איך היה השבוע שלי

מעניין. האם הידע הבסיסי שלהם טוב?

האם הם יהיו רופאים טובים מהישראלים?
האם יש כאלו שכבר מגלים לך שהם רוצים להיות רופאי משפחה? או כולם רוצים להיות מנתחים פלסטיים?
(על המשכורות העתידיות שלהם אני מאמינה שמיותר לשאול
)

Dr T noki

New member
האמת שאי אפשר להכליל

הידע הבסיסי שלהם וגם של הישראלים טוב לדעתי, הישראלים מעצם העובדה שהם ישראלים הם יותר בוגרים ודורשים מהם יותר.
הרוב לא רוצים להיות רופאי משפחה אבל ברור ששם ירוויחו הרבה יותר מאשר כאן , לצערי הרב.

אני יודעת מה זה SIRI אבל שאלתי את עצמי איך מתחפשים אליה

ולכן חפשתי תמונות

תגלי לנו איך הוא התחפש?

Dr T noki

New member
הלבשתי אותו כמזכירה בלונדה נאה וחטובה

עם חצאית צרה עליה תפרתי את הסמל של המיקרופון של סירי וכמה אייקונים של ווטסאפ והודעות ויומן (גם מלבד). פיאה בלונדינית, ז׳קט, חולצה לבנה מכופתרת, גרביונים ואיפור .
נעלי עקב - מסכן, הוא קילל את הנעליים .... שיבין כמה אנחנו סובלות!

על החזה תליתי לו קרטון שעליו מודבק ״איך אפשר לעזור״? שאל אותי...
בקיצור מה שסירי אומרת על רקע שחור היה כתוב לו.

שבוע סתמי לגמרי

ככה זה כשאת רואה בערך רק רופאים אם את כבר יוצאת

שמירת הריון זה לא כיף בעליל, במיוחד לא להיפראקטיבית כמוני... כואב לי מאוד הגב ונהיה מאוד מאוד כבד ויחד עם הצירים המוקדמים שיש זה לא ממש נותן לי מנוחה, אז אין הרבה חשק לראות טלויזיה או לקרוא ספר ויוצא שאני לרוב באינטרנט...
&nbsp
חברה יקרה מגיעה לבקר לפחות פעמיים בשבוע אז זה נחמד ומעביר את הזמן.
&nbsp
כרגע אני בשמירה עד להודעה חדשה כי הצירים רק מתחזקים ונהיים גרועים יותר ברגע שאני טיפה זזה
.
&nbsp
&nbsp

mom at work

New member
אוי

באיזה שבוע את? את מקבלת \ קיבלת איזשהו טיפול להפסקת הצירים? שמירת הריון זה לא כיף, ולידה מוקדמת זה עוד יותר לא כיף...(מנסיון)

שבוע 31

זה התחיל בשבוע 29. לא קיבלתי טיפול להפסקת צירים כי הצירים הפסיקו להיות סדירים אבל אני במעקב די צמוד של הרופאים.
בנתיים הצירים במרחקים די גדולים ולרוב כשאני יוצאת מהבית לרופאים. פשוט הם מאוד כואבים ואז נהיים במרווחים די קצרים.
&nbsp
אין פתיחה ,תודה לאל, פשוט הרופאים חוששים שהעבודה שלי תגרום להחמרה של זה ולפתיחה וכו'.

debby12

New member
מנהל
שבוע של שגרה

* בכורתי קיבלה גשר ליישור שיניים וסבלה רוב השבוע
. אני זוכרת כמה זה כואב מילדותי. אם נסתכל על חצי הכוס המלאה היא חצתה את גבול המטר וחצי גובה (150.4 אבל מי סופר?). מה שאומר שנבואות הזעם של ילדותה שהיא תהיה בגובה 1.35 ולא תוכל לנהוג ברכב רגיל כבר לא יתממשו
.

* לא הצלחתי להציל את החתול כי זאת שמחזיקה אותו אסיר עולם בחדר אמבטיה קטנטן לא מוכנה לסמוך על שום מקלט חיות שהוא [גם אם נשבעים לה שהוא לא הסוג שהורג חיות]. הוא מס' 25 ברשימת המתנה לבית אומנה - אבל אין לדעת כמה מהר זה זז.

* בפורים מתוכננות פה תחפושות תואמות להצגה בביה"ס לעברית. נדמה לי שאחת הילדות צריכה להיות עיזה/תיש. הגדולות כבר מעצבות את התחפושת שלהם לבד אז אין לי מושג. בהצגה אני אגלה... צעירת הבית תשתמש בתחפושת צ'יטה שהיתה של אחותה הגדולה.

ויש לי עוד שבוע בבית

debby12

New member
מנהל
היא תהיה בת 13 בחודש הבא
אבל

קחי בחשבון ש:

1. היא באיחור של שנה-שנתיים לעומת חברותיה כי ההתפתחות הדנטלית שלה איטית יחסית (ירשה ממני). למשל היא הגיעה לגיל שנה בלי אף שן.

2. זה כבר הטיפול האורטודונטי השני שלה. בערך מגיל 9 או 10 היה לה בפה "מרחיב" (expander) לאיזה שנה וחצי שמטרתו להרחיב את הלסת כדי שיהיה יותר מקום לשיניים. מסתבר שהיום תפסו כבר שכל ובמקום לעקור הרבה מהשיניים כדי "לעשות מקום" מרחיבים את הלסת כדי שיהיה יותר מקום.

ואחר כך היה לה שלב של בלי כלום - אחרי שסיימו עם המרחיב ולפני שהתחלנו עם הטבעות החדשות

אחותה, בת 11, כבר איזה שנה לפחות עם המתקן המרחיב בפה.

וואלה, גם אצלנו השן הראשונה

יצאה רק בגיל 11 חודשים (אצל הבכורה. אצל האחרות אין לי מושג
). אמרו לכם שצריך לחכות עד גיל 13 בגלל זה?

אנחנו ויתרנו על הרחבת הלסת, שהוצעה גם לנו (הלסת שלה באמת מאוד קטנה והשיניים מאוד צפופות). נעקור אם נצטרך - לי יש בסך הכל 24 שיניים בפה (4 עקרו, ושיני בינה אף פעם לא היו לי).

debby12

New member
מנהל
לא אמרו לנו לחכות לגיל מסוים

אבל מדי פעם באנו למעקב אצל האוטודנט שבמהלכו הוא הסתכל לה בפה ואמר שיש עוד זמן ולחזור עוד חצי שנה כל פעם, כי עדיין היו לה שיני חלב בפה.

הרעיון של לעקור מאוד לא מצא חן בעיני. עד היום אני מתבאסת מאמא שלי שהאמינה באופן עיוור באורתודנט שלי בעניין הזה (גם לי עקרו 4), וזה גם היה לי טראומתי. אני זוכרת את עצמי שואלת למה לעקור ואם אין אלטרנטיבה ואמרו לי אז שאין ברירה וש"לא צריך את כל השיניים האלה". אולי אי אז התחילה מערכת יחסי הלא בוטחת בממסד הרפואי. על כל פנים - כל אחד ומה שמתאים

למעלה