איך היה השבוע שלי

חברה מארגנת לי בייבי שוואר בסוף החודש

כן זהו הפכו אותי לאמריקאית סופית

&nbsp
זה לא כל כך התניע מבחינת התשובות של אנשים אז אתמול פשוט כתבתי באופן אישי לכולם ושאלתי בצורה ישירה והתברר שכמה לא ראו בכלל את ההודעה וגילו את זה במקומות שונים במייל ובפייסבוק כי היא לא חברה שלהם.
אז מכמה בודדים פתאום יש 13 מוזמנות שמגיעות בטוח ועוד כמה עם סימני שאלה- לא ציפיתי להיענות כזו יפה וזה כיף!
&nbsp
וגם: אתמול הגיעו עמדת ההחתלה והמיטה שהזמנו,הרכבנו אותם ועכשיו אפשר להתחיל לסדר שם את החדר ולהחליט איפה כל דבר יעמוד כשיש את הדברים בפועל. היה לי ממש קשה לדמיין את זה.

עדיקים

Active member
שבוע מוצלח מאוד

חגגתי יומולדת, החלטתי כמו הבן שלי לחגוג שבוע במסיבות ואירועים.
ביום היומולדת הילדים ברכו וקנו לי מתנה(לקחתי אותם לחנות שיבחרו), הבעל הפתיע בזר מהמם ויצאנו לארוחת ערב משפחתית.
בחמישי לקחתי יום חופש ופינקתי את עצמי כל הבוקר.
בשישי אירחתי את המשפחה וחגגנו יומולדת לי לבן שלי (עיקר החגיגה כמובן) ולאילנות
.
אתמול יצאתי עם חברות טובות והיה מוצלח ביותר.
שבוע מושלם וכייפי ביותר.

יצא שהשבוע אירחנו 3 חברים של הצעיר כל אחר ביום אחר

(בדרך כלל אחד בשבוע מרגיש לי המון...)
ובמקביל עשיה לבית כך שלא נשאר לי הרבה זמן לעצמי ולכן לא הייתי פה. סליחה.

עדיקים

Active member
גם אני נוהגת לקטן לארח רק פעם בשבוע אם בכלל

לא מספיקים בכלל עם החוגים והעיסוקים הרבים שיש לנו.
השבוע נחזור לארח, מקווה.
למזלי יש לו פעמיים בשבוע חוג ויום אחד אני עסוקה קבוע ולא יכולה לארח לו.
הגדולה מארחת ומתארחת על בסיס יומיומי כמעט, אבל בשבילה אני לא צריכה להיות בבית ואפילו מעדיפים שאני לא נמצאת
.

debby12

New member
מנהל
נשמע שאת משקיענית

אצלי כיש לילדה אורחת (וזה כולל את גמדת הבית) זה אומר שיש לי 100% זמן להתעלם מהן כי הן עסוקות עם האורחת שלהן

כלומר, אורחת = יותר זמן לאמא לעצמה

וכך כנראה אני זוכה שנה אחר שנה בתואר האם המזניחה של העולם... נסי ותהני.

שבוע נחמד וחביב עם יום שלג

סה"כ שבוע נחמד, עברתי את ההעמסת סוכר - האמת שהיה די מגעיל ולא הרגשתי משהו תוך כדי אבל עמדתי בזה בגבורה. עדיין מחכים לתוצאות, מקווה לקבל עדכון היום לגבי זה.
מתברר שאז כשהייתי ממש חולה זה לא היה סתם וירוס כמו שהרופאה המחליפה שהייתי אצלה טענה- אלא דלקת. הרופא נשים שלי אמר שלפי תוצאות בדיקות הדם שהוא עשה לי- פלא שעמדתי על הרגליים באותו יום של הבדיקה (שהיה ממש קרוב לסוף המחלה). עשינו בדיקות חדשות ונקווה שכל המדדים התאזנו. קצת מפחיד שרופאה כל כך לא אחראית מסתובבת ונותנת מרשמים לא מתאימים למטופלות (נתנה לי מרשמים לתרופות שאסור בהריון!) וטועה ככה באבחון של מישהי שהיא בהריון וזה יכל להיות מאוד מסוכן לעוברית. לקחתי את זה די קשה...
&nbsp
אתמול היה יום שלג ולא היה ביה"ס, זו הייתה הפוגה נחמדה מאוד סתם ככה לקראת הסופ"ש ויצא מעולה כי בד"כ זה היה יום שהמורה שעובד איתי היה אמור להיות בהשתלמות.
&nbsp
היום חגיגת טו בשבט בגן, תכננתי להכין איתם עוגת תפוזים בפלחי תפוז- במקום זה פשוט נכין את זה במולטי קייק אחרת לא אספיק לארוז...
&nbsp
היום מתכננת לצאת מוקדם לעבודה כי צריכה לארוז עציצים ולהכין את הדברים לחגיגת טו בשבט- כל מה שתכננתי לעשות אתמול אחרי שהילדים ילכו...
&nbsp
בסופשבוע- מנוחה, רגיעה ושיעור הכנה ללידה נוסף

debby12

New member
מנהל
חביב

* מזג האויר התקרר בדרמטיות, אבל ללא שלג אז לא נורא

* דיברתי עם החברה שילדה בטקסס. היא היתה מאושרת שיצאה מזה בלי ניתוח קיסרי, להבדיל מיתר חברותיה לקורס ההכנה ללידה, בין היתר בזכות זה שהערכות המשקל היו שגויות כלפי מטה (התינוק שקל בערך 4,300)

* טרומבוניסטית הביתה ניגנה ברסיטל לוולנטיינ'ז דיי את מנגינת הנושא מהסרט "היפה והחיה" של דיסני.

* מכיון שהיו לנו 45 דקות פנויות לפני תחילת הרסיטל (היה צריך להוריד אותם שם מוקדם כדי להתאמן/להתחמם) אז לקחתי את גמדת הבית להסתפר במספרה הצמודה לבית הספר למוסיקה. בד"כ אין סיכוי לשכנע אותה - אבל תפסתי אותה ברגע של חולשה. וככה נפטרנו מאיזה 8 ס"מ של קצוות שרופים (עדיין נשארו לה מעל 20 ס"מ - לא לדאוג...). בנוסף, הספר הויאטנמי החמוד עשה לה פן בסוף התספורת והיא נותרה מוקסמת מהתוצאה
. לדעתי עכשיו היא מוכנה ללכת למספרה פעמיים בשבוע - רק שייתנו לה...

* התקדמנו מאוד בדו"ח המיסים שלנו (מכת מצריים...דורש איסוף של הרבה ניירת והזנה של נתונים). המועד האחרון להגשה הוא ה-15 באפריל

* הכנתי מרק כתום (בטטה - דלעת - עדשים) ויצא שוס

שלא יהיה יותר גרוע

למעלה