אני סקרן לדעת

דאלטון, יש לי שאלה אליך בתור מזרחי...

למה תמיד כשיש פיגועים, חלקם גובים חיי אדם, נעמדים להם חבורות של מזרחים מאחורי הכתב ומנופפים למצלמה כשחיוך שבע ומדושן עונג מרוח על פניהם. זה עתה היה פיגוע, נרצחו יהודים, וכל מה שמעניין את המאותגרים-שכלית האלה זה להתקשר לחברים ולהגיד להם "תראו אותי, תראו אותי, אני מופיע בטלוויזיה". אני באמת לא מבין אתכם... יש לכם משהו בתוך הראש או שהכל שם מלא בקש? זה חזר על עצמו גם בפיגוע שהיה לפני זמן קצר בקריית גת. עומדים להם אותם אימבצילים ומנופפים למצלמה כשחיוך מגעיל ודוחה מרוח על פרצופם.

דאלטון

New member
כולה חבר'ה צעירים שובבים שזכו שיצלמו אותם מהטלויזיה

זו בזדמנות שלהם להופיע בטלויזיה כי רוב הזמן הם מודרים
בכלי התקשורת האשכנזית.

התקשורת האשכנזית עושה שואו מכל פיגוע והמזרחיים הצעירים בסך הכל
רצו לקחת חלק באירוע.... חחחח

אתה רציני?

תחשוב שבני משפחתך נהרגו בפיגוע, לא עלינו, וחבורה של מזרחים מנופפים למצלמה ומתקשרים לחברים שלהם כדי שיראו אותם בטלוויזיה. אתה באמת לא רואה בזה שום בעיה? אגב, גם אנשים יותר מבוגרים מתנהגים ככה, לא רק צעירים ובני נוער.
&nbsp
"זו בזדמנות שלהם להופיע בטלויזיה כי רוב הזמן הם מודרים
בכלי התקשורת האשכנזית."
&nbsp
למה צריכים להראות אותם בטלוויזיה? הם ידוענים? הם פוליטיקאים? רוב האנשים לא זוכים שיראו אותם בטלוויזיה, והם לא מתנהגים בצורה מבישה כזאת, ועוד בעת שמתרחש פיגוע.

דאלטון

New member
מה שראית שצעירים

מנופפים לשלום לחבריהם בבית זה חלק מתופעות לוואי של בעיה אחרת....
בעיית הטרור.
משפחות הנפגעים צריכות לבוא בטענות, כמו כל שאר הציבור, למדינה המופקרת
שמפקירה את אזרחיה. זאת הבעיה הכי חמורה. מה שאתה תיארת זה רק תופעת לוואי שולית בעקבות הפיגוע.
דרך אגב, אנשי התקשורת נהנים מכל פיגוע כזה ומבסוטים בלב ואפילו מעודדים את הטרור ונותנים לו במה. זה נותן להם תעסוקה ואקשן. האנשים הרעים נמצאים בתקשורת והם לא מזרחיים.

מדובר באנשים בוגרים

לא בילדים בני 5 שטרם למדו להבדיל בין טוב לרע. אתה יכול להסביר לי למה הם מתנהגים באופן הזה? למה תמיד מדובר באותם פרצופים?

דאלטון

New member
מדובר בהתנהגות ספונאנית של אנשים

הם לא עושים את זה מכוונות רעות.

למעלה