איך היה השבוע שלי ?

debby12

New member
מנהל
חזרתי מהכפור-ללא-תפוז...

לאחרונה כל פעם שאני באירופה, אני לא יכולה להיכנס לתפוז אלא דרך VPN מנתק שכזה - אבל אז אני לא יכולה לכתוב

אז המשהו הטוב זה שחזרתי ממסעותי ושתפוז שוב עולה. בנוסף - שבתי למזג אוויר קיצי לוהט וזה כיף גדול.

בפחות טוב - שבתי הביתה ב-1 בלילה וכלבת הבית שהיתה במשמרת כמו תמיד פרצה בנביחות והעירה את בני הבית... כפרעליה - שומרת על הבית.

debby12

New member
מנהל
תודה
. כיף לחזור

הייתי רק באירופה. לא עד כדי כך אקזוטי.

לא הייתי שורדת יותר מרבע שעה בלי אינטרנט בכלל. ע"ע: Haven't the Jewish people suffered enough?.....

ל"ג בעומר - אלא מה

הייתי בשלוש מדורות ואפילו נהנתי בחלקן

הצלחתי להסתדר כך שלכל מדורה הלכתי רק עם הילד שחגג והשאר נשארו בבית.

עדיקים

Active member
שבוע מוצלח בשבילי

אני בטיפול אצל חברה שמסיימת לימודים ועושה עלי סטאז', אני עוברת שינויים רבים בשבועיים האחרונים מוצלחים ביותר.
ארוחת צהריים עם הילדים, במקרה שניהם סיימו יחד אז הצלחתי לקחת אותם איתי לארוחת צהריים ובילוי משותף. היה מוצלח ביותר.
המון עבודה במטבח בסופ"ש האחרון, נהניתי מאוד.

michal@gal

Active member
מנהל
יש נהג נוסף בבית

הבן הגדול עבר טסט בהצלחה אחרי יותר מחצי שנה של לימוד.
מצד אחד אני שמחה בשבילו שעבר הטסט, מצד שני אני עצובה בשבילי שאני שוב צריכה להיות נהג מלווה בחודשים הקרובים.

עבר מהר ולאט

בראשון - נסעתי לאשדוד עם הרכבת. הודות לתזמון שלהם - פספסתי את רכבת ההמשך והגעתי באיחור לפגישה. מבאס. לשמחתי, בחזור היה לי טרמפ.
בשני, תודות למערכת החינוך- היה חופש לילדים, לא היה לי סידור אחר ולא היתה אפשרות לקחת חופש, אז הילדים בילו אצלי בעבודה. מזל שהיה מחשב פנוי שאפשר היה להושיב אותם כי לא היתה להם סבלות לכלום.... (בדרך כלל הם מביאים מספיק משחקים אז מחשב הוא פתרון רק לזמן קצוב)
בשלישי עד חמישי הגדול היה בטיול בי"ס וכמובן מתישהו נגמרה לו הסוללה בנייד.... חזר עייף

ובשישי - חגגנו לצעיר בגן יומולדת (זה עדיין לא התאריך, אבל בגלל מסיבות סוף שנה הקדמנו את המסיבה). זאת פעם אחרונה שאנחנו חוגגים בגן יומולדת, שנה הבאה כיתה א'
{הרגשה מוזרה}

עדיקים

Active member
מזל טוב

לנו זה היה שנה שעברה.
בן כמה הילד שיצא לטיול שלושה ימים? בלחץ שנגיע ליום הזה.

debby12

New member
מנהל
נגמר הגן...סופה של תקופה

מכירה את ההרגשה. זה הזמן שטס לו, לא אנחנו ....

עדיקים

Active member
ל"ג בעומר
למה ילדים ביסודי צריכים חופש?

הילדים היו בבית ואנחנו כמובן בעבודה. בפעמים האחרונות שנשארו לבד זה עבד מעולה, הפעם הוכיחו לי אחרת. התקשרו אליי בלי הפסקה עד שבסוף יצאתי קצת יותר מוקדם מהמוקדם שאני מסיימת וחזרתי הביתה.

למעלה