איך היה השבוע שלי

michal@gal

Active member
מנהל
שני טקסי סיום

הצעיר סיים יסודי, הבכורה סיימה תואר ראשון.
&nbsp

קנינו משטח פעילות גדול סטייל המשטחים של "מיננה"

שזה בכל מיני צבעים וטקסטורות ועשינו לקטנה מעין פינה חמודה עם נחשוש וכל מיני צעצועים לשלב הזה וזה נראה כל כך חמוד-בדיוק כמו שדמיינתי שיהיה כשיהיה לנו ילד

שבוע של נסיעות עבודה בינעירוניות

כולל סיורים בשמש (וקצת נשרפתי בעורף....)
היו ימים ארוכים מאוד ומעייפים מאוד.
חוץ מזה היה היתה עוד מסיבת סיום אחת של חוג כדורגל בה שיחקנו הורים נגד ילדים. היה כייפי ומצחיק.

hatalya

New member
שבוע כיפי!

חגגתי יומולדת ביום שבת, היה כיף במסעדה עם כל המשפחה. בעלי הפתיע במתנה שווה ביותר! אחר כך היו סתם ימים של כיף. והיום פעם ראשונה בים עם הבייבי :) היה כיף ומדהים ושוב הודתי שהיא פשוט ילדת מתנה. כל כך כיף איתה, היא נעימה ומקסימה, וכשאנחנו שלושתינו טוב לנו ורגוע לנו. ולקינוח - גם קיבלנו ויזה לארצות הברית, אז יש מצב לחופשה בניו יורק בקרוב מאוד! :)

debby12

New member
מנהל
נשמע טוב

היא שמחה בים?

וגם לי היה יום הולדת השבוע - ביום שני
.

debby12

New member
מנהל
מתיש אבל שווה

כלל ביקור אצל סבתי בת התשעים-ולא-מעט
- מה שהיה לי לא קל.

ושלל "עבודות שירות" של עבודות תחזוק ושיפוץ שונות אצל אמא שלי, כולל התקנה של אדניות עם צמחים (שזה לכאורה לא מי יודע מה עבודה - אבל כמעט חטפתי מכת חום במשתלה.... מזג האוויר היה אכזרי. השבח לממציא המזגן...)

וכל מיני סידורים מסידורים שונים (כולל לקנות מזוודה כי שלי איכשהו הגיעה מפוצצת עם סדק שקרע אותה לשניים למסוע המזוודות)

ולא מעט ים ובריכה
- שזו חצי הכוס המלאה של מזג האוויר האכזרי

debby12

New member
מנהל
הן לא היו, כי הפעם לא הכרחתי

לא נעים לומר, אבל זו האמת.

היא בגיל/מצב שלא קל להביט בה/להיות בחברתה.

ובעבר גם התעקשה לחבק/לנשק אותן, ואפילו לרצות שישבו על ברכיה בכסא הגלגלים שעליו היא יושבת (די מהר אחרי שעברה לבית אבות היא הפסיקה ללכת בעצמה כי הרבה יותר נוח לצוות שהיא יושבת. אחרת היא כל הזמן נפלה/התרסקה...
). וזה משהו שגרם להן

ולכן הילדות לא רוצות להצטרף, למרות הטיעון החזק של: "גם אתן תהיינה מאוד מבוגרות יום אחד, ותרצו שיבואו לבקר אתכן"

בניגוד אלי, היא גם לא מישהי שהן ממש מכירות "מימים יפים יותר כשעוד היתה יותר "עצמה"". וזה לא מקל עליהן לבקר אותה.

בעבר כן הכרחתי לבוא. הפעם לא הכרחתי.

בפעם הקודמת האמת שהיה "שווה" שהן באו כי פתחה איתן בשיחה מישהו אחרת שגרה שם, שהיתה מצב קוגניטיבי טוב יותר .היא סיפרה להם ולנו איך הבריטים תפסו את אניית המעפילים עליה היתה וגירשו אותם למחנה מעצר בקפריסין. היא סיפרה איך הם כולם זרקו את הדרכונים לים ברגע שתפסו אותם כדי שלא יוכלו להחזיר אותם לאירופה. ואז היא סיפרה איך איבקו/ריססו אותם שם בדי די טי או איזה חומר חיטוי נגד פרעושים/כיני-גוף/אנא-עארף-משהו בסגנון. ואבא שלה (היא היתה בת 15 או משהו) נכנס לפאניקה שעומדים לרצוח אותם בגזים. היה סיפור מעניין ושיעור בהיסטוריה מצויין לילדות. וגם המספרת נהנתה לחלוק את הסיפור

מה שכן, רמבו בא איתי ועזר לי מאוד לגלגל את השיחה (במהלכה היא שאלה בערך עשר פעמים כמה ילדות יש לנו, ובמה אנחנו עובדים
)

כמה קשה לראות את הדעיכה....

כתבתי ומחקתי כמה מחשבות שהיו לי כי בסופו של יום זה מצב מאוד רגיש ואין בו נכון או לא נכון (בהקשר של להכריח לבוא).

פריZמה

New member
איך זה מרגיש לך לבקר בארץ?

איך זה לראות את בנותיך האמריקאיות כאן?....

debby12

New member
מנהל
מבטיחה שרשור נפרד כשיהיה לי זמן

כי לא יכולה על רגל אחת ואין לי זמן כרגע. יש לי הרבה תובנות

michal@gal

Active member
מנהל
סוף-סוף סוף השנה

יש לי עכשיו חודשיים מנוחה מהכנת סנדויצים וארוחות צהריים חמות לביהס.
&nbsp
&nbsp

שבוע רגוע בביתנו

חברה הגיעה פעמיים ובפעם השנייה צילמה אותנו בפארק ויצאו צילומים מדהימים.
&nbsp
הקטנה ממש גדלה ועוד רגע עוברת למידה 3-6 חודשים שזה היה נראה כזה ענקי בהתחלה. אנחנו מאוד חובבי שמלות ויש לה כבר אוסף נכבד לכל המידות. לילדה יש יותר בגדים כפול 20 ממני לדעתי

&nbsp
הלכתי איתה לחוג פילאטיס אבל זה לא היה מוצלח בכלל כי היא לא נתנה לי להתעמל אז פשוט נמשיך להקפיד על ההליכות.
חוץ מזה- הרבה זמן בפארק, קצת זמן קריאה בזמן שהקטנה ישנה והרבה הליכות בחוץ.
&nbsp

hatalya

New member
תחפשי יוגה לאם ולתינוק

בטוח שיש באזורך. זה כיף אדיר! וגם התעמלות עם עגלות זה נהדר.

למעלה