איך היה השבוע שלי

יומולדת לשני הילדים שנולדו בהפרש של 4 שנים פחות יום

גילם המשותף - 22.

בני כמה הילדים ?

debby12

New member
מנהל
הממממ -- 9 ו-13?

בחיי שלקחתי דף ועפרון. אבל חשבתי שהילדים שלך קטנים יותר אז בטח טעיתי בחישוב.

מזל טוב!! תגידי לבכור שגם אם הוא לא מסכים למסיבה הרי שמרגע זה והלאה מעשיו הרעים הולכים על החשבון "שלו" לא שלך

יש לנו זוכה !

יש גם שלישי שעדיין בגן, אולי בגלל זה חשבת שהם צעירים.....
ותודה על הברכות

מאחר וגם אנחנו לא בדיוק אנשי מסיבות - אי הרצון שלו התקבל בהבנה.
מעשיוי הרעים העיקריים הם לחרב טלפונים ניידים
והוא יודע שאם את הנוכחי הוא הורס, הבא על חשבונו < או מכשיר מיושן>

תיק החתלה חדש שקניתי

הגיע תיק ההחתלה המהמם שהזמנתי והוא ממש בול מה שרציתי!
יש לי בגדול כבר תיק שקניתי ב-10 דולר שהוא זיוף של סקיפ הופ אבל היה בלי רצועות לגב ומאוד קטן אז הייתה הזדמנות לקנות בחצי מחיר תיק שהוא יותר גדול אבל נראה לא מאסיבי ויש לו רצועות לגוף והדוגמא עליו מהממת! כבר סידרתי שם את כל מה שרציתי לקחת עבור הבייבי לביה"ח וממש העמסתי ועדיין הוא לא כבד ולא מפוצץ. תענוג!
&nbsp
&nbsp

עדיקים

Active member
נגמר ביציאה לחופש שבוע וחצי איזה כייף

הילדים היו כל השבוע בקיטנה והיה מוצלח מאוד לשניהם, ממה נהנו.
הגדולה הפתיעה אותי מאוד ועשתה דברים שלא האמנתי שתעשה בקיטנה (נוהגת להמנע מדברים מאתגרים).
מזג האויר הטוב הוציא אותנו החוצה, ירדתי עם הילדים לגינה והיה כייף מאוד להעביר אחה"צ ככה. בלי לארח ובלי להתארח הכי טוב בסוף היום כל אחד הולך לביתו.

debby12

New member
מנהל
שבוע קודר יחסית

החדשות הקשות מסוריה גרמו לי לפסימיות ותחושות קשות. גם העובדה שהאו"ם אפילו לא הצליח לגנות (שלא לדבר על לעשות משהו) היתה מייאשת. ועוד מייאש זה שגם אם אסד יעוף אז המצב לישראל בטח יהיה מסובך יותר.

והיום גם היה פיגוע אז בכלל - והתגובה האצילית של ההורים של הנרצח בפיגוע בכלל השאירה אותי
אבל גם עם הרבה הערכה. וגם התמונות של האחים והאחיות הילדים שלו היו עצובות מאוד.

נקודת האור היחידה היא שאמא שלי באה מחר

חוץ מזה הצתוותנו בינתיים לחברים לליל הסדר, זו החברה התיאטרלית שתמיד מארגנת פעילות שמחה לילדים בנושאי פסח. הילדות שלי מחכות בקוצר רוח להמטיר סוכריות מיני-מרשמלו (יש פה קטנות כאלה) לבנות על כולם בשביל להמחיז את מכת ברד וכאלה....

ואני עדיין הפוכה מהג'ט לג של ה-12 שעות הבדל. אני עפה מהמיטה כמו נמרה כל יום בחמש בבוקר שזה ממש לא אני בד"כ.

בשבועות האחרונים יצא שהייתי בשלוש אזכרות ולוויה אחת....

חלק משפחה וחלק מכרים.

מהעבר השני, ולהבדיל , חגגנו ימי הולדת לילדים.

חוץ מזה, שגרה רגילה וזה גם טוב.

אצלנו במשפחה עבר סבבה.

חזרנו מטיול בת מצווה לאוסטריה היישר לתחרות שהייתה חשובה לילדה בת המצווה (ולמעשה קבעה את תאריך הסיום של הטיול) - והיא ניצחה! חוץ מזה מנסים להעביר את הזמן עד שתיגמר כבר החופשה הזאת...

debby12

New member
מנהל
ראיתי את הדרדסים - הכפר האבוד היום

בתלת מימד עם שתיים מילדות הבית.

אמנם סרט לגמרי לילדים אבל נהניתי מהחוויה האסקפיסטית - בלי לחשוב על טרדות היום יום למשך 90 דקות, וגם החזיר אותי לגיל 10 שלי (דרדסים, נו....)

היו גם קטעים מפחידים כך היה צריך לעודד את בת ה-8.

עוד שבוע משעמם עבר על כוחותינו

התחלתי קצת להעיז ולצאת ולמרות הצירים שזה עושה לי שהולכים ונהיים חריפים- זה ממש עושה לי טוב.
יוצאת בקטנה לגמרי- מתחת לבית או מקסימום בלוק או שניים... ויותר מזה, לוקחת ויה
זה שירות מוניות לכל מקום במנהטן ב5 דולר ויוצא ממש משתלם...
&nbsp
לא זוכרת משהו יוצא דופן בשבוע הזה- משעמם,כבר אמרנו?

חח ברור שלא- בקושי הולכת...

בואי נאמר שאתמול הלכתי לקנות אוכל מוכן- לקחתי מונית שירות שהורידה אותי בלוק אחד לפני וזו הייתה עלייה די גדולה... חשבתי שמתעלפת אחרי זה...
אם אני יוצאת זה ממש בקטנה ואם זה רחוק יותר מ-2 בלוקים - לוקחת את הויה וזה מביא אותי לאן שצריכה, בקושי מסתובבת.
&nbsp
&nbsp

למעלה