איך היה השבוע שלי?

חוזרת על עצמי אבל זה באמת היה הכיף של השבוע החולף עבורי:

כדורשת עם חברות בחוף הים (בבוקר מוקדם)

עכשיו חברות הקבוצה מתלבטות האם לעבור להיות קבוצה תחרותית או להשאר קבוצת חובבות.... יש הרבה לכאן ולכאן (אני בעת התחרותיות אפילו שזב אומר שחלק מהבנות האחרות לא תמשכנה לשחק איתנו)

עדיקים

Active member
שבוע עמוס וקשה מאוד

בתחילת השבוע הודעה בריאותית לא טובה של איש יקר וחשוב לי מאוד
. בהמשך השבוע התחילה אופטימיות לגבי האבחון אבל תשובה סופית נדע רק בשבוע הבא. מחזיקה אצבעות שהמצב יותר טוב ממש שחשבו בהתחלה ושנעבור את זה בקלות.

ביום חמישי עברנו עקירת שן בהרדמה מלאה לבן המקסים שלי. היה מורט עצבים (רק בגלל ההרדמה). הילד היה בוגר וגיבור אמיתי. לא סבל מכאבים אחרי ועכשיו בהחלט אפשר להגיד שאנחנו כבר אחרי. התאושש לגמרי.
סופ"ש היה ביתי ורגוע בעיקר בגללו. עם המון פינוקים טעימים
.

debby12

New member
מנהל
מאחלת בשורות טובות ורק בריאות

כבוד לבן שלך!! עקירת שן זה

שבוע די פעיל

הלכתי לכל מיני פעילויות עם הקטנה והיה די נחמד.
היו כמה ימים עם מזג אוויר די מבאס אבל הקטנה הייתה במצב רוח טוב ויש שיפור בשינה במהלך היום אז זה היה נחמד ועבר סבבה.
&nbsp
היא במשך כמה ימים הייתה עם קושי לשחרר קקי-ממש ראיתי את הקקי אבל היא בקושי הצליחה להוציא ופשוט הייתה חסרת מנוחה וצרחה בהיסטריה כל פעם שהיה סבב כזה של ניסיון להוציא קקי (כולל פעם אחת בסאבויי).
בסוף אחרי שבגלל המאמץ יצא מעט דם בניגוב, רצתי איתה לרופאה ובהמלצה שלה הכנסנו נר גליצרין וזה עשה את העבודה ומאז הקטנה חזרה לעצמה ובמצב רוח טוב ורגועה.
&nbsp
חוץ מזה, קנינו את כל הדברים לטעימות- זה ממש מרגש ומחכה בקוצר רוח להתחיל. כל כך הולכת לתעד את הטעימות האלה בסרטונים

&nbsp
אתמול הלכתי לחפש לעצמי בגדים- המצב קשה
גם אני במידת ביניים לא small אבל גם לא medium וגם הכל נראה עליי רע ולא משנה כמה אני עושה הליכות ומשתדלת להקפיד על מה שאוכלת. שמחה שיש לי את הקטנה אבל קצת מתגעגעת לימים שלא משנה מה אכלתי- עדיין נשארתי רזה וחטובה...

debby12

New member
מנהל
ה-
חזרה לחיינו, ועוד

החתולה הידועה בכינויה הביצ' חזרה לחיינו אחרי שעברה לשכנים כמה בתים מאיתנו לפני איזה שנה וחצי. לא ברורה הסיבה - אבל כנראה זה כי הבית לידם עובר שיפוץ אז יש שם רעש והיא גם פוחדת מהפועלים (היא חתולה שמבלה הרבה בחוץ). וגם - האישה שם נסעה לכמה שבועות. בעלה כן בבית אבל כנראה שאותו היא אוהבת פחות.... על כל פנים - זה דורש קצת הסתגלות.
כלבת הבית כל הזמן רוצה להריח לה את איזור "שורש הזנב" (שם נקי....) וזה משעשע לראות את החתולה רוטנת

חוץ מזה שילמתי/סילקתי הלוואה קטנה שהיתה לנו. לא משהו ענק אבל זו הרגשה כיפית.

את גזרת הלא-משהו - בשרשור נפרד אולי

למעלה