איך היה השבוע שלי

אני לא ממש אוהבת את החדר של הילדה

פתאום עם הלול והמשטח החתלה וכו' החדר נראה מאוד צפוף ולא נעים במיוחד שרואה את החדרים הענקיים של כל האמריקאיות שלא גרות במנהטן
- זה ממש ביאס אותי

&nbsp
הארון בחדר שלה הוא ארון כזה שיש 2 מדפים אבל מאוד גבוהים ולא פרקטיים בעליל לבחורה נמוכה יחסית שכמותי
ויש מתלה. קצת התקמצנו וקנינו מתלה עם תאים מבד ושם שמנו את הבגדים שלה אבל זה היה לא פרקטי ולא נוח וממש תיסכל אותי בנוסף לכל המראה של החדר. בסוף החלטנו לקנות ארונית לשם ולא מצאנו משהו שהתאים בגודל עד שבמקרה הגעתי למעין קופסאות כאלה שמרכיבים אחד על השני ויוצרים מהם ארוניות- זה מאוד יציב ונוח ועלה ממש זול יחסית.
&nbsp
בעלי הרכיב את זה וחברה שלי ואני קיפלנו וארגנו את הארון ועכשיו זה נראה ממש מעולה.
שידרגנו כמה קופסאות שהיו לנו והוספנו להם מדבקה מסביב של "פו הדוב וחבריו" כי זה הקונספט של החדר והייתה לי מדבקה כזו ליצירת בורדר מסביב לחדר שהחלטנו לא להשתמש בה.
&nbsp
זה ממש עשה שינוי בחדר כבר

הזמנו מדבקות קיר של פו הדוב וחבריו והיום או מחר נדביק אותם בחדר. שבוע הבא בייבי שוואר צריך להשוויץ

debby12

New member
מנהל
ארונות אמריקאיים סטנדרטיים הם מכה....

עם מדף אחד בגובה מטר שמונים ומתחתיו עמוד תליה. מי הדביל שהמציא את הסטנדרט הזה, לא ברור.

רהיט שייקרא בארץ ארון בגדים נקרא European Closet (לפחות הם קלטו שאין להם כאלה
)

טוב שמצאתם פתרון. יש גם באיקיאה כל מיני כוורות שמארגנות ארונות

איקיאה אין מצב- לא אשרוד

האמת שמצאנו דרך אמאזון ויצא פחות מ-50 דולר אז אני בכלל מרוצה...

וכן שיהיו בריאים האמריקאים עם הארונות שלהם... אני 1.63 ולהגיע למדף הגבוה יותר זה חסר סיכוי ומצריך תמיד סולם.
&nbsp
בנתיים שמנו למעלה כל מיני דברים שהם לא בשימוש יומיומי וגם כל החבילות של חיתולים, מגבונים וכו' שהם ספייר יהיו שם.
&nbsp
מאוד מרוצה מאיך שסידרנו את הארון

את יכולה להשתמש בשידת ההחתלה לאחסון בגדים

זה גם הכי נח בהתחלה .
במגירה אחת בגדים עליוניים ובמגירה שנייה מכנסיים (לפחות חלק)
וככה זה הכי נגיש כשצריך להחליף אחרי תקלות .

יש לי עמדת החתלה

החדר כל כך צר שאין ממש מקום לשידת החתלה אז קנינו עמדה ופשוט יש לה 2 תאים ארוכים מתחת שנשים בהם חיתולים ודברים בשימוש יומיומי עם הילדה. יש שם 3 קופסאות מתקפלות מבד שהדבקתי עליהם גם את המדבקה הרחבה של הדמויות של פו הדוב.
&nbsp
זה מבאס שאין את המגירות והנוחות של שידה- אבל עובדים עם מה שיש

&nbsp
בנתיים רוב הבגדים שקיבלתי מאחותי שהם לשלב יותר מאוחר בשקית אטומה אצלנו בארון. יש לנו עוד ארון שהיינו יכולים להשתמש בו אבל כל הדברים של הגן שם ואין לי מקום אחר לאחסן אותם. פשוט נעביר כל פעם בשעת הצורך את הבגדים שארוזים ונעביר את הבגדים שכבר לא רלוונטים לאחסון.

עדיקים

Active member
שבוע באוירת פורים

הילדים הלכו לבית ספר כל יום מחופשים בנושא אחר.
היה שמח בבית וכמובן שהיינו צריכים ללכת לקנות עוד כמה פריטים קטנים והשלמות לשבוע הזה.
בחמישי הכנו ופיזרנו משלוחי מנות לחברים, בשישי למרות ההצהרות שלי לא לאפות השנה בפורים אפיתי וחילקתי משלוחי מנות למשפחה.
אתמול חגגנו במסיבת פורים שהיתה נחמדה כרגיל, אני לשמחתי מצאתי תחפושת שיצאה מוצלחת ביותר וגרפה מחמאות. אני אוהבת מאוד את החג השמח הזה.

שבוע שגרתי . ביום רביעי יום האישה, נסעתי לראות את גמר גביע

המדינה בכדורעף נשים בו שחקו הפועל כפר סבא נגד מכבי חיפה .
היה משחק מצויין עם תוצאה די מפתיעה (0:3 לחיפה)
הקהל בכדורעף הוא קהל ששותף במשחק - ע"י עידוד הקבוצה / הפרעות קוליות (קריאות, שריקות צופרים), אבל בדרך כלל מאוד מתורבת כי זה ענף שכולם מכירים את כולם ולכן בדרך כלל אפשר לשבת בתוך קבוצת אוהדים של הקבוצה השניה ללא חשש.
אבל, אם ביום רגיל המשחק הנ"ל היה זוכה לחצי כותרת בסוף עמודי הספורט, הפעם יזכר הגמר הזה (לפחות בעיני ובכותורות העיתונים) כחגיגת אלימות. וזאת הסיבה שבגללה לא יכולתי לכתוב על תוצאת המשחק במשהו קטן וטוב.
למשחק הגיעו אוהדי כדורגל מהסוג שאי אפשר ללכת עם ילדים לידם ובסוף זה נגמר בפצועים. מבאס שהאלימות של האוהדים הגיע גם לענף הכדורעף.

והתחפושות : הארי פוטר (שלא כל החברים בגן זיהו את הדמות)

לוק סקיי- ווקר ממלחמת הכוכבים בגרסה הלבנה (האמא שלו לא הכירה את הדמות
)

ואחד שלא רצה להתחפש.

debby12

New member
מנהל
נשמע מפחיד

נשארת עד הסוף או שברחת משם כי הרגיש לא בטוח להיות לידם?

זו לא נחמה, אבל מסיפורים של קולגות וכאלה, גם בארה"ב יש בעיות חמורות עם התנהגות של קהל במשחקי ספורט כי הרבה פעמים יש אנשים שתויים מאוד שמתנהגים בהתאם לרמת האלכוהול בדמם... (ולפעמים גם מקיאים על צופים אחרים
).

כל הנ"ל מעדות יד שניה - כמעט לא יוצא לי ללכת לכאלה.

נשארתי עד הסוף כמובן (כי גם לא יכולתי לעזוב קודם)

הקבוצה של החבר'ה האלה ישבו בנפרד מאיתנו במהלך המשחק (כי הצלחתי מבעוד מועד לשדרג את המקומות שלנולאגף אחר) והאלימות הממשית היתה בסיום המשחק.
הם עברו לידינו ממש, אבל ראו שאנחנו לא מעניינים אותם. למרות כן, התרחקנו מהמקום. לא הרגשנו מאויימים ישירות אבל היתה אווירה של אלימות שרוצה להתפרץ

התאבסתי קשות מהסיטואציה כי בדרך כלל אני הולכת למשחקים עם הצעיר וזאת לא אווירה שהייתי רוצה שיספוג <כפולניה טובה כתבתי זאת לנציגי הקבוצה - שינסו לרסן את החבר'ה....>

Dr T noki

New member
היה שבוע עמוס ביותר

גם עבודה במרפאה במשרה מלאה, ילדים ומשפחה, לימוד סבב של חודש של סטודנטים אמריקאים כולל הכנת מבחן ו4 ימים של הרצאות באנגלית וגם סטודנטית אחת על אחת, שזקוקה לתרגום סימולטני והסברים.... אה, וגם פורים, הכנת תחפושות, גמד ענק ומשלוחי מנות.

בקיצור יצאתי מותשת.
הנערה התחפשה לcomic girl (נערת קומיקס) והבכור התחפש ל-Siri.

מה את מלמדת סטודנטים אמריקאים? הם כאלו שמנסים להשאיר בארץ?

ניסיתי לחפש תמונות של SIRI אבל הכל מוביל לתמונות של ניידים ?

Dr T noki

New member
Siri זו העוזרת הוירטואלית של אייפון
אין לה פנים

זו שמבקשים ממנה למצוא דברים או לעשות דברים (״תתקשרי לאמא״, ״מה מזג האוויר היום בחיפה?״ וכו׳).
לכן מצאת ניידים

אני מלמדת סטודנטים לרפואה אמריקאים, חלקם הקטן קנדים, שעושים pre med בארה״ב ומגיעים לישראל לעשות את שלוש השנים האחרונות ומקבלים תואר מהטכניון.רובם יהודים, חלקם בנים של ישראלים שירדו מהארץ. חלקם לא. לומר את האמת, רובם המוחלט לא נשארים... בודדים כן, אבל מכניסים כסף נאה לקופת הטכניון כשכר לימוד.
אני מלמדת אותם רפואת משפחה בסבב חובה שנמשך ארבעה שבועות.

debby12

New member
מנהל
מעניין! אז את מלמדת אותם באנגלית?

ואת מזהה הבדלים בין ההתנהגות/למידה שלהם לזו של סטודנטים ישראליים?

לא פלא שאין לך זמן לנשום. לימדתי בתחילת השנה קורס של פעם בשבוע. "כולה" 6 פגישות (התחלקתי עם עוד מישהי), וזה פחות או יותר גמר לי יום בשבוע. אם כי זו הפעם הראשונה שעשיתי את זה אז זה תמיד יותר עבודה.

בכל מקרה - ללמד זה מאוד מתיש בעיני.

Dr T noki

New member
בטח מלמדת אותם באנגלית. הכל באנגלית.

הם יותר צעירים ופחות בוגרים מהישראלים בד׳״כ, אם כי השנה יש קבוצה טובה ומשתפת פעולה.

למעלה