אביגדור ליברמן מספר על שורשיו המשפחתיים

ivgy1980

New member
Ивет будет классным министром обороны

уроет всех кого надо к чертовой матери, и повыгоняет арабов из Кнессета. В парламенте еврейской страны не должны сидет гои.

לא נראה לי

להזכירך, הוא זגזגן בלתי נדלה ותמך באימוץ היוזמה הסעודית הידועה לשמצה.

ivgy1980

New member
הניסיון מלמד שמרבית הפוליטיקאים מזגזים

מה שאנחנו חושבים על עצמינו ואיך שאנחנו מתנהגים כלפי עצמינו חשוב הרבה יותר מיוזמה סעודית וצ'צ'נית כזו או אחרת. והיה ותהיה בידי איווט ההזדמנות, אולי לא יהיה שר הבטחון הטוב ביותר מאז ומעולם, אך בוודאי לא הגרוע שבהם. האירוניה היא שדווקא השר הכי אזרחי הוציא לפועל את פרוייקט כיפת ברזל...

דאלטון

New member
השמאל תמיד טוען ''מה יגיד עלינו העולם''

וכך מסרס אותנו. חשוב להם יותר דעת קהל מהעולם מאשר לתת ביטחון לאזרחי ישראל שחיים בקו האש.

כיפת ברזל זה אקט פחדני של רפיסות. במקום להתקיף ולחסל את האוייב אנחנו מתגוננים. פרץ הוא לא גאון אלא פחדן עלוב.

beatman

Member
הגנה זה דבר חשוב, בלי כיפת ברזל

הנזק היה הרבה יותר גרוע, אבל זה כמובן לא הפתרון.
&nbsp
השכפ"צ הוא חשוב מאוד, לא הייתי קורא לו "אמצעי פחדני", אך אינו הפתרון כאשר יורים עליך, אלא רק שכבת הגנה.
הפתרון הוא להשיב אש ולחסל את האיום.

ivgy1980

New member
ירושת הארץ במלחמה

http://www.yeshiva.org.il/midrash/11261
http://www.daat.ac.il/daat/israel/kdushat3-2.htm

עובדה מעניינת: את כל מלחמותיה ישראל ניצחה - בכפוף למצוות ירושת הארץ.
מאז החלה ישראל להחזיר שטחים - הצרות לא מפסיקות לבוא.
אז אולי המקום כועס? לא חבל ששוב נקבל ממנו בראש??

אברהם בן-תרח נולד בשנת 1948 לספירה היהודית. מדינת ישראל נוסדה בשנת 1948 לספירת הגויים. סתם צירוף מקרים או חומר למחשבה?

beatman

Member
בהחלט חומר למחשבה

כל פעם שישראל הפקירה שטחי ארץ ישראל ומסרה אותם לאוייב, התוצאות היו קשות מאוד.
האוייב רוה עוד ועוד, הפיגועים וההתקפות התחזקו פי כמה, וברחבי העולם שונאינו נשמעים יותר ויותר.

ivgy1980

New member
אבל כהנא, בסופו של יום, פשוט צדק

מדינת ישראל גדלה בשטחה פי כמה וכמה (1948, 1967, 1973 ), ואז החלה להחזיר את השטחים (חצי האי סיני ועזה). עד שלא התחלנו להתקפל ולהחזיר שטחים, לא היה בלאגן ולא היו פיגועים. ושמו אחד הספרים של כהנא - They Must Go - מדבר בעת עצמו.

עניין אחד ועניין אחר

אני מדבר על מה שכתבת "ערבים (20% מהאוכלוסיה) לא צריכים נציגים בכנסת". במילה אחרת- דמוקרטיה וזכויות זה רק ליהודים (מזכיר משהו? 1933? דרום אפריקה? דרום ארה"ב?)....
דמגוגי בשקל וגזעני, סלח לי מראש על הבוטות.. אבל תכלס מתאים כמו כפפה ליד עם שאר הפנינות כאן (להחזיר את כולם למרוקו, להחזיר את כולם למצרים, להחזיר את הנשים למטבח).

ivgy1980

New member
ערבי בישראל הוא כמו בעל גרין קארד בארה"ב

מה בדיוק ההבדל? שבעל גרין קארד יעוף מארה"ב על כל פאשלה, והערבי חוגג כמו גדול. אבל זה דבר קטן יחסית - הבעיה האמיתית היא רה"מ שנמצא יותר בחו"ל מאשר בארץ. הרבה יותר חשוב מה שקורה אצלינו בבית מאשר דעותיהם של שאר אומות העולם. אם אנחנו נהיה מדינת מופת (מכל הבחינות), כל העולם יירגע.

בטח.. בטח

קח את זה קדימה- תתחיל לסמן ערבים עם איקסים על המצח.. או יותר טוב.. עם ברקוד על האוזן.. אחכ תעיף את מי שלא מוצא חן בעיניך- ערבים, שמאלנים.. מזרחים (לא אתה, מישהו אחר הציע פה). נמשיך לצעוד עם הדגל מורם גם אחרי שהכול יתמוטט.

ivgy1980

New member
אין צורך להגזים ולהקצין

אבל במדינה יהודית בני מיעוטים כאלו ואחרים לא צריכים לשבת בפרלמנט. זה כלל לא מונע את זכויותיהם (וחובותיהם) האזרחיות. תראה לי יהודי בקונגרס שצעוק על קיפוח העם שלו - אבל ככה עושים ערביי ישראל בכנסת. זה נורמלי? לדעתי, לא.

ישראל זה דמוקרטיה, לא?

אם לאזרח בישראל אין זכויות כמו במדינה דמוקרטית.. אז.. אין דמוקרטיה. או שתגיד מראש- אני לא צריך דמוקרטיה, שתהיה מדינת לאום עליון והשאר שיגידו תודה שאני זורק להם שאריות- שרק יהודים מקבלים זכויות ומי שלא יהודי לא מקבל. אחכ תגיד- רק מי שיהודי לפי הלכה מקבל זכויות.. אחכ- רק מי שיהודי ושומר מצוות מקבל זכויות.. וכ'ו וכ'ו.
איך שאומרים= IT'S A SLIPPERY ROAD

ivgy1980

New member
אנחנו משלמים מחיר כבד על הדמוקרטיה

והנה גם פאריז קיבלה בראש. ישראל צריכה להיות מדינת הלאום היהודי, הרי לשם כך הוקמה - אחרת אפשר לחזור לאוקראינה או ללכת לארה"ב.

הדמוקרטיה, למרות שהיא כלי חיוני, הולכת להרוס את המדינה. הליך ההפרטה, למשל, עשה נזק אדיר לכלכלת ואזרחי ישראל.

אז בלי ללכת מסביב!!!

פשוט מאוד- אתה רוצה דיקטטורה של לאום עליון וכול השאר בלי זכויות.
הפרתה זה לא רק דמוקרטיה. מדינות רווחה באירופה גם היו דמוקרטיה ועם סוציאליזיציה.

ivgy1980

New member
אנחנו מנסים בכל פעם להמציא את הדמוקרטיה מחדש

והחיים במדינה, עובדתית, לא הופכים להיות קלים יותר. הרי יש בעיות וצריך לפתור אותן, לפני שיהיה מאוחר מדי.

מצוות ישיבת הארץ היא מצווה גדולה, אבל לחיי אדם יש ערך עליון. אם הרציחות הבלתי פוסקות יימשכו, לצד העומס הכלכלי המתגבר - אנשים יחפשו את הדרך החוצה.

מדינות חזקות לא נבנו על בסיס דמוקרטיה - לא ארה"ב, לא רוסיה, לא סין. אולי לפני משחקי הדמוקרטיה צריך לבנות בסיס איתן?

דאלטון

New member
דמוקרטיה זה אמצעי ולא מטרה

המטרה זה להקים מדינה יהודית ,ואם תהיה דמוקרטית או מלוכנית או דיקטטורית זה עניין בין יהודים לבין עצמם בלבד!!!!!

הרי הסינים, אמריקאים, בריטינים, רוסים, אפריקאים או ערבים לא שואלים איש מהעולם איזה משטר הם רוצים.

באירן ובסעודיה יש שלטון חשוך פרימיטיבי. עד כמה העולם מזועזע מהעניין?

דאלטון

New member
הסינים הבריטים הרוסים הערבים האמריקאים

וכל שאר העמים מחליטים בעצמם איזה משטר יכון במדינה שלהם.
ולא שואלים איש מחוץ למדינה.

המטרה זה להקים מדינה יהודית. דמוקרטיה זה מותרות שהמדינה יכולה לבחור בה.

למעלה