הורדה מטיסה כי הניקה - או שאולי לא?

debby12

New member
מנהל
הורדה מטיסה כי הניקה - או שאולי לא?

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5167327/Mom-kicked-Spirit-flight-breastfeeding-son.html

מה דעתכן? לדעתי היא הורדה כי היא לא צייתה להוראות להושיב את בנה ולחגור אותו.

יכול להיות שהפתיל כלפיה היה יחסית קצר כי אמריקאים מאוד לא רגילים לבן שנתיים שיונק, אז הם תייגו אותה מראש כ"פסיכית" (לא אומרת שזה מוצדק, רק מנחשת את הסיטואציה)

אבל עדיין - הכותרת נשמעת לי לא מדויקת

באופן כללי יותר - נראה לי שמתחיל להיות מפחיד לעלות על מטוס בארה"ב - זה מתכון לטראומה להרבה אנשים.

Dr T noki

New member
לא נראה לי שהסיבה היתה הנקה

לפי התיאור היא לא חגרה אותו בזמן שהיו אמורים להמריא ועיכבה את כל המטוס.
בלי קשר סגנון הדיווח מוזר לי, מה הרלבנטיות של היותה סינית/מורה לפסנתר/בוגרת הפקולטה לרפואה של ייל?

debby12

New member
מנהל
לדעתי ה"בוגרת ייל"/מועמדת לפרס גרמי

נועד כדי לרמוז שמדובר באישה משכמה ומעלה, "מעל הממוצע" ולכן "לא הגיע לה כזה יחס".

אני לא אומרת שזה נכון...אני רק חושבת שזו הסיבה שזה צוין

וגם - אולי זה מוסיף צבע ודרמה לסיפור העיתונאי, שרומזים: 1) זו לא "סתם אישה", זו אישה מפורסמת, ו 2) זה יכול לקרות לכל אחד - כי כל התארים מרמזים לכאורה שהיא "אישה נורמטיבית"

michal@gal

Active member
מנהל
לא נראה שהסיבה היא ההנקה

יותר נראה לי שהסיבה היא שהילד בכה 25 דקות רצוף. אולי זה עצבן את הדיילות

זו לא סיבה להוריד משפחה מטיסה, במיוחד אחרי עיכוב של 3 שעות בהמראה.
&nbsp

אני איתך-נשמע שהיא די התחכמה איתם

וביננו- ילד בן שנתיים גם אם עדיין יונק- זה לא האוכל היחידי שהוא אוכל וזה בהחלט יכל לחכות עד אחרי ההמראה והיא יכלה להקשיב להוראות הקברניט וצוות המטוס.

הנקה זה כדי להרגיע אותו בזמן ההמראה -

זה לא עניין של רעב. גם אני הנקתי תינוקות בהמראות, וזה היה הרבה יותר נעים וידידותי לסביבה מהמראות שבהן לא התאפשר לי להניק.

עדיקים

Active member
גם לי לא נראה שזה בגלל ההנקה

בין אם רגילים להנקה בגיל הזה או לא כמו שכתבו כאן זה מאוד מרגיע ולא רואה סיבה למה לא יכל להמשיך לשבת על האם בזמן ההמראה.

debby12

New member
מנהל
הוראות הבטיחות בטיסות הן שלפני שהמטוס

מתנתק מהשער ומתחיל ב"טקסי" ואחריו המראה, כל הנוסעים צריכים להיות ישובים במקומותיהם וחגורים בחגורות בטיחות.

תינוקות שיושבים על ההורים (כלומר שאין להם מושב משלהם, מה שנקרא lap babies), צריכים לשבת על ההורה ולהיות חגורים במין חגורה קטנה שמחוברת לחגורה של ההורה.

לפי הסיפור הזה הפעוט היה מעל גיל שנתיים והיה לו מושב משלו.

כך שלפי ההוראות הוא היה צריך לשבת במושב שלו וחגור, מה שאומר שהוא לא יכול היה לינוק בזמן הזה

לפי הנתונים בסיפור, הצוות אכף בקפדנות את ההוראות שתיארתי, שהן הוראות של רשת התעופה הפדרלית האמריקאית (FAA).

אפשר לטעון שהם "היו צריכים לגלות גמישות". אלא שהם לא מתגמשים במה שנוגע להוראות הבטיחות.....

עדיקים

Active member
אני יודעת שההוראות הן שיהיו חגורים אבל לא ידעתי

שמעל גיל שנתיים אי אפשר לחגור הפעוט להורה. חשבתי שגם בגיל הזה עדיין אפשר.

debby12

New member
מנהל
או קיי

בחברות שבהן אני טסה הכי הרבה יש חגורה קטנה אז לא הכרתי

בכל מקרה - זה נוגע רק לתינוק שאין לו מושב משל עצמו. אם מדובר בפעוט בן שנתיים ומעלה = יש לו מושב משלו שהוא אמור לשבת בו.

רק להבהיר - אני לא תומכת בחברת התעופה שבחרה להעיף אותה בברבריות מהטיסה עם פעוט בוכה.... ובכלל - טיסה הופכת לחוויה יותר ויותר ברברית וסיוטית. צ'מעו סיפור:

השבוע, בן זוגי כפרעליו, טס איזו טיסה ארוכה. כדי לצ'פר אותו, רעייתו האהובה תרמה לו את אחד מהשדרוגים המועטים שהיא מקבלת בתור נוסעת מתמידה. הוא היה ברשימת ההמתנה לשידרוג (לא תמיד מקבלים את זה), והתבשר אחרי שכבר התיישב במקומו הרחק מאחור במחלקת תיירים שהתמזל מזלו, והשידרוג הסתדר ברגע האחרון (כנראה מישהו לא הגיע לקונקשן ופספס). הדייל/ת שרבטו לו בעט על כרטיס העליה למטוס את מס' המושב החדש, במחלקת עסקים, והוא עשה את דרכו המאושרת לקדמת המטוס למושב החדש.

דא עקא, אחרי שהתיישב שם, התנפל עליו שם בצעקות איזה דייל עצבני שחשב שהוא סתם נוסע מחלקת תיירים שהחליט על דעת עצמו לעבור מקום... ואף הגדיל לעשות ואחרי שבן זוגי הראה לו את מספר המושב החדש רשום בעט על כרטיס העליה למטוס, טען שבן זוגי הוא זה שכתב שם את המקום החדש. זו היתה חוויה מאוד מאוד (מאוד!) לא נעימה - בלשון המעטה. לא נרשמה התנצלות מצד הדייל אחרי שנתבררה טעותו, אבל הוא לפחות הפסיק לצעוק.

כנראה שבן זוגי צריך לראות עצמו בר מזל שלא זרקו אותו מהמטוס לגמרי בלי לשאול שאלות - כמקובל בימים טרופים אלו ....

למעלה