איך היה השבוע שלי ?

איך היה השבוע שלי ?

התבלבלתי מרוב החגים והתעוררתי באמצע הלילה ונזכרתי שהיה אתמול יום חמישי

debby12

New member
מנהל
טפו טפו

אמא שלי הגיעה, והארונות של הילדות הפכו מאתר חורבן אטומי למקום מואר ומשגשג
. כיף גדול.

וחוץ מזה אני מרגישה שאני עוברת שינוי כלשהו במהלכו העבודה פחות מלחיצה אותי. לא שהנסיבות השתנו אלא שאני משתנה וזה מבורך. צדקה זו שאמרה "זה הכל בראש"....

ועוד 8 ימים הבת מצווה.

סופסוף הוחלט על דרך הלידה

גם הרופא של ההיי ריסק ממליץ על קיסרי, אז בשבוע הקרוב נקבע תאריך. מקווה שזה ייצא עוד שבועיים כי אני ממש חוששת שהיא תנסה לברוח לפני זה ואז זה יהפוך להיות קיסרי חירום.
אני חושבת שהעובדה שהרופאים בדיעה אחידה גורמת לי להרגיש בנוח עם כל הרעיון של הקיסרי ויותר מוכנה- כמה שאפשר

&nbsp
וחוץ מזה, בכלל יש לי דייטים עם רופאים בשבוע הקרוב:
קבענו להיפגש עם רופאת ילדים פוטנציאלית וגם יש לי מעכשיו תור שבועי גם לרופא הרגיל וגם להיי ריסק בגלל שהלידה כל כך מתקרבת.
&nbsp
ו...אימאלה., הלידה מרגישה קרובה מתמיד!
מחכה כבר להחזיק אותה בידיים שלי!
&nbsp

debby12

New member
מנהל
שיעבור בקלות

ממה שקראתי ההחלמה מקיסרי מתוכנן, בעיקר בקטע הנפשי, היא הרבה יותר קלה מאשר בקיסרי חירום.

מאחלת לך שיסתדר לך כמו שאת רוצה. אם את עושה דמיון מודרך - תגידי לה לחכות בסבלנות עד לתאריך <אם לא יועיל, לא יזיק
>

חח מדברת אליה, שרה לה בחרוזים וסוגרת רגליים

העיקר שלא תברח קודם...
היה לי קצת קשה עם הקונספט של קיסרי כי חלמתי על לידה כמה שיותר טבעית אבל זה המצב ועכשיו שגם הרופא של ההיי ריסק אישר שזו ההמלצה שלו-אני יותר שלמה עם זה.

מקווה שבאמת אצליח לקום ולהסתובב כמה שיותר מהר ושזה יעזור בזירוז ההחלמה.

Dr T noki

New member
קיבלתי מלגה ל fellowship בפרובידנס, רוד איילנד

ל6-8 שבועות, מתישהו בשנה הבאה.

חוץ מזה סוף השנה מתקרב ועימו מסיבות הסיום של כיתה ו׳ וכיתה ט׳ ואח״כ מצפה בקוצר רוח לחופשה המשפחתית שלנו באוגוסט.

Dr T noki

New member
תודה
יהיה קשה להפרד מהמשפחה לתקופה ארוכה

לכן אני מקווה שאוכל לתכנן ולתאם סביב חופשה ארוכה, למשל פסח, שיוכלו להגיע אלי לאיזה שבועיים וגם נטייל קצת.

debby12

New member
מנהל
נשמע כיף גדול!! וואו

מזל טוב

התאריך גמיש? אולי את יכולה לבחור יולי-אוגוסט ואז הילדים יכולים לבוא איתך כמעט לכל הזמן וללכת לאיזו קיטנה שם.

זה בטח יקפיץ את האנגלית שלהם לשחקים

בן זוגך יכול גם לעבוד מרחוק קצת?

סקרנית לשמוע מה יהיו רשמיך אחרך כך מהרפואה האמריקנית

Dr T noki

New member
הלוואי שהיה אפשרי לנסוע לחודשיים עם הילדים והאיש

התאריכים גמישים אבל בחופש הגדול בד׳״כ אין פעילות אקדמית, והאיש לא יכול לעזוב את העבודה להרבה זמן ולא יכול לעבוד מהבית.
חשבתי לנסוע סביב פסח כדי שהם יוכלו להגיע באמצע לאיזה שבועיים

עדיקים

Active member
שבוע משפחתי מוצלח ביותר

זה התחיל בחופש שהייתי כבר מיום ראשון עם הילדים בבית, בילינו בבוקר ואחהצ התחלתי בהכנות לסדר.
בשני אירחנו את המשפחה והיה מוצלח ביותר. ליל סדר שמח באוירה נהדרת.
בגלל מזג האויר השנה לא יצאו לטיול אוהלים וזכינו בטיולים משפחתיים. היה מוצלח ביותר.
אירחנו גם והתארחנו, למדתי בישולים משפחתיים בקיצור אחלה של חופש חבל שאוטוטו מסתיים. חיכיתי לו המון, נגמר לי מהר מידי.

debby12

New member
מנהל
בגזרת הפחות מוצלח - בעולם...

איזה נוסע מסכן ביונייטד חטף מכות
. בהתחשב בכמה הרבה אני מבלה על מטוסים נראה לי שגם לי זה יקרה מתישהו

ואכלתי צהריים עם חברים כשפתאום ראינו בטלויזיה הפתוחה שארה"ב הורידה איזו פצצת אדירים על אפגניסטן. הרגיש

ומישהו רצח סטודנטית מסכנה באוטובוס, בת יחידה להוריה.

רק לגבי הפצצה באפגניסטן....

"הורידו" אותה על רשת מנהרות של לוחמי דעאש והבנתי שרק הם נהרגו,
לפחות לי לא בדיוק נשבר הלב ....
&nbsp
לגבי הטיסה, היו צריכים לבקש מתנדבים שיירדו מהטיסה בתמורה לכרטיס חינם -
נראה לי שאז הייתה היענות קצת יותר גדולה (באמת ציפו שמישהו יתנדב מטוב ליבו ?)

הציעו לנוסעים כסף (400 דולר ואז 800 דולר)

ואף אחד לא התנדב באף אחד מהסכומים, אז ערכו הגרלה.

michal@gal

Active member
מנהל
הציעו להם קופון, לא כסף

אני בטוחה שאם היו מציעים להם מזומן היו מוצאים מתנדבים בלי בעיה.

איפה קראת שהציעו להם קופון?

אני קראתי שהציעו להם כסף + מלון, וזה גם מה שבדרך כלל עושים (גם לנו הציעו בעבר במקרים כאלה).

עכשיו אני רואה שבניו יורק טיימס מדברים באמת על vouchers, בניגוד למה שאני קראתי. לדעתי זה לאו דווקא היה משנה משהו, אבל זה אכן לא זהה להצעה של כסף. לנו תמיד הציעו כסף.

debby12

New member
מנהל
אני טסה המון עם חברת התעופה הזו

וזה שעוד לא נפלה עלי שום זוועה של ממש (חוץ מדיילים/ות אנטיפטיים באופן כללי - אבל לא מעל הממוצע) זה כנראה נס סטטיסטי.

מנסיוני, כשהם מציעים פיצוי זה תמיד תמיד פיצוי בדמות וואוצ'ר זיכוי לטיסה עתידית ביונייטד. נגיד ואוצ'ר של 500 דולר לטיסה עתידית של יונייטד. והואוצ'ר האמור תמיד תקף לשנה אחד קדימה בלבד. מעולם לא חוויתי או שמעתי אותם מציעים מזומן. זה תמיד ואוצ'ר לטיסה עתידית איתם. וזה קורה המון ששומעים אותם עושים את ההצעה בכריזה בשער העליה למטוס [לפני העליה למטוס כמובן]

מעולם לא שמעתי שהציעו מלון בכריזה, כי בד"כ הם אומרים שהם יתנו טיסה חלופית באותו היום רק יותר מאוחר.

פעם אחת ביטלו לנו את טיסה ההמשך שהיתה אמורה לצאת לישראל מאוחר בלילה. ואז הם הציעו איזה מלון אבל היה תור מזעזע אז ויתרנו על התענוג ולקחנו מלון משלנו בשדה התעופה. בדיעבד זה גם היה די נס כי המלון שהם הציעו היה במרחק שעה נסיעה + מנמל התעופה - תכפילו בלכל כיוון. וגם, כדי שכולם יגיעו בזמן, אמרו להם להיות בלובי בחזרה באיזו שעה הזויה - נגיד 5 בבוקר, למרות שהאוטובוסים חזרה לשדה יצאו רק ב-6 - כי הניחו שהרבה אנשים יאחרו. בקיצור - מי שבחר במלון החינמי של יונייטד ישן שם איזה שלוש-ארבע שעות בלילה הסיוטי ההוא. אנחנו שישנו בשדה עצמו ישנו כמעט 7 שעות

למעלה