איך היה השבוע שלי

עדיקים

Active member
חזרה לשגרה איזה כייף

הייתי שמחה להשאר עוד בבית, היה קשה לחזור לעבודה אבל הילדים ממש היו צריכים את החזרה הזו.
סופסוף שישי חופשי, אני בבישולים, מארחים היום את המשפחה שלי סופסוף נפגשים כל החופש לא הצלחנו להפגש.

debby12

New member
מנהל
עוד יומיים לבת מצווה

תחזית מזג האוויר לא משהו, ואני בנסיעת עבודה עד מחר. אהיה יותר רגועה כשיגיע שבוע הבא....

עדיקים

Active member
מזל טוב

וואו, איזה לחץ לחזור יום לפני. זה היה ככה בתכנון או שהנסיעה באה בהפתעה?
איזה מרגש בת מצווה, לנו יש עוד שנתיים להגיע ליום החגיגי הזה
.

שבוע לא צפוי ו... ילדתי

היה שבוע עמוס ברופאים ומזל, כי ככה גילו שיש סיבוך קל והחליטו להקדים את הקיסרי לאותו יום.
הייתי ממש בלחץ והיסטריה כי אומנם הכל מוכן אבל עדיין זה מלחיץ ומאיים כי בכל זאת זה ניתוח ולא הייתי מוכנה נפשית.
&nbsp
הכל עבר בשלום ואתמול כבר חזרנו הבייתה- היה כל כך מרגש לחזור הבייתה עם הצוציקית הזו ולדעת שהיא שלי, שלנו!
&nbsp
היא מהממת וכל כך מתוקה ויחסית רגועה- במיוחד כשמצאנו את האיזון של לשלב הנקה עם תמ"ל.
&nbsp
כמה חיכינו לזה ומתענגים על כל שנייה איתה

debby12

New member
מנהל
וואו - מזל טוב

על החדשות הנפלאות - איזה כיף.

אז בסוף כמה שבועות לפני התל"מ זה היה? ובאיזה יום היא נולדה? וכבר גמרתם את המשא ומתן ביניכם על השם?

מאחלת לך החלמה מהירה, והרבה אושר. ותמשיכו להסניף אותה!! (אחרי זה הריח המיוחד עובר - כמו באוטו חדש
)

חח מסניפה אותה חופשי

היא נולדה בשבוע 37 כאשר הקיסרי היה מתוכנן לשבוע 39.
היא נולדה ביום חמישי- שבוע 37 בדיוק, סה"כ במשקל תקין.
&nbsp
יש שם וכולנו מרוצים מהשם

לאט לאט מתאוששים ופשוט מאוהבים!

debby12

New member
מנהל
אה מעולה - אז רשמית היא ב full term

לא פגית בכלל. היום הראשון של פול טרם

אשקרה - חשבת שאם קבעת תור לניתוח אז הכל מתוכנן. אמרנו לך שהורות היא שיעור באובדן שליטה על החיים
.

בכל מקרה - שמחה איתך שהכל תקין ושאת כבר בבית. אין כמו בבית

ונעבור לפולנית: תנסי לישון כשהיא ישנה (אוה ייה, ווטאבר....
)

חח דווקא ידעתי שזה יהיה מוקדם- היא כל כך לא צפויה

שהייתה לי הרגשה שהתאריך שנקבע הוא ממש לא התאריך הסופי

&nbsp
הלוואי וידעתי איך עושים את זה- לישון כשהיא ישנה. הלילה הצלחתי לישון בין לבין ובמהלך היום פשוט לא מצליחה להביא את עצמי להירדם גם אם ממש גמורה מעייפות.

תודה

אני סה"כ התאוששתי ומתאוששת יפה מהקיסרי. יום למחרת כבר ירדתי מהמיטה והסתובבתי קצת ואתמול בכלל הסתובבתי חופשי. כואב לי באיזור התפרים והבטן אבל סה"כ דווקא זה שאני פעילה ומטפלת בקטנה- עושה לי ממש טוב

אתמול חזרנו הבייתה ואחרי 3 ימים שלא ישנתי שנייה- הבעל הכריח אותי ללכת לישון ונרדמתי לכמה שעות שפשוט אוששו אותי. כל הלילה תפקדתי כמו שצריך- התעוררתי עם הקטנה -החלפות, הנקה, השלמת תמ"ל וכו'. סה"כ נראה שמצבי טוב

debby12

New member
מנהל
אני לא "פרפרים" אבל ממה שיצא לי לראות

רפואת ילדים אמריקאית (עם 2 ילדות), הרופאות/ים פה ששמעו שהן על הנקה בלבד ציינו שזה "מאוד נדיר שזה מצליח".

בכל ביקור איתן אצל רופאי הילדים (בגיל 3 שבועות, 6 שבועות, 3 חודשים וכאלה) המבקרים האחרים עם תינוקות בגילן יצאו משם עם קופסאות ענק של תמ"ל "לדוגמא", לפעמים גם עם ארגז תמ"ל.

כך שזו גישה שונה מבארץ, כך נדמה לי.

וואלה, באמת נשמע שבארץ מעודדים הנקה הרבה יותר

"מאוד נדיר שזה מצליח" - ובכל זאת "באורח פלא" האנושות שרדה גם
לפני המצאת התמ"ל ...

גילינו שהיא יורדת במשקל ושעדיין לא מוציאה

מספיק חלב עבורה ועל כן החלטנו להוסיף את התמ"ל. אני מנסה קודם להניק ואחרי זה לתת את התמ"ל אבל לצערי היא עדיין כל כך עייפה ורגישה שמתעצבנת ישר ולא הרבה חלב יוצא

כרגע לא שואבת - לא מסוגלת בגלל חוויה זוועתית בבית חולים

&nbsp
חשוב לי שתקבל מה שהיא זקוקה לו וזה מה שגם הרופאה שלה המליצה.

שמחה לשמוע שנראה שמצאת את הדרך שעובדת לשתיכן

בכל מקרה, בימים הראשונים רוב התינוקות "עצבניים" ודורשים הנקה
מאוד תכופה, וזה מה שגורם לגוף לייצר כמויות גדולות עד שההנקה מתייצבת
אבל העיקר שמצאתן מה שהכי מתאים לכן

ובנתיים- החלטתי היום כן להעיז ולנסות ושאבתי כבר 3 פעמים

ולהפתעתי יצא הרבה חלב והצוציקית אוכלת בתאבון רב. הייתי צריכה רק פעם אחת לתת את הסימילאק וגם זה רק כי באתי לשאוב בדיוק כשהיא התעוררה בצורה לא מתוכננת והייתה רעבה

&nbsp
גאה בעצמי כי הייתי באנטי וראיתי שהשד לא נורא כל כך. לא יודעת אם אצליח לשאוב כל 3 שעות אבל בהחלט מתכוונת לעשות את השילוב של החלב אם עם התמ"ל כשהדגש יהיה על חלב האם. המבט המרוצה שלה שווה את כל המאמץ

למעלה