בין ראש השנה לכיפור - איך היה השבוע שלי

שני דברים

נולד לי אחיין, בן בכור לאחותי האהובה

נולד קטן (2,080 גרם ), אבל בינתיים בתאוצה למעלה
.

הבית שקנינו בשיפוץ ורואים את האופק של סוף השיפוץ (סוחט אנרגיות לגמרי)

debby12

New member
מנהל
אחיין זה מעולה!

חמוד חמוד ומישהי אחרת קמה בלילה
. הוא נולד הרבה לפני המועד? כי אם לא, אז אולי שווה לעשות בירור קרישיות כסיבה אפשרית לקטנותו

על כל פנים - תגידי לאחותך שבושם יקר בא בבקבוקים קטנים

עדיקים

Active member
מזל טוב לאחות ולדודה

ובהצלחה בשיפוץ. זו תקופה סוחטת ביותר אבל בסוף הכי כייף בעולם.
עברנו את זה לפני כמעט שנתיים, היום כבר לא זוכרת ובעיקר נהנית מהבית המקסים שבנינו לנו.

תודה

אמא שלי אומרת שהשנה היא לא יכלה לצאת לנופש בקיץ כי היא היתה צריכה ללדת ולשפץ בית. זה בהחלט סוחט.
מחכה כבר לרגע של אחרי המעבר (למרות הבאסה של לעזוב את השכנים הנוכחיים)

hatalya

New member
משהו קטן

חיוכים נחמדים שהתלמידים מחייכים אלי. גם הקשוחים ביותר.. וכיף במדרגות עם תלמיד שלקחתי שליחה אישית שהבטיח להיות בסדר.

חברה שהתחילה ללמד בפעם ראשונה בכיתה ה' אמרה

שיעצו לה שעד חנוכה להישאר קשוחה ולא לחייך.

כיף לך שהתלמידים שלך לא קבלו את אותה המלצה

debby12

New member
מנהל
ברוך רופא ח(ת)ולים

החתולנשמה הפסיק להקיא דם (את זה הוא פיתח אחרי הבעיות של הקריסטלים בדרכי השתן). הוטרינרית היתה מודאגת וגרסה שזה או סרטן הקיבה או איזשהו פצע בוושט/קיבה. היא נתנה לו מין חומר בטעם תות שמצפה את הוושט והקיבה, בכמה נגלות וזה עזר [מזל... כי היא אמרה שאם זה סרטן אז זהו זה]. היא גם עשתה לו בדיקת דם.

החתולה הביצ' חזרה מהשכנים עם כל מיני בעיות עור מגעילות ואובחנה כאלרגית (כנראה לפרעושים) + עם זיהום בעור כתוצאה מזה שליקקה את עצמה בטירוף מהגירוד

בקיצור - במקום לחסוך בפנסיה, פרנסנו החודש וטרינרים. לפחות לגבי הביצ' השכנים הציעו וקיימו להתחלק איתנו בחצי מההרבה שזה עלה.

חוץ מזה אמא שלי בביקור וזה תמיד כיף
. כל הארונות בבית עוברים ריקון וסידור

מבקשת סליחה מחברות הפורום ובעיקר מדבי היקרה

סליחה שנעלמתי!
קראתי והתעדכנתי.....
<מקווה שאכן השיפוץ עליו כתבתי במשהו קטן, יסתיים בקרוב ויחזרו אלי הזמן והסבלנות >

debby12

New member
מנהל
מקבלת בהבנה

שיפוץ דירה הוא אף פעם לא "משהו קטן". גם אם הוא מתחיל ככה בהגדרה, הוא תמיד הופך למשהו גלובאלי ומטלטל

מקווה שיסתיים במהרה ושתישארו נשואים באושר... (נדמה לי שחלקתי פעם שמישהו בשכונה שלנו במהלך שיפוץ מסיבי עזבה את בעלה לצמיתות לטובת קבלן השיפוצים)

hatalya

New member
מבקשת סליחה ש..

אתמול הייתי חייבת לקחת אותך לגן. מתחילת השנה היית יותר בבית מאשר בגן. היינו לבד בבית, אבא ישן בעבודה בצפון. בבוקר שילשלת מלא מלא מלא וחשדתי שיעלה לך החום. חשבתי לעצמי, אולי אהיה כמו כולן, כמו כל הנשים שאמרו לי - תני אקמול ושלחי לגן. אז רציתי לתת לך 1 סיסי של אקמול. הבעיה שאת לא רצית, דחפת ונאבקת. ובכל זאת הצלחתי לדחוף לך את הנוזל. כנראה שזה הפעיל טריגר ומיד הקאת את כל הנקת הבוקר ): אוף הרגשתי כל כך רע עם עצמי! ביקשתי סליחה אלף פעמים בדמעות ואת התחלת לחייך לעצמך.. נראית בסדר גמור. סתם נלחצתי וסתם הלחצתי. לקחתי אותך לגן, אמרתי שיתקשרו אם צריך, הסבתא תבוא לקחת.. ומה היה? זה היה היום הכי טוב שלך בגן מתחילת השנה :) הגננת שמחה שהיית וזה עשה לך רק טוב. אני מצטערת ילדה שלי שדחפתי לך בכוח. ממש ממש ממש מצטערת. אני לא מפסיקה לחשוב על זה. לא סיפרתי את זה לאף אחד, גם לא לאבא כי לא רציתי שישפטו אותי. סליחה שעשיתי לך את זה.

debby12

New member
מנהל
אל תרגישי רע עם עצמך

בסולם החטאים ההוריים זה לדעתי בדרגה 1 מתוך 10 דרגות אפשריות.

וחוץ מזה אולי היה לה יום מצוין בגן כי חלק מהאקמול נשאר בתוכה

debby12

New member
מנהל
סליחות

מבנותי שאין לי תמיד סבלנות אליהן בלחצים האחרים שבהם אני נתונה.

מהכלבה שאני מתעצלת לפעמים להחליף לה את המים (היא מטנפת אותם בריר 10 פעמים ביום...)

מהגוף שלי שאני לא תמיד מתנהגת אליו הכי יפה.

מקצת מן המובחר. יש עוד...

hatalya

New member
השבוע שלי

מתוך חמישה ימי עבודה, שלושה ימי סבתא במקום גן ושני ימי גן. בעבודה השבוע עבר מהר מהר ולשעתי גם טוב. קצת ריבים עם הבעל ודרישה ממנו לקחת עוד אחריות. לא מסוגלת שכל האחריות עלי כל הזמן. עוד מעט היא בת שנה.. התרגשות!!

עדיקים

Active member
שבוע עמוס ומוצלח ביותר

הרבה מפגשים וחוגים אחה"צ ובין לבין סידורים, תקופת החגים תמיד עמוסה אצלנו.
אתמול עברנו את כיפור בשלום, הילדים נהנו, האיש צם נח ואני טיילתי למטה המון עם הקטן (הגדולה כבר לא צריכה אותי).

למעלה