ראש השנה

debby12

New member
מנהל
ראש השנה

איפה תהיו? מה בתפריט?

תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה. ממה תשמחו להיפרד/להיפטר? מה תאחלו לעצמכן לשנה החדשה?

עדיקים

Active member
ראש השנה שלי

אנחנו אצל גיסתי, אני מארחת בשישי את המשפחה שלי.
התפריט לא ידוע עדיין (מקווה שבערב החג יהיה ידוע
), יודעת מה התנדבתי להביא- קציצות, סלט ועוגת דבש (האהובה עליי) שאני מכינה פעם בשנה בראש השנה.
לשישי עוד אין לי תפריט אבל היום אצטרך לסגור אותו כדי לעשות קניות סופיות מחר וברביעי על הבוקר כי ימים מלאי בישולים לפניי. קניות גדולות כבר עשיתי נשאר לי רק ללכת לקנות ירקות ולשמחתי פתחו חנות ירקות ממש ליד הבית אז אלך לשם במקום לסופרים העמוסים.

השנה מאחלת לעצמי ולמשפחתי ולכל הסובבים אותי קודם כל בריאות. עברנו שנה קשה מבחינה בריאותית ולחלק מהיקרים לי היא עוד לא הסתיימה
.
מאחלת לי גם פרנסה טובה כי מקום העבודה המדהים שלי במצב לא יציב מהרבה בחינות
.
אני בתהליך צמיחה תמידי ואשמח גם בשנה הקרובה להמשיך לגדול ולצמוח ביחד עם משפחתי היקרה והאהובה, אני חושבת שאני עוברת תהליך מדהים והם עוברים אותו איתי. מתחילה להרגיש שאני קוטפת את הפירות מהזרעים שזרעתי. יודעת שצריכה להמשיך בדרך הזו והיא אף פעם לא תגמר אבל שמחה ללכת בה
.

debby12

New member
מנהל
נהיה ב-

עם החברים הכי טובים שלנו (אלה שאנו מכנים The Chosen People - יעני עם בחירה
) ואמא שלי. יהיה פשוט וצנוע יחסית. תפוח בדבש, סלט טעים עם פקאנים, סלמון בתנור, תוספת או שתיים (אורז ואספרגוס אני מניחה) וזהו.

אני לא חזקה באפיה בגלל הצליאק.... אולי יהיה איזה קינוח נטול גלוטן עם תפוחים וקינמון. אבל יכול להיות שסתם תהיה גלידה וניל עם סירופ מייפל.

בקיצור - דונה אידאלה במטבח, אני לא.

אשמח להיפטר מהלחץ בעבודה, העייפות ודלקות הגרון שהלחץ והטיסות מפילים עלי, ואם אפשר גם מכמה צרות בריאות של הילדות והחתול. גם אותי מטריד העתיד של המעסיק שלי
.

בברכות לשנה החדשה: שלווה, שלווה, שלווה (לא הגזמתי....), שאמצעיתי תסתדר בחטיבת הביניים שכה מטרידה אותה, והכי טוב שיהיה "משעמם" - בלי דרמות וחדשות רעות

אנחנו אירחנו את החג והיה ממש כיף!

הגענו למסקנה שעדיף לארח ולא להתארח ושהקטנה תוכל לישון במיטה שלה בנוחות. אומנם השינה שלה קצת התעכבה כי רצתה לקחת חלק פעיל בארוחה
אבל לפחות זה גרם לה לקום רק ברבע לשש במקום ברבע ל-4

היה מלא מלא אוכל וגם נשאר מלא ברמה שהכנתי להם קופסאות לקחת הבייתה.
&nbsp
אירחנו זוג חברים עם הבן שלהם ועוד חבר שגר קצת רחוק מאיתנו אז גם נשאר לישון.
&nbsp
בתפריט:
&nbsp
מרק ערמונים שיצא ממש טעים!
חלה עגולה מתוקה עם צימוקים- קנינו ב"לחמים" המקומי
סלט עגבניות שרי, אגוזי פקאן וזיתים
סלט חסה,תפוחי עץ ואגוזי מלך
תבשיל קינואה ועדשים
דג סלמון
עוף ברוטב סויה ודבש
תפוחי אדמה ובטטה
שיפודי ירקות בתנור