לאור העובדה שהפורום במצב של מוות קליני....

debby12

New member
מנהל
לאור העובדה שהפורום במצב של מוות קליני....

רק רציתי לחלוק שאני בעיקר בפורום 2580 הסמוך כי בו עוד יש קצת חיים

כמובן שאשמח להגיב ולהשתתף גם פה במידה ויהיו דיונים.

אה - ועלינו לשני חתולים-יורשים למנוח.

debby12

New member
מנהל
אה - לא. זה המספר שבו נגמר ה URL שלו

כמו שהפורום הזה ה URL שלו נגמר ב-973.

הוא נקרא "פורום ישראלים בארה"ב" והוא פורום חברתי שבו אנשים מבוגרים מקשקשים (כלומר - הוא לא פורום אינפורמטיבי שעוסק בשאלות רילוקיישן/הגירה)

לדעתי חלק מהכותבים בו הם ישראלים שהתגורר בעבר בארה"ב וחזרו לארץ. אבל - בכל מקרה - אין שם שום דרישה בעניין הדומיסיל. מי שבא/ה ברוך הבא/ה.

עדיקים

Active member
אין פורום שמתאים לכל שורדות הפורום?היינו עוברות יחד

גם אני אשמח אם יהיו עוד דיונים פה. לצערי כבר ממש אין.
מזל טוב לחתולים החדשים

debby12

New member
מנהל
אני לא מכירה אחד כזה... אבל אשמח להצטרף לאחד חדש עבורי

אם מישהי אחרת פה מכירה. אני לא מאוד בררנית
, הדרישות הצנועות שלי הן:

1) לא פייסבוק
2) שיש בו כמה כותבות/כותבים פעילים
3) אחד שלא מרוכז בילדים

תודה על הברכות!! אני מקווה להעלות תמונה של הצמד-חמד בקרוב - הם עושים הרבה שמח. הוא מהזן הג'ינג'י אבל בעל אופי של סטלן (ממש לא "אופי ג'ינג'י")

debby12

New member
מנהל

קבלו אותם - סופי ופלאף (שם מלא פלאפרנאטר, מסתבר שזה שם בעל משמעות

ומתאר סנדויץ של חמאת בוטנים וממרח מרשמלו. ראו כאן

https://en.wikipedia.org/wiki/Fluffernutter

הוא הגיע אלינו עם השם הזה, והשאלה אם השם יישאר עדיין בדיונים. מצד אחד זה הומאז טוב לסמורז המנוח כי זה גם סנדויץ מתוק עם מרשמלו בתוכו כמו המילה סמורז. מצד שני, חלק מבנות הבית גורסות שצריך שם שמתחיל באות "ס" כמו סמורז בשביל הנצחה של ממש

בכל מקרה - הנ"ל בעל אופי של דבש ניגר... איכשהו תמיד חתולים זכרים הם יותר מתלטפים מהנסיון שלי. והוא גם מסתדר היטב עם סופי אז יש תקוה.

אני גם אשמח להצטרף

למקום שאינו פייסבוק. אנחנו לא ישראלים בארה"ב (אם כי גרנו שם מספר חודשים), ונראה לי שממש נהיה מחוץ לעניינים, אבל אבדוק ואנסה. פתוחה לשמוע על עוד המלצות, וגם אני מבכה את מותו של הפורום. כל כך נהניתי ממנו בעבר. אגב, לי כן יש פייסבוק - די טרי. אם מישהי מכירה את הקבוצה של הפורום בפייסבוק, אשמח לשמוע בפרטי (מבינה שלא בטוח יכניסו אותי, אבל שווה לנסות. מתגעגעת).

אני גם פה

פשוט לא בצורה כל כך קבועה כי אין לי ממש זמן לנשום.
משתדלת להיכנס אבל בד"כ כאשר מגיעה להגיב- הקטנה מתעוררת בדיוק או שיש לי מיליון דברים לעשות.
מבטיחה להיות יותר פעילה, לפחות לנסות

debby12

New member
מנהל
אני מבינה לגמרי. זה קשה עם תינוקת...

לא מאשימה כמובן. רק מתבאסת. יאללה - מי מרימה את הכפפה ופותחת שרשור חדש? מוחי ריק מרעיונות...

בהחלט, מבינה אותך

אם יש רצון, מאמינה שיש גם יכולת ונוכל להציל את הפורום ולהחזיר אותו למה שהיה קודם- אולי פשוט טיפה שונה

michal@gal

Active member
מנהל
זה ממש מעלה נשכחות

לפני בערך מליון שנה אנחנו היינו "ישראלים בארה"ב" וביליתי הרבה בפורום ישראלים בחו"ל ב IOL ז"ל.
&nbsp
חבל שכבר לא מתקשקשים גם כאן. חסר לי.

למעלה