איך היה השבוע שלי

עדיקים

Active member
כל הכבוד

אני כבר הרבה זמן רוצה להרכיב ולא מגיעה לזה. אולי בפסח אמצא זמן.

debby12

New member
מנהל
מרשים! השיא שלנו הוא 1000 חתיכות

כמה זמן לקח לכם? הבי תמונה שנתרשם!!

עדיקים

Active member
שבוע טוב שנגמר ממש בכייף

אמנם היה עמוס אבל היה ממש כייף.
שיחה טובה בבית ספר
צהריים זוגיים עם הילדה שהיו מוצלחים ביותר
קניות אחרונות (פעמיים) עם הילדים לשבוע פורים שהיו ממש מוצלחים.
ארוע בשישי שהיה מוצלח וכייפי. אוהבת לפגוש את המשפחה המורחבת של האיש. כייף שיש אירועים כאלה.
אחה"צ ביקרנו אצל ההורים ובערב הספקתי עוד לעבוד קצת במטבח.
אתמול היינו בבית אבל באו לבקר ההורים של האיש ואחרי כן בני הדודים. אחה"צ האיש לקח הילדים קצת לרכב ואני נשארתי לנקות את הבית. סיימנו בארוחת המבורגרים מוצלחת ביותר.

נקרא שלא היה לך רגע דל....

איזה כיף לך שאתם מוכנים לפורים.

אני צריכה לחפש את הגלימה של הארי פוטר בין כל הבגדים שמאופסנים בארונות למעלה וכל יום דוחה את זה למחר

עדיקים

Active member
למצוא זה יותר קל מלקנות

אני אוהבת להיות מוכנה לחג הזה, פעם כשלא קנינו בזמן התפשרנו וכמעט נשארנו בלי תחפושת.

debby12

New member
מנהל
טקסס....

הייתי שלושה ימים ביוסטון באיזה כנס. מה אניגיד לכן? לא זו עיר שלא דומה במיוחד לפריס....
. ומגישים בה בשר בכל ארוחה (כולל ארוחת בוקר). אם נסתכל על חצי הכוס המלאה כבר מזמן לא הרגשתי כזו חטובה באופן יחסי. וזה לא שאני נראית כמו גל גדות אבל היו שם הרבה אנשים עם עודף משקל משמעותי.

חוץ מזה מזג האוויר החם השתנה במזג אוויר סיבירי (בלי שלג אבל קר מאוד)

ואני מנסה למצוא בית לאיזה
עזוב שגר בינתיים בחדר אמבטיה של מישהי אבל סגור שם כמעט כל הזמן כי יש לה הרבה כלבים - גם משלה וגם שהיא מארחת בתשלום. לצערי אם ניקח אותו לדעתי החתול-ערס שלנו יתקיף אותו קשות. הוא (הערס) כבר הבריח את החתולה השניה שלנו לשכנים....

ועכשיו יש לי שבועיים בלי אף נסיעה. לוקסוס!

אז תכניסו את הערס לאמבטיה של ההיא...

סתם, סתם. כל הכבוד על הדאגה לחתול העזוב. תמיד נוגע ללבי.

debby12

New member
מנהל
רעיון מעולה
לא חשבתי עליו

אבל לצערי לא יעבור, כי הערס מתנהג כנופת צופים אל בעלי הבית האנושיים (הוא ערס, אבל לא מפגר. אז הוא יודע מאיזה צד מרוח ממרח הכבד על הלחם...)

הילדות חולות לו על הזנב ובכל רגע נתון הוא במיטה של מי מהן פה כבן לוויה נאמן וגרגרן (תרתי משמע: גם ברעש שהוא משמיע וגם בחיבתו היתרה לאוכל).

הצליח לו מאז ימיו כחתול חסר בית....

עדיקים

Active member
איזה יופי שבועיים ללא נסיעות

כל הכבוד על החיפושים אחר בתים לחתולים עזובים.
שמעתי על טקסס שיש לה בעיות השמנה חמורות ביותר. עצוב שלא עושים כלום למגר את הבעיה
.
בארץ גם יש בעיות של השמנה ועולות עם השנים וכל הזמן, עכשיו שמעתי שרוצים להעביר חוק שמסעדות יצטרכו לכתוב בתפריט גם ערך קלורי של כל מנה.
לארומה למשל יש כבר שנים חוברת נקודות של שומרי משקל לתפריט שלהם.

למעלה