איך היה השבוע שלי

עברתי לעבוד בצוות אחר

מבוס מזלזל עברתי לבוס שכולם מהללים.
עבודה קשה לפני, לסלול את הדרך החדשה אבל מרגישה שאצליח

Dr T noki

New member
טוב לשמוע! בהצלחה !

בוס מזלזל לא מגיע לאף אחת או אף אחד

debby12

New member
מנהל
מעולה! שיהיה בשעה טוב!

טוב שה(מ)זלזל צנח לו ויצא מחייך. אני בטוחה שהוא יתגעגע לתוצרים המוצלחים של עבודתך שגרמו לו להיראות טוב (למרות שלא מגיע לו) ובטוחה שתעשי חיל עם הבוס החדש

debby12

New member
מנהל
בשעט"מ

כמה זמן החזקת את החזית לבד עם תינוקת? מגיע לך צל"ש, בחיי

הזמן הקבוע- 5 ימים

אבל לפחות הפעם הייתי חכמה ולקחתי את הבייבסיטרית- רק שעתיים ביום וכשאני נוכחת אבל אכלתי לפחות ארוחת ערב כמו בנאדם והתקלחתי ברוגע ובלי לחץ שאולי היא תתעורר ולא אשמע-כבר משהו...
&nbsp
רצו שיסע עוד שבועיים שוב, לשמחתי סירב והבהיר להם שכל חודש זה מוגזם והם יתחילו להגיע לפה גם.

Dr T noki

New member
התחלתי לקחת שיעורי נגינה בצ׳לו��

המורה שלי למד צ׳לו אצל סבא שלי, הוא גם מדריך את הבן שלי שמנגן כינור ברביעית כלי קשת, כך שזו סגירת מעגל מרגשת.
זה לא פשוט ומאד מאתגר.

שיעור סיום בחוג התעמלות קרקע ומכשירים למבוגרים שהתחלתי לפני כ3 חודשים. אני מאד גאה בעצמי, אני מבוגרת לפחות ב10-15 שנים מרוב המשתתפות, אפילו 20 שנה�� עשינו גלגלונים, סלטות קדימה ואחורה, קפיצת ידיים , עמידת ראש, עמידת ידיים ועוד , כמובן בהשגחה ובעזרה... אבל העובדה שהצלחתי להתקדם ולעשות את הדברים האלו למרות גילי המופלג... גרמה לי אושר וגאווה (וגם שרירים תפוסים����)

בכורי המקסים התנדב בחופש במועדון הקשישים ושימח אותם מאד, אפילו עשה להם קונצרט קטן בכינור. היום הוא התנדב באופן ספונטני לבקשה אתמול למתנדבים לסיוע לגיוס תרומות לטיפול בחתולים וכלבים שנזרקו לרחוב, וגייס היום כספים.

התעמלות מכשירים למבוגרים

זה נשמע לי לגמרי מסוכן.... כדי לעסוק בספורט כזה צריך להיות מאוד חזק וגמיש ובלי פחד (ולדעתי ככל שהגיל עולה המפלס שלו עולה)
פעם הייתי במופע אקרובטיקה ורק חשבתי כל הזמן אילו פציעות יכולות להגרם.....
ובאותה נשימה אין לי מילים !כל הכבוד לך על התעוזה וההצלחה !

מאוד מרגשת סגירת המעגל עם הנגינה. מתי המופע המוסיקלי המשפחתי?

<מתי את מספיקה להתאמן?>

והבן שלך

Dr T noki

New member
ההתעמלות מותאמת גיל, אנחנו לא באולימפיאדה

הכל באחריות עם שמירה, הרבה מזרונים. אכן עם הגיל הפחד עולה, פעם בתור נערה לא פחדתי ליפול, היום אני יותר חוששת. מתגברת על הפחד ועד כה לא היו בעיות מיוחדות, אני מנסה להקשיב לגוף שלי, אם יש כאב או משהו לא נוח לי אני יודעת לשים את הגבולות שלי. לא כל דבר בכל מחיר.
הייתי אומרת שאני גמישה יותר מהממוצע אך הרבה פחות מפעם, אז הייתי עושה שפגטים, היום עדין לא מגיעה לזה. אני מתאמנת הרבה, בחודשים האחרונים כל יום לפחות 30-40 דקות של פילאטיס/אימוני כוח וגמישות, תרגילי רגליים בטן, לפעמים ריצה/אופניים, פעם בשבוע טניס. אם לא הייתי עושה את זה כנראה שלא הייתי מצליחה להשתתף בחוג הזה.

מקווה להתקדם מספיק כדי להיות מסוגלת לנגן עם בני אך הדרך עודנה ארוכה
רק התחלתי...

debby12

New member
מנהל
איזה יופי

למדת צ'לו בעבר או שזו פעם ראשונה? סבא שלך לימד גם אותך כילדה?

אבא שלי בילדותו הוכרח לנגן בצ'לו. הוא מאוד רצה לנגן בפסנתר, אבל בפסנתר ניגנה כבר אחותו הגדולה ממנו. ולכן קבעו הוריו שהוא דווקא ינגן על צ'לו. הוא ניגן עליו 7 שנים ודי שנא את זה. לדבריו הוא גם לא היה טוב במיוחד.

עכשיו, מהגיע לשנות ה-70 לחייו, והוריו כבר לא פה לומר לו מה לעשות, הוא התחיל ללמוד נגינה על פסנתר לפני שנתיים בערך. לקרוא תוים הוא יודע כמובן והוא מאוד נהנה מהפסנתר. בכורתי מנגנת בחליל והם החליפו ביניהם תוים ליצירה מסוימת ומתאמנים עליה בנפרד כדי שכשניפגש עוד שבועיים בערך - הם ינגנו לנו דואט.

אני ניגנתי בילדותי בפסנתר 7 שנים, ויום אחד כשיהיה לי קצת יותר זמן אשמח לחזור לזה.

בכורך נשמע ילד מקסים! כיף לעזור לבעלי חיים

התרשמתי מחוג ההתעמלות! אני מקרטעת בפילטס מכשירים שלי, וגם זה בקושי. מצד שני מעולם לא הצטיינתי בהתעמלות ולא הייתי גמישה במיוחד. איך אומרת אמא שלי (בכל מיני נושאים לא רק בזה): תלוי מאיפה מתחילים

Dr T noki

New member
לא ניגנתי אף פעם בצ׳לו

ניגנתי פסנתר 8 שנים כילדה. אבא שלי ניגן כינור וגם ויולה, אחותי ניגנה כינור וכאמור בני המוכשר וגם בתי הקטנה מנגנים בכינור.

היה שבוע מתיש

אבא נסע מטעם העבודה למשך השבוע והיינו מאוד עסוקות ופעילות בחוגים ומפגשים עם אמהות אחרות. סה"כ היה שבוע נחמד במיוחד שלקחתי מראש בייביסיטרית שתהיה איתי כל ערב במשך שעתיים וזה ממש עזר.
גם היה נחמד שיש עוד אדם מבוגר איתך וגם יכולתי לאכול ולהתקלח בשקט. אפילו הכנתי לעצמי בלינצ'ס אתמול

&nbsp
&nbsp

עדיקים

Active member
כל הכבוד לך

לא פשוט להשאר לבד עם תינוקות, מעולה שלקחת עזרה, כן בשביל מקלחת בשקט או לאכול בשקט, זה חשוב מאוד.

debby12

New member
מנהל
הייתי בהודו, בלי גישה ל"תפוז"

שהסרבר שלו זרק אותי החוצה כשניסיתי להיכנס.

טוב לחזור לציויליזציה.

האו-פר עבדה יפה השבוע, וממשיך להסתמן שהיא בחירה מוצלחת.

חוץ מזה התמונות והחדשות הקשות העיקו והעציבו.

ובארה"ב המימשל החדש גם מטריד (ראש תחום תקשורת שמקלל קללות איומות, עוד סבב פיטורים, חוק בריאות חדש שהופץ לחברי הסנאט הבוחרים דקות/שעות ספורות לפני שהם היו אמורים להצביע עליו)

טוב שנגמר השבוע הזה

עדיקים

Active member
שבוע עמוס עם סוף מוצלח ביותר

שבוע ראשון עם שני ילדים ללא צהרונית, היה מאתגר אבל הצלחתי לשרוד עם קצת עזרה. למזלי/לצערי תקופה פחות עמוסה בעבודה אז יש לי קצת יותר אפשרות לתמרן.
מקווה שיתחיל להתאושש כאן בעבודה ויכנסו עבודות, כרגע תקופה קצת מלחיצה.
בילוי בקניון עם הילדים היה מאתגר ומעייף אבל מוצלח, מה שרצינו לקנות קנינו.
הדרכת הורים מוצלחת ביותר, מקווה ליישם את הטיפים שקיבלתי ולשבת עם החצי ולעדכן, זה קרה רגע לפני סופ"ש ועבר עלינו סופ"ש עמוס פעילויות.
קניות לשנה הבאה עם הילדים, היה מוצלח ביותר.
מפגש אחיות מוצלח ביותר, משולב עם עבודה קשה אבל היה מרגש וכייף מאוד, מזמן או אולי אף פעם לא חושבת שהיה לנו מפגש כזה כל-כך הרבה שעות. עכשיו מתכננות סופ"ש יחד מקווה שיצא לפועל. כנראה אחרי/בין החגים.

למעלה