איך היה השבוע שלי

כמה דברים קטנים

ערב גיבוש בנות בעבודה שארגנו לעצמנו
כבר כמה שנים שלא היה אצלנו בעבודה ערב גיבוש ולא טיול נשים (שני אירועים שההנהלה הקודמת נהגה ליזום).
לכן החלטנו לארגן לעצמנו על חשבננו ערב כזה. וכך עשינו, אחרי יום עבודה התקבצנו למפגש באולינג.
לא כולן הגיעו, אבל היה כיף, תחרותי ומהנה.

מסיבת סיום בגן
פעם אחרונה.
היה כיף שהגננת "שכחה" ערב קודם לכבות את המזגן והשאירה אותו דולק לילה שלם לפני המסיבה. פעם ראשונה שהיה נעים במסיבת סיום.

התיכונים והחטיבות יצאו לחופש והכבישים התרוקנו, פחות פקקים בדרך לעבודה

עדיקים

Active member
מסיבת סיום בגן מזל טוב לעלייה לכיתה א

איזה גננת חמודה ששכחה את המזגן דולק.

יצא לנו תמונות ממש מהממות של הקטנה

לא משתפת פה אז תצטרכו להאמין

תפסנו אותה צוחקת ומתמחת בחינניות וכל מיני פוזות חמודות להפליא!
&nbsp
ועוד משהו ממש נחמד
היא ישנה הלילה 6 שעות רצוף. אני כמובן הייתי ערה ברובם רק מהלחץ שהכל בסדר והציפיה שתכף תתעורר. התכף לקח הרבה זמן

מעבר לדברים הטובים

היו המון בירוקרטיות השבוע.
חצי שבוע עבודה של בעלי התבזבז על סידורים ובירוקרטיה (מתברר שוב שעדיין לא הכל ניתן לעשות באינטרנט או בטלפון)
אני רק בזבזתי בבנק 1/2 שעה עד שיגיע תורי....

debby12

New member
מנהל
חופשה בישראל

אחת המדינות הכי כיפיות ויפות בעולם

מצרפת תצפית דרומה מראש הנקרה. האתר מתוחזק מאוד יפה - הילדות מאוד נהנו מהרכבל, המופע האורקולי וההמערות עם המים. אחר כך צעדנו לגדר הגבול/עמדת החיילים והן אמרו שהרגישו "מתח באוויר" (למבוגרים לא הרגיש מתוח במיוחד)

debby12

New member
מנהל
ועוד קצת...

יצא לנו גם לאכול בכמה מסעדות - אחת לבנונית בכניסה לעין המפרץ בדרך צפונה ואחת על הים בעכו. שתיהן "עממיות" בהגדרה ובשתיהן כמעט התעלפתי מהנאה מהאוכל -
זרזירה שכמוני

בילינו גם יום בעכו העתיקה מתחת לאדמה והיה מקסים - מנהרת הטמלפרים, אולמות האבירים, החמאם - ויש שם גם חווית מציאות מדומה תלת מימדית שמדמה את התקופה הצלבנית. כולם מאוד נהנו. והיה ריק ונוח [האמת - קצת עצוב מרוב שהיה ריק...]

כיף, אם אתם עוד באיזור

חוף אכזיב חוף ממש כייפי במיוחד לילדים
(שקט ורגוע)

debby12

New member
מנהל
תודה - מאוד רציתי אבל לא הצלחנו

להוציא את הילדות מהבריכה שבצימר... אבל מקווה עוד לנסות

רזאי

New member
זוכרת את השם של המסעדה בעכו?

נהיה שם באוגוסט, ואני אוספת המלצות.

debby12

New member
מנהל
כן - אבל היא ממש ממש ממש לא מפוארת...

המסעדה נקראת "עבד אל חמיד" וצבועה כולה בצבעי טורקיז - כתוב עליה משהו כמו "חומוס עבד אל חמיד"

כשאת מגיעה לקו החוף בעכו, יש שם מין "טיילת" כזאת.

רוב המסעדות נמצאות מהצד המזרחי של "כביש הטיילת" הצר הזה (כביש זו מילה גדולה, יותר כבישון....), כלומר מהצד הרחוק מהמים.

המסעדה הזו היא דווקא בצד הקרוב למים, צמוד למסעדת גלידה כלשהי אם אני זוכרת נכון. היא נמצאת ממש בקצה הטיילת, הכי בצד שמאל כשאת עם הפנים למים. אחריה כבר אי אפשר להמשיך עם רכב פרטי רגיל בלי אישור מיוחד (אני מניחה מיוחד לדיירי הסמטאות בלבד)

"נפלנו" עליה כי היציאה ממנהרת הטמפלרים נמצאת קרוב אליה - כשיצאנו ממנה פנינו שמאלה לאורך הטיילת והגענו אליה אחרי איזה 60 מטר לדעתי.

היא לא מפוארת כלל... אבל את המקום ניהלו שתי נשים מאוד נעימות ומסבירות פנים. ואכלנו 2 חומוס-עם-בשר, דג אפוי עם טחינה ובצל, 2 קערות גדולות של צ'יפס טרי טרי שהן הכינו לנו על המקום, ומוסקה טעימה (חצילים וחומוסים ברוטב עגבניות), וכדורי פלאפל טריים, וחמוצים טעימים - הרבה, ופיתות

בשתיה היו שני קנקני ענק האחד עם תמרינדי טעים ולא מתוק מדי, והשני עם לימונענע, ואיתם הגיע בקבוק סודה גדול של ליטר וחצי שעזר להפוך את כל אחד משני המשקאות האלה לכדי "שפריץ" מרענן...

ישבנו בחוץ על כסאות קלועים נמוכים והיה פשוט רגוע וכיפי (כאמור - לא מפואר) ואוכל שאין להשיג כמוהו בארה"ב... הבת הצעירה שלי נהנתה שם מאמא אווזה + 3 ברווזונים שטיילו שם על הכביש/מדרכה ממול. היא, ועוד ילד עכואי ערבי ניסו ביחד לפתות את הברווזונים עם חתיכות פיתה שייצאו לשחק איתם במקום להתחבא מהם מתחת לרכב לשם ברחו. למותר לציין שהברווזונים לא התפתו. היה רגע מקסים של דו-קיום

4 מבוגרים ו-4 ילדים. שילמנו 270 ש"ח... וכשיצאנו עוד רדפו אחרינו כדי לתת לנו בקלאוות לקינוח בתוך קופסה עם עוד בקלאוות אקסטרא ("שיהיה לכם לדרך") עליהן לא חויבנו. כבר אמרתי שהן היו נחמדות?

רזאי

New member
נקרא טוב מאוד.

מתוכננת רק ארוחה מפוארת אחת, ועוד כמה ארוחות ממש בסגנון התאור שלך, כך שההמלצה פוגעת בול.

אני שמחה שנהינתם בעכו

אצלנו במשפחה כשרוצים להגיד טיול סיוט אומרים "רוצים לנסוע לעכו?"

גם אנחנו נהנו מאותן אטרקציות אבל המעברים בינם היו נוראיים. אנחנו טיילנו ביום קיץ חם באוגוסט. כנראה ההבדלים של 5 מעלות + לחות עשו את ההבדל.

גם אז (סוף אוגוסט) העיר היתה יחסית ריקה והיינו די לבד.
התאכזבנו מרמת התחזוקה הנמוכה בעיר העתיקה. המון לכלוך ברחובות..

עכשיו הוסיפו אטרקציה - שייט בין חיפה לעכו, אבל את זה עוד לא ניסינו.

עדיקים

Active member
איזה כייף לכם

פעם הבאה שאתם כאן תודיעי מראש וננסה לעשות מפגש, אם מתאים לך כמובן.

שבוע פעיל , לשמחתי

עם כל הקושי למצוא פעילויות שמתאימות לקטנה מצאתי כל מיני דברים נחמדים והכרתי כמה אמהות נחמדות ומשתדלת ממש כל יום לעשות משהו בחוץ כדי להעביר את הזמן אחרת שתינו נרדמות בבית וזה סתם מרגיז אותי חח.
&nbsp
גיליתי את הפארק שליד הבית לפני שבוע ואני כל יום שם ומגלה כל מיני פינות חמד. זה ממש כיף שזה שנייה מאיתנו.
&nbsp
ציינו השבוע חודשיים לקטנה- לא יאמן שאני אמא כבר חודשיים!

למעלה