אז איך היו החודשיים האחרונים

או לאן נעלמתי (וסליחה דבי)

אז בתקופה האחרונה הייתי מרוכזת בעיקר בנושא מעבר הדירה (לאחר שיפוץ שהוציא לנו הרבה כוחות), כבר מרגישים בבית, אך כמובן שנותרו עוד דברים רבים להשלים.
ובמקביל, הקמתי קבוצה של כדורשת (תחרותית)- דבר שגוזל ממני הרבה זמן ומנהלות ושני ערבי אימון (לפחות) בשבוע.
ובעבודה משתדלת להשקיע יותר.....
והמחשב עבר לחדר של הבן- מה שהשאיר לי הרבה פחות זמן נגיש למחשב ......

debby12

New member
מנהל
ברוכה השבה

יש תמונות מהבית החדש?? (מבפנים, מבפנים - לא משהו עם פרט מזהה)

תני קצת פרטים! הוא יותר גדול מהקודם? יותר מהודר? באזור אחר? מה הביא אתכם לעבור?

הבית עדיין מלא בלאגן ועוד מלא דברים שיש להשלים

(כמו אהילים, שולחן אוכל שיתאים וכד') כך שאין תמונות

עזבנו את דירת הסטודנטים שלנו (3 חדרים) לדירה יותר גדולה.
המרחק בקו אווירי כ- 500 מ' (אולי פחות), אבל איזור עם אווירה שונה.

מעבר להגדלת המטבח (ע"ח חדר אוכל שהיה חדר נפרד) השינוי המהותי ביותר היה וויתור על האמבטיה (סליחה מראש מהנכדים). במקומה יש מרחב להתקלח ולא עשינו מקלחון (קירות זכוכית).

debby12

New member
מנהל
ממשיכה לחשוב שהופרדנו בלידתנו

גם אצלנו הקירות יחסית ריקים, בעיקר בחדרי השינה [מה בכלל תולים על הקיר בחדר שינה, אני תוהה]

וגם אצלנו יש מקלחת גדולה ומרווחת יחסית אבל בלי שום דבר שתוחם אותה מהצד הרביעי שלה - לא קיר זכוכית ואפילו לא וילון. זה נורא כיף האוורירי הזה.

debby12

New member
מנהל
בארה"ב מאוד מקובל לתלות על הקיר בחדר שינה את

הכתובה מהחתונה (לא צוחקת). אנשים בד"כ מזמינים כתובה מצוירת יפה כזו עם קישוטים ואחר כך (אחרי שהעדים חותמים וכו' - בקיצור זו אשקרה הכתובה) אנשים ממסגרים את זה ותולים בחדר שינה

מאחר שאנחנו התחתנו בבניין עירייה מנומנם, אז אין לנו ממש תמונות מהחתונה [יש כמה פשוטות שהחברים צילמו אבל לא שום דבר מקצועי או מרשים]. אולי זו הסיבה שאין לנו מה לתלות בחדר שינה...

הכתובה אצל אמא שלי....

אצלנו בחדר השינה ליד הרדיו יש את ההזמנה לחתונה שלנו ממוסגרת.
את ההזמנה הממוסגרת קבלנו מסבתא שלי לחתונה (עם צ'ק)
זה זיכרון נעים ליום מיוחד ולסבתא שלי.

Dr T noki

New member
תמונות יפות בשחור לבן של הילדים

(לא חובה שחור לבן, זה רק יותר אומנותי).
תמונות משפחתיות ממוסגרות. תמונות של שניכם.

עדיקים

Active member
ברוכה השבה

בשעה טובה על הבית המשופץ. שיפוץ בהחלט לוקח מלא אנרגיות.
איזה כייף זה למצוא ספורט נשי ולהנות ממנו.
מקוה שעכשיו תהיי כאן יותר, למרות ששקט כאן מאוד בזמן האחרון.

debby12

New member
מנהל
ועצוב

סבתא שלי נפטרה. ולא היה לי כוח נפשי לכתוב על זה - ועדיין אין לי. מגיע לה שרשור משלה אבל אין לי כוח כרגע.

היה פה קור זוועה.

יש לנו עוזרת בית לראשונה מזה 15 שנה בערך (וכבר רמבו לא מרוצה ממנה כך שלא נראה לי שזה יילך)

ראיתי את הסרט על צ'רצ'יל בקולנוע ונהניתי (וגם, הערכתי מחדש את האנגלים הגיבורים, שלא נכנעו....)

הייתי בפגישה הכרות של תיכון
, יען כי בכורתי בכיתה ח' מה שאומר שבשנה הבאה היא תהיה בתיכון. לא ייאמן....

משתתפת בצערכם

להרגשתי, מוות של ראש הענף במשפחה, משאיר יתמות אחריו שאי אפשר להסביר.....
אני זוכרת קצת ממה שספרת עליה כשהייתם בביקור בארץ.
אשמח לקרוא יותר.

Dr T noki

New member
החתול האהוב
שלנו נעלם

רק בן 5 שנים, לקחנו אותו מהווטרינר מיד לאחר מותו של חתולנו הקשיש בגיל 15 בשיבה טובה והתאהבנו בו מיד ששיחק לי בשמחה בשרוכי הנעליים. הילדים משוגעים עליו, ישנים איתו במיטה, מנשקים ומחבקים אותו כל הזמן. והוא? פחתולון לשעבר, נשמה חופשיה. יוצא ובא כאוות נפשו, מיאו ופותחים לו, מיאו ומוציאים אותו.

בחנוכה נסענו לשבוע ללונדון לרגל בת המצווה של הקטנה-והפקדנו אותו בידי השכנים שהוא מכיר היטב. כשחזרנו היה מתפנק ומתלטף יותר מהרגיל אבל אכל ושתה ולא היה נראה חולה. יחסנו את זה לגעגועים אלינו...
ביום ה׳ בבוקר 28/12 יצא מהבית ולא חזר עד היום
חיפשנו בכל מקום.התקשרנו - וטרינרים עירוני ופרטים , מועצה , לוכדת החתולים העירונית, מודעות בלוח המודעות, פייסבוק, אינסטגרם ווטסאפ ומה לא. חיפשנו שעות ימים ולילות בשכונה. לא נמצא דרוס ולא נמצא בכלל.גם השכנים לא ראו אותו. פשוט נעלם כאילו בלעה אותו האדמה . ואנחנו- מתגעגעים למקסי הקטן שלנו, תוהים ודואגים מה עלה בגורלו, רצינו לבלות איתו עוד כמה שנים לפחות... מקווים שהוא במקום טוב ולא סובל.
/
בנימה אופטימית יותר - חגיגות בת המצווה של קטנתנו הסתיימו בהצלחה. הן הסתכמו בטיול משפחתי ללונדון לבחירתה, יום כיף עם אמא בדיוק בתאריך שבו נולדה, ערב במסעדה עם המשפחה המצומצמת , והחברות הכי טובות, בליווית מצגת, בוק (זה מין קטע של הבנות היום ) שצילמנו (הפקת אופנה
שלא מביישת את טובי הצלמים), שמלה (כמו שמלת כלה קטנה, עדינה מאד ויפה ), כמובן עם נעלים ותכשיטים מתאימים.
זהו. אני סיימתי, החגיגה הבאה בחתונות של שניהם....

debby12

New member
מנהל
אוי

כמה עצוב עם החתול. מבינה לליבך מאוד - כזכור הרדמנו את חתולנו הגוסס ב-1 בנובמבר. יש לנו 2 חתולים חדשים, אבל זה לא אומר שלא מתגעגעים אליו המון.

ועוד יותר קשה חוסר הידיעה. הוא היה בעל שבב? ידידותי/ניגש גם לזרים?

לאחרונה התחלתי לתת לשני החתולים החדשים לצאת קצת, וילדות הבית נוזפות בי כל הזמן שזה על מצפוני אם הם לא יחזרו. אז כל פעם שהם יוצאים אני קצת בלחץ (בעיקר מפחד מילדות הבית...)

אפשר לרכוש tracker ששמים על חתול כדי לדעת איפה הוא בכל רגע נתון על אפליקציה בטלפון - זה על תקשורת סלולרית פשוטה (2G). יש כזה בארץ?

debby12

New member
מנהל
חגיגות הבת מצווה נשמעות מעולה

ספרי עוד טיפה על לונדון. כמה זמן הייתם שם? באיזה אזור התגוררתם? ממה הילדים נהנו במיוחד? וממה פחות?

אני מקווה לקחת את ילדות הבית הפרטיות שלי לשם מתישהו.

עדיקים

Active member

שמחה שאתם אחרי כל החגיגות, אני מתכוננת לחגיגות שלנו שיגיעו שנה הבאה.

איזה עצוב על החתול

גם לשכנים שלנו זה קרה שנעלם חתול כאילו בלעה אותו האדמה.

החתול שלהם נכנס אלינו ואח"כ יצא מהחלון במטבח חזרה ולא הגיע הביתה.
זה היה קומה רביעית (ולא מצאו אותו למטה .....)

למעלה