לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1509815,098 עוקבים אודות עסקים

פורום נשים לאחר לידה - תמיכה

מכירות את הסיפור על הדודה שבאה לבקר אחרי שנולד סופסוף הנסיך? הדלת נפתחת בסערה ופנימה צועדת הדודה וצועקת "איפה הוא? איפה הוא?!" והאמא של "הוא"? נשארה מאחורי הדלת...סיפור משעשע אולי, אבל בעצם, הרבה פעמים אנחנו מרגישות ששכחו אותנו מאחורי הדלת, ואף יותר מזה – שאנחנו שכחנו את עצמנו מאחורי הדלת. הדלת אל ההורות. בצעידה אל מעבר לסף עברה רק האמא, והאישה שהיינו נשארה מאחור.להיות אם זו שאיפה של רבות מאיתנו, ומשהגשמנו אותה – יש נטיה להגדרה עצמית שמצטמצמת אל תוך ה"אמהות". הביטוי לכך הוא פעמים רבות חיצוני – קצת פחות הקפדה על המראה - אין זמן, ובעצם – בשביל מה? הקילוגרמים, שגם ככה קשה להילחם בהם, הופכים מאויב למנחם בצר לנו - בעיקר המכנסים צרות. ה"סכנה" היא איבוד ההגדרה העצמית הרחבה, עימה הבטחון וההערכה העצמית – ואיכות החיים הכל כך חשובה לנו.היינו חתיכות פגזיות, נמרות במיטה, טייקוניות במשרד, מסמר הערב באירועים חברתיים, ואיפה אנחנו עכשיו? כל היום מתעסקות רק בחיתולים ופליטות. ההריון והלידה עשויים להשפיע ולשנות הרבה. הלידה גורמת לנו לשינויים פיזיים כגון כאבים ןמחושים שונים, ובמיוחד רואים פתאום את כל עודפי המשקל שהעלינו בהריון. ההפיכה להורים יכולה לפגוע לנו בזוגיות, אולי כי יש כאבים בעת קיום יחסי מין וזה משפיע על הקשר, אבל בעיקר כי פתאום הילד הוא הראשון בסדר העדיפויות ופתאום הבעל נדחק הצידה או שמא שאנחנו הפכנו לשניות אצל הבעל? פורום נשים אחרי לידה התפתח מפורום הרזיה לאחר לידה – שטיפל באחד האספקטים החשובים והבולטים של תקופה זו בחיינו והוא עודפי המשקל, שמשליכים על תחושת הערך העצמי מסיבות שונות ועל יחס הסביבה. אבל הדיאטה היא חלק מהקשר רחב הרבה יותר של חיינו. היא קשורה באורח החיים שלנו ובמצב הרוח, למשל - יש מי שכשהן בהריון הן "מתנחלות" במקרר וצריכות המון תמיכה הן נפשית והן תזונתית. בהדרגה הוחלט שיש מקום לפורום שיוכל לתת תמיכה רחבה יותר ואולי נוכל גם לעזור למי שסובלת מאספקטים אחרים של התקופה שלאחר הלידה שאינם קשורים במשקל דווקא – גם אם הלידה היתה לפני מספר שנים. פה המקום לדון ולקבל תמיכה בנושאי זוגיות, ערך עצמי, דכאון לאחר לידה, בעיות תעסוקה – וכל הדברים שמשתנים כל כך אחרי שהגורם המשמעותי, הטהור והממלא כל כך – התינוק – נכנס אל חיינו.הפורום הוא לנו ובשבילנו - כאן הפוקוס הוא עלינו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נשים לאחר לידה - תמיכה

מכירות את הסיפור על הדודה שבאה לבקר אחרי שנולד סופסוף הנסיך? הדלת נפתחת בסערה ופנימה צועדת הדודה וצועקת "איפה הוא? איפה הוא?!" והאמא של "הוא"? נשארה מאחורי הדלת...סיפור משעשע אולי, אבל בעצם, הרבה פעמים אנחנו מרגישות ששכחו אותנו מאחורי הדלת, ואף יותר מזה – שאנחנו שכחנו את עצמנו מאחורי הדלת. הדלת אל ההורות. בצעידה אל מעבר לסף עברה רק האמא, והאישה שהיינו נשארה מאחור.להיות אם זו שאיפה של רבות מאיתנו, ומשהגשמנו אותה – יש נטיה להגדרה עצמית שמצטמצמת אל תוך ה"אמהות". הביטוי לכך הוא פעמים רבות חיצוני – קצת פחות הקפדה על המראה - אין זמן, ובעצם – בשביל מה? הקילוגרמים, שגם ככה קשה להילחם בהם, הופכים מאויב למנחם בצר לנו - בעיקר המכנסים צרות. ה"סכנה" היא איבוד ההגדרה העצמית הרחבה, עימה הבטחון וההערכה העצמית – ואיכות החיים הכל כך חשובה לנו.היינו חתיכות פגזיות, נמרות במיטה, טייקוניות במשרד, מסמר הערב באירועים חברתיים, ואיפה אנחנו עכשיו? כל היום מתעסקות רק בחיתולים ופליטות. ההריון והלידה עשויים להשפיע ולשנות הרבה. הלידה גורמת לנו לשינויים פיזיים כגון כאבים ןמחושים שונים, ובמיוחד רואים פתאום את כל עודפי המשקל שהעלינו בהריון. ההפיכה להורים יכולה לפגוע לנו בזוגיות, אולי כי יש כאבים בעת קיום יחסי מין וזה משפיע על הקשר, אבל בעיקר כי פתאום הילד הוא הראשון בסדר העדיפויות ופתאום הבעל נדחק הצידה או שמא שאנחנו הפכנו לשניות אצל הבעל? פורום נשים אחרי לידה התפתח מפורום הרזיה לאחר לידה – שטיפל באחד האספקטים החשובים והבולטים של תקופה זו בחיינו והוא עודפי המשקל, שמשליכים על תחושת הערך העצמי מסיבות שונות ועל יחס הסביבה. אבל הדיאטה היא חלק מהקשר רחב הרבה יותר של חיינו. היא קשורה באורח החיים שלנו ובמצב הרוח, למשל - יש מי שכשהן בהריון הן "מתנחלות" במקרר וצריכות המון תמיכה הן נפשית והן תזונתית. בהדרגה הוחלט שיש מקום לפורום שיוכל לתת תמיכה רחבה יותר ואולי נוכל גם לעזור למי שסובלת מאספקטים אחרים של התקופה שלאחר הלידה שאינם קשורים במשקל דווקא – גם אם הלידה היתה לפני מספר שנים. פה המקום לדון ולקבל תמיכה בנושאי זוגיות, ערך עצמי, דכאון לאחר לידה, בעיות תעסוקה – וכל הדברים שמשתנים כל כך אחרי שהגורם המשמעותי, הטהור והממלא כל כך – התינוק – נכנס אל חיינו.הפורום הוא לנו ובשבילנו - כאן הפוקוס הוא עלינו
x
הודעה מהנהלת הפורום
הגעת ליעד, מהממת!  פה אנחנו מתמקדות בנו. על הילדים שלנו אנחנו כותבות בקומונת אמהות נולדו
חדשה בפורום? כאן המקום להתחיל בו ולהתוודע אלינו. בפורום שלנו אסור לפרסם!
מכירות את הסיפור על הדודה שבאה לבקר אחרי שנולד סופסוף הנסיך? הדלת נפתחת בסערה ופנימה צועדת הדודה וצועקת "איפה הוא? איפה הוא?!" והאמא של "הוא"? נשארה מאחורי הדלת... סיפור משעשע אולי, אבל בעצם, הרבה פעמים אנחנו מרגישות ששכחו אותנו מאחורי הדלת, ואף יותר מזה – שאנחנו שכחנו את עצמנו מאחורי הדלת. הדלת אל ההורות. בצעידה אל מעבר לסף עברה רק האמא, והאישה שהיינו נשארה מאחור. להיות אם זו שאיפה של רבות מאיתנו, ומשהגשמנו אותה – יש נטיה להגדרה עצמית שמצטמצמת אל תוך ה"אמהות". הביטוי לכך הוא פעמים רבות חיצוני – קצת פחות הקפדה על המראה - אין זמן, ובעצם – בשביל מה? הקילוגרמים, שגם ככה קשה להילחם בהם, הופכים מאויב למנחם בצר לנו - בעיקר המכנסים צרות. ה"סכנה" היא איבוד ההגדרה העצמית הרחבה, עימה הבטחון וההערכה העצמית – ואיכות החיים הכל כך חשובה לנו. היינו חתיכות פגזיות, נמרות במיטה, טייקוניות במשרד, מסמר הערב באירועים חברתיים, ואיפה אנחנו עכשיו? כל היום מתעסקות רק בחיתולים ופליטות. ההריון והלידה עשויים להשפיע ולשנות הרבה. הלידה גורמת לנו לשינויים פיזיים כגון כאבים ןמחושים שונים, ובמיוחד רואים פתאום את כל עודפי המשקל שהעלינו בהריון. ההפיכה להורים יכולה לפגוע לנו בזוגיות, אולי כי יש כאבים בעת קיום יחסי מין וזה משפיע על הקשר, אבל בעיקר כי פתאום הילד הוא הראשון בסדר העדיפויות ופתאום הבעל נדחק הצידה או שמא שאנחנו הפכנו לשניות אצל הבעל? פורום נשים אחרי לידה התפתח מפורום הרזיה לאחר לידה – שטיפל באחד האספקטים החשובים והבולטים של תקופה זו בחיינו והוא עודפי המשקל, שמשליכים על תחושת הערך העצמי מסיבות שונות ועל יחס הסביבה. אבל הדיאטה היא חלק מהקשר רחב הרבה יותר של חיינו. היא קשורה באורח החיים שלנו ובמצב הרוח, למשל - יש מי שכשהן בהריון הן "מתנחלות" במקרר וצריכות המון תמיכה הן נפשית והן תזונתית. בהדרגה הוחלט שיש מקום לפורום שיוכל לתת תמיכה רחבה יותר ואולי נוכל גם לעזור למי שסובלת מאספקטים אחרים של התקופה שלאחר הלידה שאינם קשורים במשקל דווקא – גם אם הלידה היתה לפני מספר שנים. פה המקום לדון ולקבל תמיכה בנושאי זוגיות, ערך עצמי, דכאון לאחר לידה, בעיות תעסוקה – וכל הדברים שמשתנים כל כך אחרי שהגורם המשמעותי, הטהור והממלא כל כך – התינוק – נכנס אל חיינו. הפורום הוא לנו ובשבילנו - כאן הפוקוס הוא עלינו

הקומונה לזכר
המשך >>

לצפיה ב-'תמונת קורונה - סוף יוני'
תמונת קורונה - סוף יוני
<< ההודעה הנוכחית
24/06/2020 | 04:13
7
43
תגידו, הקורונה הזו בכלל עדיין משפיעה על החיים שלכם בימים אלה? 

פותחת שרשור תמונת מצב....
נשים לאחר לידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תמונת מצב מהחוף המזרחי של ארה"ב'
תמונת מצב מהחוף המזרחי של ארה"ב
24/06/2020 | 04:25
3
40
מאז סוף השבוע של ה- 14-15 במרץ - אנחנו בבית (יום שישי ה-13 במרץ היה יום הלימודים האחרון).  ה lockdown הרשמי (= הנחיה לא לצאת מהבית אלא לצרכים חיוניים כמו קניית מזון או טיפול רפואי) נכנס לתוקף שבועיים אחר כך בסוף מרץ

אבל בתכלס כבר מאמצע מרץ נהיה דה פקטו סגר.

יוצאים לשטח בנוי רק לסופרמרקט או בית מרקחת (יש אצלנו בית מרקחת דרך חלון שירות כזה, עוברים ואוספים עם האוטו) - עם מסיכה כמובן ואלכוג'ל למכביר.  חוץ מזה מטיילים קצת באוויר החופשי ליד הבית אבל זהו.

חברים - רק מחוץ לבית בגינה, עם זוג אחד בפעם - יושבים רחוק יחסית בגינה. ילדות הבית יוצאות לטיול אופניים עם חברה מדי פעם או יושבות איתה בגינה/מרפסת בריחוק. 

למעלה משלושה חודשים ובכלל לא מרגישים שהסוף קרוב. בעבודה כבר הודיעו שעובדים מהבית עד סוף השנה ואין נסיעות עבודה עד סוף השנה למעט חריגים מאוד משמעותיים.

לחובבי חופש וטיולים (= אני) זה די מייאש . אם כי כמובן עדיף על למות מקורונה.
לצפיה ב-'וואו עדיין סגר מלא? ממש קשה'
וואו עדיין סגר מלא? ממש קשה
24/06/2020 | 07:22
1
9
לצפיה ב-'כן. מבאס....'
כן. מבאס....
24/06/2020 | 17:34
27
בעיקר מבאס שלא רואים את הסוף בכלל. 

יש נקודות אור אישיות: בזכות זה שאני לא בנסיעות ובלי ג'ט לג וארוחות עשירות של נסיעות, הצלחתי לרדת הרבה במשקל לראשונה מזה הרבה שנים. וגם, אוכלים ארוחה משפחתית ביחד פעמיים ביום [ארוחת בוקר לא - ילדות הבית ישנות, וההורים המסורים עובדים]
לצפיה ב-'בהחלט שמשפיע.'
בהחלט שמשפיע.
24/06/2020 | 07:27
29
אמנם הסגר מבחינת טיולים עלי פחות השפיע.
אני פנסיונרית אז עבודה היא לא קהענין.
בעלי, ובנותי עבדו מהבית--ועכשיו עובדים בקפסולות.
אבל בהחלט על ריחוק חברתי, ובהתחלה על ריחוק מהנכדים,
לא היה פשוט. אבל קצת פתרנו בעזרת מפגשי זום.
עם חברות--נפגשתי לאחרונה בגינה גדולה שישבנו עטויות מסכות 
ובמרחק. זה היה נחמד.
עשינו ספורט הליכה בעלי ואני כל בוקר לאורך החוף.
מקוה שהקורונה תתרחק, ונחזור לחיות רגיל בלי ההפחדה והאיום שלה.
לצפיה ב-'תמונת המצב שלי'
תמונת המצב שלי
24/06/2020 | 07:35
33
אני חזרתי לעבוד במשרד לפני כחודש כשפתחו את בתי הספר והילדים חזרו לשגרה. לא מחייבת את הילדים ללכת לבית הספר עושים מה שרוצים. הילד לא מוותר על אף יום הילדה יצאה לחופש הגדול וכבר לפני כמעט ולא הלכה כבר אף אחד לא בא, התחילה הדבקה בבתי הספר אז זרמתי איתה.
אני לא מסתובבת כמעט בחוץ, עדיין משתדלת לעשות את מרבית הקניות באינטרנט. חסר לי מאוד קניות בסופר סידורים וקניון פעם ב... אבל לא רוצה להסתכן בבידוד.
בקניון היינו פעם אחת ומאז לא חזרתי לא שומרים מספיק על הכללים הלחיץ אותי מאוד.
בשישי פעם ראשונה אירחנו ובשישי הקרוב מקוה שפעם ראשונה נתארח, זה באמת שינוי ממרץ לא אירחנו והתארחנו.
מידי פעם פוגשים חברים בחוץ גם ממש מעט, הבילויים רחוקים מלהיות בשגרה.

לצפיה ב-'משפיע על כל מי שמסביבי'
משפיע על כל מי שמסביבי
24/06/2020 | 18:48
28
אני המשכתי לעבוד לאורך כל התקופה, חוץ משבוע אחד שעבדתי מהבית אז פחות הרגשתי. אני מצמצמת כמה שאפשר יציאות מהבית לקניות. משתדלת ללכת לחנויות קטנות יותר. כל יתר המשפחה נמצאים בבית, ואוכלים בבית, אז אני מבשלת הרבה יותר ארוחות צהריים מאשר כרגיל.

בעלי עובד מהבית מרגע שהוכרז הסגר וכנראה ימשיכו לעבוד מהבית עד סוף השנה.
הבן הצעיר בפועל נמצא בחופש כבר מתחילת הסגר. הייתה תקופה שלמדו דרך הזום, אבל לטעמי לא היה רציני. הלך שבוע לבית הספר, אחרי שחזרו, ואז אמר שכמעט לא מגיעים ילדים לכיתה, והם במילא לא לומדים אלא נותנים להם לראות כל מיני סרטים לאורך כל היום, אז אישרתי לו להפסיק להגיע. הגיע פעם אחרונה כדי לקבל תעודה.

הבן הגדול מבלה במחשב כל היום, לא מבחירה. הוא לא מצליח למצוא עבודה.

די נמאס המצב. מחכה לחזור לשיגרה.
לצפיה ב-'אני בעיקר עובדת כמו חמור'
אני בעיקר עובדת כמו חמור
10/07/2020 | 23:07
7
העבודה הרגילה וכל הבלגן של הקורונה. אנחנו בקריסה. אם חושבים שרק בבית החולים עובדים קשה - טעות.... הבחור הצעיר שהוא בני הבכור סיים י״ב בזום פחות או יותר. כל התכניות לטיול לפני גיוס , מסיבת סיום ט׳ , קונצרט סיום ושאר סיומים - לא התקיימו. אבל - יש עבודה, יש בריאות וזה מה שחשוב בימים אלו. יש לי הרבה אכזבה כעס ותסכול כלפי הממשלה וראש הממשלה ועל חוסר ההנהגה.
מלחיץ אותי מאד מה יהיה כאן בחורף. אם עכשיו קורסים - מה יהיה בתקופת החורף והשפעת?

הודעות אחרונות

02:09 | 26.02.20 debby12
11:23 | 09.02.20 רח22
09:23 | 09.02.20 המרוץ למספר 2
13:08 | 06.01.20 צינית האחת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ