מטלות מאוסות
ו, להבדיל, הנאות וחטאים קטנים

michal@gal

Active member
מנהל
כשהילדים היו יותר קטנים

במשך הרבה שנים עשיתי קניות סופר גדולות ברשת והשלמות קטנות ליד הבית. כבר לא זוכרת למה חזרתי לקניות מלאות בחנות פיזית.
אולי באמת הגיע הזמן לחזור לזה.

עונה, קצת הפוך מהרוב:

שונאת כל דבר שקשור בדברים רטובים - למעשה רגישה לזה (האזור ליד הציפורניים מתנפח - אפילו אם אני סתם אוכלת עם הידיים ומלקקת את האצבעות - פעם אפילו נשרה לי ציפורן לגמרי וזכיתי לגלות איך ציפורניים צומחות בחזרה
). שונאת גם בישול בלי קשר כי זה משעמם.
עם לסדר אין לי בעייה - כולל לפרוק מצרכים מהסופר, וגם לא עם לקפל כביסה. רק לסדר את הכביסה בארונות קצת מעיק.
שונאת גם שופינג.

אוהבת - כל מה שקשור בבנות ובשגרה שלהן. כשהן שמחות. לשוחח איתן. כשהאמצעית אומרת שהיום the best day ever. כשהן אומרות משהו חכם או משעשע.

שונאת להחזיר כביסה לארונות

כן אוהבת לקפל- במיוחד את הבגדים של הבייבי שטרם נולדה

שונאת ולא עושה- גיהוץ... מבחינת בעלי אין לי מושג בגיהוץ, זה התפקיד שלו!
&nbsp
אוהבת מאוד שוקולד, במיוחד מאז שאני בהריון- במיוחד שוקולד קינדר

והכי הזוי- אוהבת לשטוף כלים, זה ממש מרגיע אותי! בעלי ממש נלחם בי לא לשטוף אלא לשים במדיח חח.
&nbsp

debby12

New member
מנהל
שטיפה ביחד מול מדיח

זה באמת ויכוח עתיק יומין...

קראתי על זה פעם כתבה בעיתון בארה"ב שגרסה שרק מהגרים בכלל חושבים של לשטוף כלים באופן ידני. וזה נראה לי נכון מסקירה של חבריי ומכריי פה.

אני לא ממש חזקה בעניין הכלים... אבל בן זוגי שיחיה יכול לתקתק כלים של איזה תריסר אורחים בשטיפה ידנית בעשר דקות. התחתנתי טוב

גם ככה אני עושה שטיפה בקטנה לפני שמכניסה

במיוחד אם יש שאריות של רוטב וכו' בסיר/צלחת- אז מה זה משנה כבר לשטוף את זה וזהו.
&nbsp
בדירה הקודמת היה לנו עוד מעמד לייבוש כלים. פה אין מקום לכלום במטבח אז בעלי היה ממש מבסוט מזה

&nbsp
האמת שהמדיח שלנו כל כך קטן שאפילו אם אנחנו בקושי נהיה בבית- הוא יתמלא כל יום וכל יום מפעילים ולרוקן אותו תמיד מבאס כי לרוב נופל עליי. לפחות את זה בעלי עוד נותן לי לעשות בימים אלו

עדיקים

Active member
גם אני שונאת להוציא מהמדיח

אני היום מעבירה את פינוי המדיח כמשימה לילדים.
לאט לאט הם לומדים לתת יד בעבודות הבית במיוחד בקלות האלה שאותי ממש מעצבנות.
הם גם מכניסים את הכביסה המקופלת שלהם לארון.
עוד כמה שנים גם את תוכלי להעזר
.

למעלה