איך היה השבוע שלי

עדיקים

Active member
מפגש משפחתי

נפגשתי עם אחיותיי והיה כייף כל-כך, הבנו שצריך לעשות את זה יותר. היה כייף לבלות יחד
.

עמוס בדברים טובים (ואחד מבאס)

התחיל בנצחון של קבוצת הכדורשת שלי (לא משהו שקורה כל הזמן)
המשיך בגמר גביע המדינה בכדורעף לנשים- שהקבוצה החיפאית זכתה. יש לקבוצה אוהדים ירוקים שהולכים גם למשחקי הכדורגל והכדורסל- באים עם תופים ושירים וזאת חוויה מעניינת ... מעבר לירוקים השרופים, הגיע גם קהל "רגיל" והאולם היה בתפוסה מלאה יפה.

היינו בחתונה משפחתית והיה מקסים. החב'רה הצעירים יודעים לעשות שמח.

קנינו שולחן אוכל. עכשיו מקווים שיעמדו במילה והוא יגיע עד החג....

והמבאס: התעוררנו בבוקר חמישי עם רכב אחד פחות
. מסתבר שעדיין הענף של גנבת מכוניות לחלקים עדיין פעיל.... (יש ביטוח ויהיה בסדר )

MiaJoy

New member
יאו וואחד מבעס

פעמיים גנבו לי את הרכב מתחת לבית (שער חשמלי והכל...
) רכב מאד מועדף על המשחטות לחלקי חילוף שלו... פעמיים גם גנבו את הבוסטרים השווים שהיו לקטנה כולל כסא בטיחות סופר משוכלל לתינוקת. חירבו לי את חופשת הלידה כי במקום להתנייד ממקום למקום ברכב נסחבתי עם תינוקת אחת וילדה אחת ממקום למקום עד שקנינו שוב רכב (כמה חודשים למרות הביטוח...). המשטרה מיותר לציין אפילו לא טרחה להגיד שיחפשו... רשמו תלונה וזהו.

debby12

New member
מנהל
אילו רכבים מועדפים על ידי הגנבים/משחטות? איך יודעים?

יודעים כי יש סטטיסטיקה .... סקודה זה הסובארו של פעם

וזאת הסקודה השניה שגונבים לנו

בפעם הקודמת היה בה הרבה רכוש: בוסטרים, עגלת תינוק (אינגליזינה), כדורי רגל...
רכב חדש וכאב לב ענק (והרבה פחדים כי גנבו את המפתחות מהבית)
הפעם שברו חלון והעלימו את הרכב. לא היה הרבה רק סלי הקניות שלנו .....

כתגובה - הוצאתי מהרכב השני הכל ... (חוץ מהדברים למחזור...)

debby12

New member
מנהל
למדתי משהו - תודה ו-

אולי לא כדאי לקנות שוב סקודה אם ככה. איזו הרגשה לא נעימה - אוף

אין לרכבים איתוראן שמאפשר למצוא אותם? או שכבר אין כזה דבר (זכור לי שפעם היה)

debby12

New member
מנהל
מבאס עם הרכב. היתה תקופה

כשאמא שלי גרה בירושלים, שגנבו לה 3-4 רכבים בשנה .והיא אפילו לא גרה בשכונה שהיתה קרובה במיוחד לפריפריה של העיר. זה הגיע למצב שבו היא לא השאירה שום דבר אישי או מיוחד באוטו אף פעם ושמרה על בגאז' ריק יחסית - שזה נדיר אצלה [האמת - היא לא הספיקה ממש למלא אותו בין גניבה לגניבה]

עדיקים

Active member
לגבי גניבת הרכב

זה מבאס מאוד כשגונבים רכב.
מקוה ששולחן האוכל יגיע לחג

כל הכבוד של משחק הכדורשת

debby12

New member
מנהל
עדיין קר, וקצת מבאס באופן כללי

הטמפרטורות מסרבות לעלות וכבר נשבר ה-
מזה ....

ובמימשל התפטר השבוע גארי כהן שנחשב היה ל"מבוגר האחראי" בשטח. הוא התפטר על רקע ההכרזה על הטלת מכסים על פלדה ואלומיניום.

היתה עליו הרבה ביקורת בחוגים היהודיים אגב על זה שהוא לא התפטר על רקע הסקנדל שהיה שבו טראמפ לא גינה את הפגנות הגזעניים/אנטישמיים שהיו בקרולינה לפני איזה 9 חודשים, אבל כשהוטלו מכסים הוא כן התפטר. בבחינת: גזענות ושנאה גזעית זה בסדר, אבל מכסים? עד כאן, אני מתפטר.

על כל פנים, זה מטריד שאין מבוגר אחראי נראה בשטח....

וגם, דיברתי השבוע עם חברה שבדיוק התחילה לעבוד ברשות שלו ביום שני השבוע. הוא שכר אותה לעבודה. שאלתי אותה מה שלומה, והיא אמרה: "התחלתי עבודה חדשה ביום שני, וביום שלישי הבוס ששכר אותי התפטר
"

mikmik291

New member
מזג האוויר משתפר כאן

עונת המינוסים נגמרה ולא צריך לגרד את הקרח שהצטבר על האוטו בבקרים.
תכף מגיע פסח ונהיה בארץ, אז כרגע אני בעיקר סופרת ימים עד הטיסה ומנסה לחפש מתנות לכל המשפחה והחברים.

עדיקים

Active member
שבוע עמוס במיוחד

נפשית ופיזית אני בתקופה לא טובה בכלל
.
תוצאות של בדיקות שהגיעו והלחיצו ועדיין מחכה לתשובה נוספת של בדיקה שעשיתי לדעת שהכל בסדר.

debby12

New member
מנהל
מקווה שישתפר

תמיד כשמגיע האביב/קיץ הכל מרגיש יותר אופטימי

למעלה