איך היה השבוע שלי

עדיקים

Active member
היו הרבה דברים טובים השבוע

יומולדת לאיש, חגגנו כל המשפחה יחד והיה מוצלח ביותר.
אסיפת הורים שהיתה מוצלחת ביותר אצל שני הילדים ועליתי 20 ק"ג מאושר.
למדתי להאציל סמכויות, עוד עובדת על זה וזה היה ממש בקטנה אבל לאט לאט צריכה לעשות את זה יותר.
ל"ג בעומר מוצלח ביותר בכיתה של הילדה. היה מעייף אבל מוצלח מאוד. זהו, סיימנו על החג הזה.
בילוי זוגי עם חברה טובה בקניון, כמה שהתגעגעתי לזה. כמעט חודשיים בילינו ככה והבילוי איתה פשוט עושה לי טוב.

שבוע של שגרה.....

אך עם זאת הצליחו להרגיז אותי בענייני עבודה שזה עוד הדהד לי כמה ימים....
נאלצתי לצעוק בטלפון כדי להסביר כמה אני כועסת וצודקת.
זה כ"כ לא שגרתי אצלי שאחר כך באו אנשים לשאול מה קרה.....

האיש בצד השני של הקו פשוט לא מבין את תפקידו, מסלף דברים, מאשים וכמובן לא לוקח אחריות...אחר כך אמרו לי שהוא מקליט שיחות....
אם הוא היה רושם הוראות, מבין אותן ומבצע זה היה יותר קל לכולם.

עדיקים

Active member
הגב שלי

נסיעה מהעבודה החזירה אותי הביתה עם כאבי גב חזקים ביותר ושכיבה רבה במיטה בנסיון לעבור את ההתקף בלי כדורים. עם עבודה וילדים במשרה מלאה אחה"צ זה היה קשה אבל מזל שהם גדולים מספיק ושהאיש עזר קצת והצלחתי לחזור לעצמי פחות או יותר.

אוי תרגישי טוב !

כיף לשמוע שהמשפחה הגרעינית מקלה עליך כדי שתחלימי.

לפני חודשים היה לי בפעם הראשונה ומקווה שהאחרונה - כאב גב שהיה ממש משתק עד כדי כך שכאב לי ללכת.
מאז אני מבינה את אלו שמתלוננים על כאבי גב - כמה זה נוראי.

עדיקים

Active member
תודה

אני סובלת כבר כמה שנים מהגב ולמדתי לחיות עם זה. מזהה את זה מגיע ודואגת לא להגיע למצבים המשתקים כמו שתיארת.

hatalya

New member
שבוע בסימן קבלת הדברים שרציתי

התפנה מקום בגן שהכי רציתי אז מיד רשמתי את התינוקת שלי ושמחתי כל כך! ראיתי את הגן ואני שלמה לחלוטין עם הגן הזה. :) באופן מפתיע, ככל הנראה גם אקבל עבודה חדשה בבית הספר בו רציתי :) אז שני דברים טובים, גן לתינוקת, עבודה לאמא. ועם כמה שאני שמחה, אני שואלת את עצמי- עבודה? גן? באמת? למי זה טוב? הכי כיף בבית! :)

למעלה