איך היה השבוע שלי

debby12

New member
מנהל
מעולה. אצלנו דומה - אבל פרמטרים אחרים (אחד מהם הפוך...)

* שתי ילדות שמיררו את חייה של צעירתי - ואני מקווה שגם להיפך
- שובצו לכיתות אחרות (שזה מה שביקשנו בסוף השנה שעברה)

* פתחו כיתה גימ"ל חמישית (בשנה שעברה היו רק 4 כיתות), למרות שמספר התלמידים בשכבה עלה רק במעט. מה שאומר שבשנה הבאה הכיתות יהיו יותר קטנות. האח-הידד....

debby12

New member
מנהל
מזג אוויר אכזרי בטקסס
העכיר את מצב הרוח

עם תמונות של אנשים מחזיקים את הכלבים בידיים עם הראש מעל המים, ולהבדיל תמונות של כלבים מסכנים שאנשים השאירו קשורים לעמוד בעוד המים גואים (WTF?)

ועצבות כללית על סוף הקיץ/תחילת הסתיו.

נקודת האור העיקרית היא שלא נסעתי לשום מקום ושלפנינו סוף שבוע ארוך

אחריו יבוא שבוע מייגע עם ילדה רביעית בבית (הבת של השכנים)

אה והטמפרטורות צונחות - התפילות שהציעה פריזמה עזרו....

אגוזים1

New member
התמונות מטקסס

באמת עצובות ומלחיצות. האם זה מקום שמועד לפורענות או שזה משהו מאוד יוצא דופן באזור הזה?
&nbsp
גם בארץ הטמפרטורות התחילו לרדת איזה כיף! מדהים איך תמיד כשאוגוסט נגמר פתאום אפשר להתחיל לנשום. זה לא שהימים לא חמים עדיין, אבל זה חום אחר. חום ״נשים״ (מהמילה ״נשימה״) ובבוקר ובערב אפילו קריר (לפחות אצלנו).
&nbsp

עדיקים

Active member
לא אוהבת חורף

כשמתחיל ספטמבר והטמפרטורות יורדות והימים מתקצרים אני תמיד נכנסת למוד דכאוני משהו מהחורף שקרב ובא.
אני אוהבת סתיו ואביב יחד עם הקיץ
, נכון, חם ובלתי נסבל לפעמים ונמצאים המון במזגנים אבל הקור והימים הקצרים נוראים בעיני הרבה יותר.

debby12

New member
מנהל
אני לא מומחית גדולה בטקסס. קראתי בעיתון שזה

"שיטפון של פעם באלף שנה". מצד שני קראתי גם כתבה על איזו משפחה/בית בפרבר דרומי של יוסטון וכתוב שהאזור סובל מהצפות כבר איזה עשור בערך <אני מניחה שלא ברמה של הסופה האחרונה....> ושלמשפחה הזו נמאס והם רוצים לעזור את האיזור

מה שבטוח זה שיוסטון היא מטרופולין אמריקאי משמעותי - החמישי בגודלו בארה"ב עם אוכלוסיה של בערך 6 מליון (ע"ע
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Metropolitan_Statistical_Areas)

כך שזו לא סופה שנפלה על איזה איזור כפרי דליל אוכלוסין בהרי וויומינג/טיזי נבי. וזו לדעתי עוד סיבה בגינה הנזק הוא כה גדול

השבוע שלי

לקחתי את הקטנה איתי לבדיקה אצל רופא נשים בגלל שלא הייתה לי ברירה- בואו נאמר שתודות לעיכוב שלהם וחוסר הסבלנות שלה, לא חושבת שהוא יאפשר הבאה של תינוקות לשם
צרחה כל כך חזק למרות שהחזקתי לה יד תוך כדי הבדיקה (לא יכולתי להרים אותה) שהבהילה את האחות.
&nbsp
השבוע קיבלה חיסונים וגיליתי שהיא מסוגלת להיות יותר "נידי" ממה שהייתה עד עכשיו- במשך כל היום של החיסונים לא ירדה לי מהידיים אבל סה"כ לא היה חם וישנה ביומיים האחרונים ממש טוב בלילות אז מקווה שימשיך ככה.
&nbsp
חוצמזה, מפגש עם חברה, פליידייט עם גשם באמצע ומזל שהיינו קרובים אליי הבייתה-רצנו מהר, היה משעשע
, ופעילות במקום הפעלה חדש לקטנטנים שהיה לנו ממש נחמד שם.
&nbsp
בגלל בעיות מחשב בעבודה יצא שהבחור חזר מוקדם כל השבוע אז זה ממש תענוג. ממש מרגישה יותר אנרגטית וזה בא טוב במיוחד אחרי שבסופשבוע היה חולה.
&nbsp
והקטנה ממש מתחילה "לפטפט" וממש נהנית בחוגים -זה ממש כיף ופחות מרגיש שזה רק בשבילי אלא גם ממש מפתח אותה.

debby12

New member
מנהל
בסוף הבת של השכנים לא באה

בן זוגי התקשר הערב כדי לתאם/לשאול מתי היא אמורה להתייצב פה מחר (= היום הראשון לשנת הלימודים) ואז הם אמרו לו: "אה, בעצם לא צריך. בדיוק דיברנו על זה ואמא שלה בעצם תישאר בבית אז אנחנו לא צריכים את עזרתכם אז תודה בכל מקרה - אנחנו מעריכים את זה"

אני חשבתי שזו קצת חוצפה שהם לא טרחו להודיע לנו. אבל התוצאה הסופית היא שירד מעלינו וואחד תיק - אז תודה ליקום ולאמשנה....

עדיקים

Active member
איזה יופי ניצלת

כשאת כותבת שאחרי בירור גילית שיש לה דאורדורנט היא כנראה באמת לא משתמשת בו או שהסוג שיש לה לא מתאים לריחות שהיא מייצרת או שהיא לא מתקלחת מספיק.

עדיקים

Active member
חופשה משפחתית מוצלחת ביותר

למרות הקשיים בתכנון, חיכינו לרגע האחרון וזה היה מסובך יותר ממה שחשבנו, הצלחנו לתכנן חופשה מושלמת והיא יצאה מוצלחת יותר מהמתוכנן למרות הקשיים שבדרך. לא סגרנו דיל אלא בנינו חופשה בעצמנו ולמזלנו זה שיפר את הנופש. נפלנו על מלונות קטנים ושקטים ומוצלחים ביותר.
זהו, חזרנו לשגרה, קשה אבל אוטוטו החגים ושוב יוצאים ממנה...

למעלה