איך היה השבוע שלי

debby12

New member
מנהל
השד ממש לא נורא כל כך

גם בצירה וגם בפתח

את עדיין בחלון הזמן שבו את יכולה להחזיר אותה להנקה בלעדית. החיים הרבה הרבה הרבה יותר קלים בהנקה בלעדית (אין בקבוקים לסטרל, כלים לרחוץ, ולא ממש צריך לקום בלילה - רק להסתובב הצידה)

את בכורתי "הנקתי" לצערי דרך שאיבות בלבד במשך חודשים רבים מכיון שהרופאים אסרו עלי להניק אותה ועד שכבר השתחררתי מהם, היא סירבה. זה היה רקע לתסכול עצום מצידי.

בכל מקרה - מאחלת רק טוב ומה שמתאים.

כרגע היא פשוט באנטי- אני מאוד מנסה ומציעה לפני הכל

אני קצת נגד יועצות הנקה כרגע, אולי זה עוד ישתנה- ממש עשו לי עוול בביה"ח.
כרגע זה מה שעובד לנו טוב

&nbsp
&nbsp

hatalya

New member
יש קבוצה בפייסבוק ״תשאלי יועצת הנקה״

רק יועצות מוסמכות עונות שם. אז ממליצה לך להתחבר, אולי תמצאי שם תשובות. מבינה את האנטי נגד יועצות בית החולים, כנראה שגם בארץ וגם בארהב זה דומה.. וגם פורום הנקה של תפוז חמוד והמנהלת מעולה

תודה על ההמלצה, אבדוק

ואכן גם קוראת ומתייעצת לעיתים בפורום הנקה בתפוז- באמת נחמד שם

&nbsp
לאט לאט נהיה בדרך הנכונה. בנתיים לפחות עכשיו בהתחלה המטרה שלי לשאוב שיהיה לה חלב שאוב לרוב הארוחות במהלך היום. בלילה מאוד קשה לי לשאוב כי רוב הלילה היא ערה וזה כולל נסיונות להרדים ופשוט מותשת מידי. מקווה שבהמשך זה יתאזן. היום הולכת לחנות של מוצרים להנקה והריון (יש הכל באמריקה
) ושם אקנה תה שהמליצו לי עליו וחזיה תומכת להנקה כזו שמחזיקה את המפמפמים (בטוחה שיש לזה שם
) וככה גם יהיה לי ידיים פנויות תוך כדי השאיבה ולא אהיה כל כך מוגבלת וגם אתייעץ- יש שם יועצת הנקה שממש המליצו עליה והייעוץ בחינם אז לא מזיק להתייעץ.
&nbsp
&nbsp

Dr T noki

New member
מזל טוב!

החלמה מהירה מהניתוח והתרגלות לאימהות ולמשפחה החדשה שלכם

עדיקים

Active member
מזל טוב

איזה יופי לקרוא אותך, כמה חיכיתי לקרוא את ההודעה הזו שלך.
איזה דרך עברתם ובסוף אתם בידיים מלאות צורחות מאושרות ואין כייף יותר גדול מיזה.

בהחלט

פשוט לא מאמינה שהקטנה המהממת הזו שלי

הכניסה לנו כל כך הרבה אושר בזמן קצר- לא מפסיקה להריח, לחבק, לאהוב אותה...
&nbsp
לא ידעתי שהלב יכול להכיל כל כך הרבה אהבה, וזה פשוט הדדי
כיף להיות אמא, כל כך חיכיתי לזה.
&nbsp
תודה

וואו!!! מזל טוב! כמה חיכית, ובסוף זה הגיע!

חדשות נפלאות, אני ממש מאושרת לקרוא!
אגב, ברוכה הבאה לפורום נשים לאחר לידה, עכשיו את רשמית שייכת

סופסוף שייכת באמת

חיכינו לזה כל כך הרבה וסופסוף זה הגיע ולא יכולתי לחשוב על ילדה יותר מהממת מזו שזכיתי לה

כבר לגמרי מאחוריי

האמת שעם כל החששות שלי וכל מה שקראתי- הופתעתי ממש לטובה וגאה בעצמי שאני שבוע ויום אחרי קיסרי וסה"כ מתנהלת כמעט כרגיל. כמובן קשובה לגוף וזה לא שרצה מרתון עכשיו אבל אני כן מטפלת בילדה ואפילו יושבת/שוכבת וכמעט ולא כואב לי.
&nbsp
הדבר היחיד שקשה לי איתו זו המיטה בחדר שינה שהיא פשוט מאוד מאוד מאוד גבוהה וקשה לי לעלות ולרדת אז כרגע בימים הקרובים ישנה בסלון על הספה כדי שיהיה לי יותר קל ונוח.

למעלה