איך היה השבוע שלי

עשיתי פעילות על שיר חורף שלמדנו

5 טיפות בתוך ענן של מים

שרנו כמה פעמים כבר את השיר הזה ואז גזרתי להם ענן וטיפות של גשם והם צבעו בצבעי מים ואז שמתי סקוצים איפה שצריך וככה כששרים את השיר, אפשר להפוך את זה למשחק/המחשה.
&nbsp
הוספתי את המילים של השיר בעברית ובאנגלית.
עכשיו קיבלתי מיילים מ-2 הורים שאמרו שהילדים לא מפסיקים לשיר ולשחק בזה.
&nbsp
כיף לקרוא את זה!

אני לא מכירה את השיר. מניסיוני אני יכולה לכתוב שלפעמים

שירים קליטים הם מאוד בעיתיים להורים....
כי ההורים מוצאים את עצמם מזמזמים אותם בעבודה

יכולה לספר שגננות למשל לפעמים שרות את השירים מתוך שינה

הבעל אומר שלפעמים אני עושה מפגשים משלמים מתוך שינה

מפגש ילדי גן בבית הספר

בית הספר עשה לילדי הגנים יום פתוח: הרקדה, תחנות למידה (בזמן הזה ההורים נפגשו עם המנהלת) וארוחת בוקר.

מתחנות הלמידה הצעיר חזר הביתה עם שאלה : יש לנו חומץ וסודה לשתיה? אני יכול לנפח בלונים בלי לגעת ......
הבטחנו לו לעשות את הניסוי מחר.

ניסוי של חומצה - בסיס

https://youtu.be/WqAJe_wVK0s
אנחנו הלכנו על השיטה של חומץ לבקבוק וסודה לשתיה לבלון (הפוך מבסרט)

שמתי בערך 100 מ"ל חומץ - וכשלוש כפיות של סודה (בבקבוק של חצי ליטר) - וזה היה הרבה. אפשר גם טיפה פחות מכל חומר.
צריך להחזיק את הבלון שישאר צמוד לבקבוק.

הילדים ובני הדודים היו מבסוטים.

שבוע מעייף ומתיש

יומיים המורה שעובד איתי לא היה בגלל מחלה, קיבלתי "עציץ" על תקן מורה מחליף: לא יודע להעביר מפגשים, לא יודע להחליף חיתולים ומעופף לגמרי... היה ממש "כיף" שהכל היה עליי. העברתי מפגשים באנגלית, החלפתי כל הזמן (ומזל שזה רק שני ילדים עם חיתולים) והתוצאה הייתה שחזרתי מפורקת לגמרי הבייתה.
תודה לאל הוא חזר היום והעומס קצת ירד. שבוע הבא זכיתי ביום חופש על חשבון המערכת כי נתנו לנו יום חופש לעבוד על דוחות התפתחות ואני כבר עשיתי בסופשבוע שעבר כי לא ידעתי על התוכנית לקבל את יום החופש הזה- זה בטוח יהיה כיף!
&nbsp
חוצמזה, היום התחלתי שבוע 23

חברה מתכננת לי בייבי שוואר בעוד כחודשיים- מרגש! לאט לאט מתחילים לארגן את הבית מבחינת ריהוט משלים- קנינו שולחן אוכל סופסוף! ודברים לארגן את הארון בגדים של הליידי בדרך.
&nbsp
מחר סקירה מכוונת כי הליידי דפקה ידיים בדיוק על כמה מקומות שהם בדקו בסקירה המורחבת והם רוצים לוודא שבאמת הכל תקין באותם מקומות. מקווה שימשיך להיות תקין.

תודה
הייתה סקירה מוצלחת

הגברת הפעם שיתפה פעולה

יצאו כמה תמונות מתוקות לאללה שלה: מסתירה את העיניים כאילו עושה קו-קו, משפשפת את העיניים, תופסת את הרגל וכל מיני דברים מצחיקים וחמודים שהטכנאית אולטרסאונד המהממת שהייתה לנו היום הצליחה לתפוס.
&nbsp
והעיקר- הכל תקין!

debby12

New member
מנהל
מעולה - שימשיך תקין ומשעמם

אני זוכרת מהסקירות, לפחות שתיים מהן, שהן מצצו אצבע וזה היה נראה חמוד

עדיקים

Active member
שבוע קשה ועתיד לא פשוט

מקרה בריאותי לא פשוט של אשה קרובה ואהובה, היה שבוע עמוס, עוזרים כמה שאפשר ויותר. חשבנו שהתחלנו תקופה טובה יותר ואז נחתה עלינו בעיה נוספת. מצטערת שמעורפלת לא רוצה לעשות לעצמי אאוטינג.
מקווה שהמצב לאט לאט ישתפר (אמור להשתפר) ושתרגיש טוב יותר ונעבור את זה. קשה לראות אותה סובלת ככה ועצוב מאוד.

מקווה שהמצב ישתפר והבריאות תחזור לאיתנה

נקרא לא פשוט לראות אותה סובלת. מקווה שהרפואה והחברה מקלים עליה.
תחזיקי מעמד

debby12

New member
מנהל
שבוע מעורב

בגזרת החדשות הטובות:

* זוכרות את סיפור הגירושים המייאש שחלקתי פה בקיץ?
זה: http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/973/181076089/משפחה/נשים_לאחר_לידה_-_תמיכה

ובכן - השבוע נערך משפט הוכחות נוסף (סה"כ היו 9 ימי דיונים מלאים מול שופט בתיק) וניתנה החלטה סופית מעולה שנותנת לאב משמורת משותפת על הילדים, מאמצת את דו"חות המומחים שלא מצאו כל בסיס לטענות האם ודוחה מכל וכל את הטענות חסרות השחר של האם
.

* בת ה-7 שלי התקבלה לקבוצת המתקדמת של מתעמלות הקרקע. אבא שלה בנה לה מתח בבית כדי להתאמן עליו, וגם קורה נמוכה (כמעט בגובה הרצפה) והיא מפליאה עשות בתרגילים סטייל אולימפיאדה.

* הנביחות שלי הולכות ושוככות ( 4 שבועות מאז פרוץ הברונכיטיס ויש הרגשה של שיפור קל כל הזמן)

בגזרת הפחות טובות - הדבר שעבורו החזקתן לי אצבעות עבורו לא יסתדר כנראה (דובר בקידום בעבודה)
.

ברכות על כל החדשות הטובות

לגבי העבודה- דלת נסגרת פותחת דלת אחרת.
מבאס, אבל אולי בקרוב תהיה הזדמנות אחרת ומי יודע- אולי תהיה טובה יותר.

מסתבר שטחנות הצדק טוחנות לאט אבל לפחות בסוף הצדק ניצח

חבל על שלא הצליח עם הקידום, מצטרפת לפרפרי אהבה- נסגרת דלת תפתח אחרת!

אלי ריזמן - מאחוריך
, שיהיה בהצלחה! מאז שהתבגרתי "יועץ הבטיחות" שבי מקשה עלי לראות אנשים מעופפים באוויר (אני כל הזמן חוששת להם)

למעלה