אירועים עם הילדים 2

אחרית דבר לגבי המסיבה לילדים בגילאי בי"ס יסודי

אז אחרי שכנועים רבים שאין מה לעשות ורק הגדולים מוזמנים לאירוע ואחרי שהצעיר התרצה, הסתבר כי האיש שלי לא יגיע בזמן להשאר איתו בבית.....
אז לקחתי אותו איתנו וכל הדרך חפרתי והסברתי שהוא ישב בקהל כי זה לא מיועד לילדים בגילו..... התבאס אבל הבין.
וכשהגענו התבררו שני דברים:
כמות האנשים שהגיעו די דלה וכמות הילדים שבגילו או שגדולים ממנו בשנה/שנתיים (וגם מתחת לסף ההזמנה) די גדולה כך שבסופו של דבר כווולם הורשו להשתתף!
היה ערב מהנה של משחקי כדור ילדים ואמהות.
חזרנו עייפים ומרוצים.

איזה יופי שהכל הסתדר בסוף

באסה למארגנים שלא הגיעו הרבה אנשים, לפחות יצא לטובתכם
.

למה אנשים מרשים לעצמם לאחר להצגות ולדרוש לשבת

בשורות הראשונות?

ההצגה שהלכתי אליה השבוע היתה אמורה להתחיל בשעה ארבע.
כדי להגיע בזמן, יצאתי מוקדם מהעבודה כי ידעתי שיהיו עומסים בדרך ובעיות חניה.
הגענו כ- 20 דקות לפני ארבע.
בעשרה לארבע התחילו להכניס לאולם. בארבע האולם היה מלא רק ב- 20% .
כשהתחילה ההצגה באיחור של כרבע שעה (שהיא ארוכה יחסית) היו כסאות ריקים בשורות הראשונות.
אחרי כמה דקות המאחרים התחילו להכנס ולשבת במקומותיהם.

מאוד מקוממת ההתנהלות הזאת. למה מזלזלים במי שהגיע בזמן???

debby12

New member
מנהל
איפה ההם הסדרנים הקשוחים של ילדותנו

אלה שהיו מושיבים אותך בביודעם ונוזפים בך שרק אחרי ההפסקה תקבל את מקומך ה"שווה"

המאחרים נכנסו ב"מכה" אחת? זה בד"כ מה שסדרנים עושים נדמה לי - צוברים כמות גדולה של מאחרים ורק אז נותנים להם להיכנס ביחד

ויתור (?) של הורים על השתתפות במסיבת חנוכה.....

אי שם בספטמבר באספת ההורים בתחילת השנה הודיעו על מועד מסיבת החנוכה.

זוג הורים שבמודע (או לא) קנו כרטיסים לחו"ל לא היו בארץ בזמן המסיבה.
כדי להרגיש שותפים לאירוע הם שלחו את הסבתא שתצלם להם "און ליין" את המסיבה.
הילד שהוא צעיר, לא שיתף פעולה ולא השתתף. הדבר גרם למפח נפש לאמא שראתה הכל בשידור (הסבתא בקשה מהסייעת שתנסה לשתף אותו יותר כדי שהאמא תהיה מרוצה מה שלא התאפשר)

ואני תהיתי לעצמי- למה בכלל להיות בחו"ל ולראות את המסיבה? "האון ליין" הזה נראה לי מוגזם.
אם המסיבה מספיק חשובה- הייתם מתכננים את החופשה אחרת.
אם המסיבה לא מספיק חשובה להזזת החופשה- הייתם מסתפקים בתמונות.
מה יוצא לילד שההורים רואים אותו ב"און ליין" - כלום.

עדיקים

Active member
למה לעזאזל לצלם את הילד עבור ההורים אונליין?

אם היה להם מספיק חשוב להיות במסיבה היו צריכים להיות בה.
אם החליטו שלא למה לצלם אונליין? לטעמי פוגע בילד שגם ככה בטח מתגעגע להורים שלא נמצאים איתו.
אין לי בעיה עם ההחלטה לא להיות במסיבת חנוכה, החלטה שלהם, אבל למה אתם חושבים שהילד צריך לספק לכם הצגה בגלל רגשות אשמה שלכם?

debby12

New member
מנהל
נשמע לי קצת טירוף

מילא לצלם את הילד שלהם, אבל הסבתא בעצם מצלמת ב"לייב" עוד איזה 30 ילדים [או בעיקר את 30 הילדים אחרים, כי כתבת שהילד שלהם לא רצה להשתתף], ולכי תדעי מי צופה בזה - בעצם זה שידור חי גם של הילדים האחרים.... בתור ה"הורים האחרים" לא הייתי שמחה....

אני מניחה שכל העסק נובע מרגשי אשמה של ההורים שנסעו לחופשת מבוגרים בזמן הזה. או סתם רצון "לרקוד על שתי החתונות/מסיבות"

נשמע לי הגיוני לגמרי, במלוא הכנות.

לא יודעת למה בדיוק הם היו בחו״ל, ואם מדובר באמת בחופשה - יכול להיות שצד אחד היה מעוניין בה יותר מהשני, למשל - ושלפחות אחד מהם באמת לא רצה להפסיד את המסיבה. בכל מקרה נראה לי הגיוני לגמרי לרצות לצפות במסיבת חנוכה של הילד - אם מדובר במשהו כמו סקייפ היתרון של האון ליין הוא, בין היתר, שאפשר לשוחח עם הילד בסוף המסיבה.

למעלה