איך היה השבוע שלי

הקטנה התהפכה סופסוף לידי

היא התהפכה כמה פעמים אבל רק ליד הבחור וזה לא פייר כי אני זו שאיתה רוב הזמן

&nbsp
וגם הנטיית ראש שלה ממש השתפרה בזכות התרגילים שעושה לה.

איזה כיף, עכשיו צריך להיזהר שבעתיים

כשמניחים על משטחים מוגבהים ומתחיל המאבק בהחתלה...
אני מכירה אישית את ההרגשה שרק לבן זוג הם מגיבים בחיוכים אחרי כל ההשקעה שלי בהם ....
לפעמים גם היום אחרי שגדלו זה ככה

לא הספקתי להגיב לך בשרשור ההוא על הטיית הראש, אבל תרגול תרגול תרגול מחולל פלאים (גם פה מנסיון אישי)

מתרגלים הרבה פעמים ביום וכמה שיותר על הבטן

בסוף היא תאהב להיות על הבטן

היום כשהתהפכה נשארה כמה דקות על הבטן מבלי להתלונן אפילו חח.
&nbsp
אני גם ככה לא משאירה לבד אף פעם במשטחים כאלה ואחרים ולשמחתי יש לי את המובייל שהיא מתה עליו בלול מול משטח ההחתלה אז אם עושה בעיות- ישר מפעילה. אני גם מחליפה די מהר אז היא לא מספיקה להתלונן.

יצאנו עם חברים

אלו הורים של ילדים מהכיתה של האמצעי והצלחנו להעביר את הערב כמעט בלי שיחות על הילדים.

שבוע עמוס ופעיל, כרגיל

פעילויות, מפגשים ואפילו אתמול הלכנו למוזיאון בפעם הראשונה. היא איפשרה להסתובב במשך שעתיים שזה שעתיים יותר ממה שחשבתי וממש התלהבה.
היא קצת עושה צרות עם השינה אז אחרי שעתיים איבדה סבלנות והתחילה לצרוח ונרדמה מיד כשיצאתי (אבל התעוררה אחרי 20 דקות).
&nbsp
יצא שהבחור הגיע די מאוחר יחסית כמעט כל השבוע והיא עצמה הייתה גמורה כי לא ישנה אז כמעט כל יום הייתי איתה נונסטופ וזה די גמר אותי.
&nbsp
אתמול הייתה לי חוויה לא נעימה באיזו חנות שאשכרה אמרו לי לא לקנות לה אוכל כי היא שמנה (הילדה לא שמנה, היא ארוכה ונראית גדולה אבל ממש לא שמנה!). מזלם שנפלו עליי ולא על אמא שעוד הייתה מקשיבה לטמטום הזה. מאוד מאוד כעסתי ולא אחזור יותר לחנות הזו.
&nbsp
בסופשבוע נוסעים לאירוע של חברים- טיפה'לה רחוק אז מקווה שהיא באמת תירדם בדרך כמו שהיה עד עכשיו בנסיעות ושיעבור בקלות.

danakama10

New member
אני בשוק!

איזה מין דבר זה להגיד לא לקנות לתינוקת אוכל (!!!) כי היא שמנה?!
אני לא הייתי עוברת על דבר כזה בשתיקה. אני מבינה שמדובר במוכרת, ואת חייבת להתלונן. הכי פשוט דרך Yelp. ואני הייתי מתלוננת גם במקום, אומרת לה שהיא out of line ודורשת לדבר עם המנהל.
כל עוד הרופא מרוצה מהאחוזים של התינוקת, הכל בסדר.

הייתי בהלם וכועסת מידי מכדי לדבר עם המוכרת, עשיתי שיחה מאוד

נוקבת עם המנהל שלה והבהרתי לו שאני אדאג שאמהות אחרות ישמעו על זה ולא יקנו שם אם זוהי ההתנהלות בחנות.
&nbsp
הוא ניסה להסביר שהיא סתם צחקה וכל מיני שטויות, אבל עובדה שגם לקוחות אחרים ממש כעסו על זה ואמרו לי להתעלם ולא להתרגש. אני לא נעלבת או חוששת, יודעת שהילדה שלי במשקל תקין והיא מדהימה ומקסימה ומתפתחת טוב אבל אם המוכרת הייתה נופלת על אמא שפחות מודעת שעוד הייתה מקשיבה לה- בעיני זה חמור מאוד.

debby12

New member
מנהל
אני מניחה שמדובר במוכרת עם איזושהי בעיה

בעיה בדימוי גוף או משהו כזה
. לא שאני אומרת שזה מצדיק כאלה אמירות, רק שכנראה משהו לא בסדר אצלה.....

debby12

New member
מנהל
הרגיש כמו סוף הקיץ

היו טמפרטורות נמוכות מהרגיל בעונה, ואתמול היה לא נעים/קריר להיות בחוץ. רצינו לצאת לשיט קיאקים אבל הכל היה סגור בשל רוחות חזקות מדי.

חוץ מזה נראה שבתי האמצעית פיתחה אלרגיה לחתול הבית. ככה סתם, באמצע החיים. מה שמבאס מאוד - בעיקר אותה - היא לא יכולה להתלטף איתו יותר. עכשיו דלת החדר שלה נסגרת כשהיא לא שם כדי שהוא לא ייכנס ויעלה לה על המיטה. מאיפה הגרלנו את הצרה זו? אוף.

למעלה