איך היה השבוע שלי

debby12

New member
מנהל
בסימן אביבי

השבוע הטמפרטורות נסקו ונשקו לשיאים היסטוריים. היום היו פה 25 מעלות ושמש. מאוד לא אופייני לפברואר שבו בד"כ יורד שלג.

חוץ מזה בן זוגי בהתקף אנרגיה שיפוצית (קורה לו הרבה...) תלש את ה"קרמיקה" במטבח שבין שני הארונות כי גרס שהיא מכוערת. היא היתה זכוכיתית, אבל יחד עם הקיר נתנה גוון ירקרק שחירפן אותו. במקומה הוא שם חיפוי חדש בצבע כהה/צפחתי. זה עדיין לא גמור - עוד אין "רובה" וכו', אבל מצרפת תמונת ביניים. אז המטבח נראה כמו אתר שיפוצים אבל לאמשנה - העיקר שהצטננה לו קצת "קדחת השיפוצים" שאחזה בו

חוץ מזה מחר אנחנו הולכים לבדוק מקום שבו אולי נפקיד את הכלבה כשניסע בקיץ. בעלת הבית מתה על כלבים ומרשה להם להסתובב חופשי בבית/גינה. חוץ מזה היא רוצה לשכנע אותנו לאסוף איזה חתול הומלסי חדש שאספה [היא מצילת חיות שכזו].

debby12

New member
מנהל
זה כיף - אבל זה לא לחובבות הנקיון...

מזל שאני לא מצטיינת בתחום.

מכיון שלעולם אין לדעת מתי אתעורר בבוקר/אחזור מטיסה ובדרכי למטבח לספל תה מחיה נפשות אגלה איזה קיר שמישהו הוריד בהתלהבות/צבע/הזיז/שינה

למשל בפרויקט הזה, קמתי בבוקר שבת אחת לגלות שהחיפוי הישן קולף לו והמטבח נראה כמו מטבח במחנה פליטים, עם טיח מתקלף. והוא גם שכן במצבו זה איזה חודש... והיו קצת פירורי טיח בכל מיני מקומות.

עדיקים

Active member
לחובבות הנקיון לא טוב בעל שעושה דברים בבית

בעלי מעדיף להוא יטפל בדברים שיש לתקן/לסדר בבית ולכן גם אם מזמין אנשי מקצוע זה לדברים חלקיים ביותר ואת השאר הוא ממשיך לבד.
הבית שלי כבר כמעט שנה נראה מידי פעם כאתר עבודה. אני כל הזמן מסדרת ומנקה ומחכה שיסיים לטפל בבית. הסוף עוד לא נראה באופק.

עדיקים

Active member
ערב נשים מוצלח ביותר

נפגשנו לערב נשים לכבוד יום האם
. מלא באוכל טוב, יין טוב ואווירה מקסימה.
היתה סדנא מקסימה.היה מוצלח ביותר מקוה שיהיו עוד ערבים כאלה.

בשישי בספונטניות נפגשתי עם חברה והסתובבנו יחד. היה מוצלח ביותר. קנינו ופטפטנו למרות הזמן הקצר שעמד לרשותנו. היה קצר וקולע.

בשבת טיילנו, אנחנו והילדים לבד, היה מוצלח וכייף ביותר. בערב קפצנו לארוחה אצל חברים שהיתה גם מוצלחת ביותר.

הבנתי כמה שאני צריכה לדאוג ולהפגש עם חברות יותר זה חשוב וכייף מאוד.

עדיקים

Active member
זו היתה אמורה להיות סדנא על הורות אבל בסופו של דבר

נשים אוהבות לדבר, וכשהן בלי ילדים אז לאו דווקא לדבר עליהם. בהתחלה בעיקר דיברו על ילדים ובסוף בעיקר על עצמן
.
אני אהבתי, הבנתי שהיו אמהות שאהבו פחות ולכן גם לא הגיעו.
אלו שבאו מחכות למפגש הבא.
ממש הזכיר לי מפגשי פורום מהעבר הרחוק, עכשיו כשאני חושבת על זה.

debby12

New member
מנהל
נשמע נחמד

כמעט תמיד כשאני מבלה עם נשים אחרות זה יוצא כיף. אבל זה לא קורה הרבה ובעבודה לצערי בד"כ יש מיעוט נשי.

עדיקים

Active member

כמעט שלחתי לך מסר ואז ראיתי שכתבת למטה שלך היה ערב מהגן. אצלנו זה בית ספר אז כנראה אנחנו לא מכירות עדיין. אולי נכיר בעתיד
.

ערב אמהות בגן.

לכבוד יום האישה/ יום המשפחה, אמא אחת שיש לה זמן ארגנה ערב אמהות בגן.
כל אחת הביאה משהו לאכול.
ערבים כאלו של "העצמה נשית ושיח מעגלים" זה לא בדיוק הטעם שלי לבילוי
אבל למרות כן היה מעניין ומגבש.
<אני עוד מחפשת את המילים להסביר את עצמי כשי להעלות נושאים לדיון>

שבוע שנגמר בביה"ח עם צירים מוקדמים

סה"כ היה יום רגיל בגן פשוט עמוס ולא הגעתי לשתות (ניסיתי, בחיי!) ופתאום היו לי נקודות דם בניגוב ולא הייתי בטוחה שהרגשתי את הילדונת. הפנו אותי ללכת לביה"ח לבדוק את זה ואז גיליתי שיש לי צירים מבלי שהרגשתי כלום וכל 2 דקות. תודה לאל צוואר הרחם היה תקין והשאירו אותי ל-24 שעות מעקב. חזרתי אתמול הבייתה די לחוצה מזה שאפילו לא הרגשתי את הצירים וברור שזה קורה הרבה שיש צירים מדומים אבל עדיין החוויה הייתה מלחיצה וגם הרופאים שהתחילו לדבר איתי על אופציה של לידה מוקדמת וזריקה להבשלה. הצירים נגרמו כנראה מזה שלא שתיתי באותו יום כמה שעות והייתי המון המון בתזוזה ועל הרגליים.
&nbsp
זה קצת זעזע אותנו ומאז אני די בחרדות כי עכשיו אין לי מוניטור שיהיה צמוד אליי ויגיד אם זו סתם תזוזה או ציר, וזה מלחיץ

מה שכן- אני צמודה לבקבוקי שתייה (ולשירותים
)- למדתי את הלקח...
&nbsp
בנתיים בשמירת הריון זמנית עד שהרופא שלי יחזור מנסיעה לארץ ואז נחליט מה הלאה.

פרפרית יקרה, תרגישי טוב!
אני מתארת לעצמי כמה שהחוויה מלחיצה גם בזמן החוויה וגם הריקושטים והחרדות (המובנות בעיני) אחריה. אני יודעת כמה ההריון הזה יקר לך (אני יודעת - אין דרך טובה/ נכונה לנסח את הדברים האלה. זה תמיד ייצא "עקום" כי ברור שהריון, כל הריון, לכל אישה הוא יקר, אבל אני מקווה שאיכשהו הבנת למה התכוונתי ואני מקווה שלא פגעתי חלילה באחרות) ואני מקווה שבאמת מדובר במשהו נקודתי וחד פעמי שנבע משתיה לא מספקת ולא חלילה מבעיה כלשהי.

כמה שהביטוי הזה קלישאתי - מאחלת לך המשך הריון משעמם מפה ועד הלידה הטובה

תודה רבה

הכל היה תקין בבדיקות כך שנראה שזה באמת מהתייבשות. עכשיו אני מבלה בשירותים כל חצי שעה בערך כי שותה כמו גמל... למדתי לקח

&nbsp
זה היה מלחיץ ברמה שחושבת לקנות דופלר בייתי למרות שתמיד הייתי נגד כי חששתי שאולי לא אמצא ישר את הדופק וזה סתם ילחיץ יותר- אבל עכשיו אני ממש בחרדה שלא אבחין בין צירים לבין תנועות רגילות. כל פעם שיש תזוזה בבטן נכנסת ללחץ שברור לי שהוא לא בריא.
&nbsp
זה אולי נשמע היסטרי בטירוף אבל דיברו איתי על לידה מוקדמת וכל מיני כאלה וזה ממש הכניס אותי לחרדות.
&nbsp
מנסה להתנתק מהחשיבה על זה ובעיקר פשוט לנוח, לצפות בסדרות, לראות דברים מצחיקים וכו'.

debby12

New member
מנהל
אוי. מקווה שלא יישנה...

באיזה שבוע את? מנסיון - מאוד לא מומלץ ללדת פג/ית. בכורתי נולדה בשבוע 32.
במצב מצוין אבל זו היתה חוויה מאוד טראומטית.

שבוע 29

מאוד נלחצנו מזה, בלשון המעטה...
במיוחד שבכלל לא הרגשתי את הצירים- לולא הדם בניגוב בכלל לא הייתי מגיעה להיבדק...
נקווה שזה היה משהו חד פעמי ושבעוד כעשרה שבועות אני אגיע לחדר לידה כמו שצריך ובלי התקפות לב כאלה יותר.

פריZמה

New member
קבלת איתות מאוד ברור שהרבע האחרון

של ההריון שלך צריך להתנהל אחרת.
אני קוראת את ההודעות שלך ולפעמים מתעייפת מלקרוא אותך ואני ( למיטב ידיעתי) לא בהריון. אז כן, הריון הוא לא מחלה, כידוע. הוא אוסף של מחלות שמשנות את הפיזיולוגיה שלך מקצה לקצה. את לא חזקה ב להקשיב לגוף שלך- העומס, והמחלה וחזרה לשגרה כאילו כלום ולמסירותך לילדי הגן כמעט עלו לך בילדה שלך.
אני רעה וקיצונית בכוונה. אני רוצה לזעזע אותך. ושתקבלי את הלגיטימציה המלאה להוריד גז, להפסיק לעבוד כמו שניים בשגרה וכמו ארבעה כשמישהו מבריז. משאית הצלשים אינה חונה בחוץ, והתינוקת שלך כן חונה בפנים.

למעלה