איך היו השבועיים האחרונים?

debby12

New member
מנהל
תאום ציפיות זה טוב....

כי לידת ילד ראשון זה אירוע מאוד מטלטל לזוגיות.... תכיני סיכום בכתב מהתיאום

עדיקים

Active member
יום כייף לבדי בקניון

הלכתי עם רשימת משימות. הספקתי הכל כולל לקנות לעצמי כמה בגדים ממש יפים. נהניתי מאוד. זהו, מהיום הילדים בחופש ואין שישי חופשי, רק אחרי החג
.

איזה כיף!

אני גם כזו- מספיקה הכי טוב לבד (אין עוד ילדים, אבל עם בעלי תמיד הכל לוקח שעות אז מעדיפה קניות לעצמי וכו' לבד בסבלנות ושקט...).

איזה כיף לך!

אני לא אוהבת ללכת לבד כי קשה לי להחליט ובעיקר קשה לי להחליט כן לקנות

משעממים

הבחור חוזר מאוד מאוחר מהעבודה לאחרונה בגלל עומס ומחסור בכ"א כך שאני די לבד כל היום. אין לי ממש חשק לקרוא אז יוצא שנתקעת מול הטלויזיה וזה די מבאס.
הגעתי למצב שמיינתי היום ניירת
זה בערך המשימה שאני הכי לא סובלת בעולם. אני משתדלת לא לצאת כי זה גורם לי ישר לצירים הכואבים. חברה שלא עובדת הגיעה היום עם התינוק כך שזה די עשה לי כיף והיה נחמד וקבענו להיפגש יותר כי גם לה זה העביר את הזמן והתינוק שלה ממש אוהב אותי- ישר מחייך וצוחק כשאני שרה לו שירים

&nbsp
חוץ מזה, עשינו ביום ראשון צילומי הריון- חברה צילמה אותנו וזה היה ממש מרגש וכייפי אבל לא פשוט מבחינה פיזית -היא נסעה לחופשה של שבועיים כך שיקח זמן עד שאקבל את התמונות. קשה לחכות בסבלנות

&nbsp
ובימים אלו מתחילה לעבוד על תוכנית לידה (טבעית וקיסרית כי 2 האופציות עדיין לפנינו) וקניית דברים לתיק אשפוז שלי. מרגיש ממש קרוב- מרגש ומלחיץ!
&nbsp
&nbsp

debby12

New member
מנהל
עמוסים

הייתי בסין - רחוק וגם הפרש שעות של 12 שעות. פעם ראשונה שהייתי בשנזן שהיא מרכז של תעשיות טלקום והייטק.

מול המלון היה פארק שנקרא Visit our World שמכיל רפליקות של כל מיני אתרי תיירות בעולם. בכניסה מתנוסס מגדל אייפל וכל מיני העתקי פסלים מהאקרופוליס באתונה. היה הזוי.... - ראו קישור לתמונות למטה.

חוץ מזה אמא שלי מגיעה לבקר עוד 6 ימים ואני סופרת את השעות. סוף סוף יהיה מי שיעזור לארגן את הארונות של הילדות

https://www.google.com/search?site=.....0...1ac.1.64.img..10.3.468.0..0.OWlfpLsw6xA

וואו כמה נסיעות!

את מזכירה לי את גיסי- הוא כל הזמן בין טיסות. למזלו נרדם תוך שנייה מהרגע שעולה למטוס ומתעורר רגע לפני הנחיתה.
&nbsp
איזה כיף שאמא מגיעה

עדיקים

Active member
אמא באה זה לא במשהו קטן וטוב
?

איזה כייף שבאה עזרה.
כל פעם שאני קוראת אותך ואת הנסיעות שלך אני מצדיעה לך. אני ששונאת טיסות ולא מסתדרת איתם בכלל לא מצליחה להבין איך אפשר לטוס כל-כך הרבה.
מבחירה אני גם יותר מנהלת את היומיום בביתנו ולא מסוגלת לשחרר שמישהו אחר ינהל את הדברים ולא אני. בדיוק אתמול שוחחתי על זה עם חברה ואמרתי לה שאני לא מתכוונת לשחרר בטח לא בשנים הקרובות שיגדלו קצת ואז בטוח יהיה קצת יותר קל.

debby12

New member
מנהל
צודקת בהחלט -
טעות בשרשור לגבי האייטם הזה

אני לא לגמרי משחררת. פלאי הטכנולוגיה מאפשרים לנהל הרבה דברים מרחוק - לענות לכל מיני מיילים וטקסטים של תיאומים [כל מיני חברות של הילדות שרוצות לקבוע איזו פעילות ביחד וכו', מענה לכל מיני ניג'וסים מבית הספר]

אני מנסה להסביר לאמהות אחרות לתקשר גם עם האו-פר שלנו או עם אבא של הילדות (לפחות לכתב גם אותן בהעתק, בייחוד כשאני באזור זמן אחר דברים מתפספסים ככה לפעמים אם בדיוק ישנתי כשהבקשה הגיעה), אבל לצערי רובן לא מצליחות לקלוט את הנושא. אולי זה בגלל המוסכמה החברתית המעיקה שהמנהלות האלה הן רק מתפקידה של האמא

עדיקים

Active member
שבוע לא פשוט בכלל

באמצע שבוע חברה טובה של מישהי יקרה לי מאוד נפטרה באופן מפתיע, ילדה צעירה, לא להאמין. עצב גדול נפל על המשפחה ואני דואגת להתקשר ולהיות שם בשבילם.
בית מארח אחד שהחריב לי את הבית (הכל מתגמד אחרי הסיפור לעיל). אני את שלי עשיתי וסיימתי וטוב שכך.

משתתפת בצערכן
זה כל כך עצוב

וכל הכבוד לך שאת שם בשביל החברה.
מה עשית בבית המארח בסוף?

עדיקים

Active member
תודה

בביתה המארח רציתי לעשות באמת המון דברים, הדפסתי, קניתי והכנתי יצירות רבות.
הפעילויות שעשיתי-
חפש את החמץ, חיפוש פאזל חמוד מאוד שזו היתה הפעילות המוצלחת ביותר.
יצירה של צביעה
תפזורת מילים לפסח
ממה שנשאר ולא עשינו אולי אעניין את הילדים בליל סדר אם בכלל ירצו ויתעניינו ביצירות.

debby12

New member
מנהל
משתתפת בצערך

מקרים כאלה תמיד מצערים במיוחד. זו לא דרך העולם... היא הותירה אחריה גם יתומים או "רק" הורים? (בכוונה שמתי מרכאות על הרק.... זה נורא בכל מקרה)

עדיקים

Active member
לא הובנתי נכון

היא חברה טובה של מישהי יקרה לי והיא צעירה מאוד עוד לא בת 20....

גם להיות במעגל השני של השכול זה לא

פשוט ולא טריוויאלי, לדעתי.
לחזק מישהו שאיבד חבר קרוב זה לא פשוט.
ראיתי את זה אצל אחותי כמה משאבי נפש ומסירות היא השקיעה בחברות שלה שאבדו יקירים שלהן.

למעלה