירופאית ההיא לא מרשה יותר משני אזרחויות. יש לי כבר ישראל (זה מוסיף את הדחיפות).
אבל גם אם הם לא יגלו, לא הייתי באוקראינה מאז שעלינו לארץ בשנות ה-90, אני לא מרגיש אוקראיני בשום צורה (אין בי שום דם אוקראיני), ופוליטית אני יותר מזדהה עם הרעיון של נובורוסיה (אם כבר, למרות שגם את האזרחות שלהם לא הייתי מבקש, פשוט כי אני מרגיש שכל המציאות ההיא זרה לי).
אני מרגיש שזאת צביעות מבחינתי להחזיק באזרחות של מדינה שאני לא מרגיש אליה שום קשר.
&nbsp

beatman

Member
סיבות הגיוניות, אך האם שווה לשלם על זה כל כך הרבה ?!

גם לא מבין מה הקטע של האוקראינים שהם כל כך מקשים על ביטול אזרחות, אם אדם באמת לא גר שם ובעל אזרחות אחרת.
במיוחד כאשר הם מקשים על קבלת אזרחות למתאזרחים חדשים שהם בעלי זרחות אחרת.

Shpakovich

New member
זה כאילו הממשל האוקראיני בכוח רוצה להפוך את כולם לאוקראינים

באיזה גיל יצאת מאוקראינה, אם זה לא סוד?

אין לך שום זכרונות ילדות?
"פוליטית", לדעתי, זו לא סיבה: משטרים מתחלפים, והארץ עצמה נשארת.

מדוע זה כל כך בוער? האם זה שווה את המאמץ? האם זה שווה מאמץ כלשהו?

מתי זה יכול להיות אקטואלי? אולי אם תרצה לבקר באוקראינה. אז מה יוכלו לעשות לך במקרה זה? להכניס אותך לכלא בגלל שיש לך יותר משתי אזרחויות? קשה להאמין
בעיקר כאשר האזרחויות "הזרות" שלך הן של מדינות "טובות"

אבל, כמובן, זה העסק שלך

Shpakovich

New member
גיל 10

משום שבאתי מסביבה דוברת רוסית והתרבות הרוסית, אף פעם לא הרגשתי שאוקראינה זה בית. תמיד חשבתי שזה רוסיה יותר ממה שזה אוקראינה.
&nbsp
אני לא אשקר, כל הקונצפת של אוקראינה די מבדר אותי. שלא תבין אותי לא נכון, אני מכבד את הזכות של כל עם לעצמאות, ואם זה מה שהאוקראינים רוצים, זכותם.
&nbsp
אך בתקופת הקוזקים של זפורוז'יה, הם ראו בעצמם רוסים ולא אוקראינים. הזהות אוקראינית היא מאוד צעירה, ולדעתי זה טיפשי כשעמים שהם בעצם עם אחד מתפרקים.
&nbsp
זכותם המלאה, אבל אני לא רוצה לקחת חלק במשחקים האלה.

ivgy1980

New member
אם יש לך בעיה מולם, לא הייתי בונה על שאכן ביטלו האזרחות

בתור אזרח לשעבר, הייתי חושב פעמיים אם להגיע לשם, גם על בסיס דרכון זר אחר.
ובכל מקרה, אם מעולם לא תגיע לשם ומעולם לא תציג את הדרכון שלהם, איך אפשר לדעת שיש לך האזרחות שלהם?

למעלה