פרכוסים עם הפסקות נשימה

BETTY39

New member
פרכוסים עם הפסקות נשימה

מישהו מכיר פרכוסים עם הפסקות נשימה בילדים?

BETTY39

New member
המשך שאלה על פרכוסים עם הפסקות נשימה

השאלה היא איך מאזנים פרכוסים עם הפסקות נשימה ?
לתינוקת בת 3 חודשים שנולדה עם הפירכוסים ועדין אינה מאוזנת ומאושפזת בפגיה?

יעל פי6

New member
אין קשר... הטיפול אותו טיפול

ביתי בת ה2.5 לפעמים מורידה סטורציה בזמן התקפים. אין קשר בין הטיפול לסטורציה. זאת אומרת, המטרה היא להפסיק את הפרכוסים לחלוטין ולהביאה לאיזון, ואז מן הסתם גם בעיית הסטורציה נפתרת. במקרה שלנו, אנחנו פשוט הבאנו הביתה בלון חמצן ומוניטור המודד סטורציה לאורך הלילה כך שבימים שבהם היא לא מאוזנת נוכל להתמודד עם המצב ולתת לה מענה מידיי. כמובן עדיף לקבל את עצת הרופאים למקרה הספציפי שלכם... הרבה בריאות!!

BETTY39

New member
המשך

אין איזון בכלל מטופלת ב4 תרופות במקביל .
ההורדת סיטורציה שלה מצריכה הנשמה כמעט כל פעם מחדש והאבחנה היא לא לגמרי מלאה שזה פרכוס אך מטופלת בתרופות אנטי פרכוסיות.
יש לה מום מולד במוח פולימקרוגיריה פרסילבאנית שמלווה בדרך כלל בפרכוסים ועל זה האבחנה .
מטופלת בלומינל,קפרה ,קלונקס,וטרגטול
ועדין יש התקפים בין 3-4 פעמים ביום מרגע שנולדה עדין בפגיה .

יעל פי6

New member
לא קל

אוי יקרה, מקרה לא פשוט... תחזיקי מעמד!! בסופו של יום תמצאו את האיזון ואת דרך המלך. באופן אישי אני יכולה לספר שאני במלחמה דומה - אנחנו מאושפזים כבר 3 חודשים כמעט, גם עם 4 תרופות. אבל עם הרבה הרבה סבלנות ועקשנות מוצאים את דרך המלך - פשוט חייבים! מותר לשאול באיזה בי"ח אתם?

BETTY39

New member
המשך

אנחנו בבית חולים רמבם
עם איזה תרופות אתם מאוזנים?
באיזה בית חולים אתם?
&nbsp
על רקע מה יש לה פירכוסים?
מה הסיטורציה שלה בזמן התקף?

יעל פי6

New member
תשובה

אנחנו בשניידר. עדיין לא בטוח אם מאוזנים... עוצרים את הנשימה ומחכים כרגע. אנחנו על פריזיום, לומינל, טופמקס וקפרה. כרגע לא ידוע הרקע לפרכוסים שלה. היא התחילה בגיל שנה ו9 ולא ברורה הסיבה. בפרכוסים הארוכים שלה (מעל 2 דקות) יורדת הסטו' ל85 ואנחנו מיד נותנים חמצן... לא בדקנו איך היא ללא החמצן תודה לאל.

BETTY39

New member
המשך

מחר אני בשניידר נפגשת עם פרופסור שטראוסברג כדי לנסות למצוא כיוון .
באיזה מחלקה אתם מאושפזים רגילה או נוירולוגית כי לנו יש כוונה כנראה אולי
להעביר אותה לשניידר אבל בגלל שהיא קטנה אז אנחנו מפחדים ממחלקות ילדים
רגילות עם כל המחלות ,אתם בחדר עם ילדים עם בעיות נוירולוגיות או אחרים?

למעלה