איך היה השבוע שלי

עדיקים

Active member
שבוע מוצלח ושמח למרות שלא הייתי בחופש

בראשון היתה הדלקת נרות כיתתית שהיתה מוצלחת ביותר.
בשלישי היינו אצל חברים להדלקת הנרות הקבועה שלנו, היה מוצלח ביותר.
בראשון, חמישי ושישי קודמו דברים בבית לשמחתי.
אתמול, הדלקת נרות אחרונה עברה בשמחה שוב.
מחר סופסוף יחזרו לשגרה איזה כייף.

שבוע מהיר. מידי....

לא מאמינה שאוטוטו נגמר החופש שלי, למרות שגם ביום שני אנחנו בחופש...
השבוע הזה בעיקר סבב סביב ההריון-סקירה שנייה מוצלחת בערך, כי הילדונת החליטה לשים ידיים כל פעם על האיבר שבדקו (שובבה
) והרופא ליתר ביטחון רוצה לעשות סקירה על כמה איברים שלא הצליחו לראות ב-100 אחוז. עוד פעם לחץ אבל לפחות ארוויח תמונות אולטרסאונד שוות.
&nbsp
אז עשיתי עוד ריג'סטרי השבוע באיזו חנות והתחלתי לפטפט עם חברה לגבי בייבי שוואר- התלבטתי אם לעשות כי לא נעים לי עם כל הקונספט של בקשת מתנות אבל החלטתי שלאור כל מה שעברתי ושזו תינוקת ראשונה- אני בהחלט רוצה לעשות אירוע חביב כזה וכנראה שאעשה צמוד ליום הולדת שלי

&nbsp
חוצמזה, ניצלתי את השבוע להיפגש עם חברות שלא יוצא לי לראות כמעט וזה ממש נחמד. התגעגעתי

וניצלתי את ההזדמנות להמשיך לארגן דברים בבית-היו מלא דברים של הגן שלא מצאתי להם מקום ואתמול פשוט אירגנתי הכל. הבית סופסוף נראה נורמלי ולא בבלאגן.

debby12

New member
מנהל
שבוע שקט יחסית

השבוע היו רק 4 ימי עבודה רשמיים - בתוך רצף של 9 ימים - כי יום שני היה חופש (במקום קריסמס שנפל על יום ראשון), ויום שני הקרוב גם חופש (במקום היום הראשון לשנה החדשה שנפל גם על יום ראשון), ויש גם כמובן את שני סופי השבוע (24-25 בדצמבר וה- 31 בדצמבר - 1 בינואר)

אז רשמית הייתי בחופש. כמובן היו קצת בלתמ"ים אבל סך הכל היה שקט. והיינו במלון יומיים מה שנתן הרגשה של חופש ושימח את ילדות הבית שחרשו את מגלשות המים והאטרקציות השונות שם.

העיבה קצת על האווירה התחושה שהמימשל האמריקני (היוצא.... אבל עדיין זה המימשל הנוכחי), נכנס ראש בראש מול ישראל. גם אם חלק ממה שנאמר בנאום נכון בעיני, הדינמיקה היא שמטרידה.

והנסיון הזה של "הרגע האחרון" של המימשל היוצא שהפסיד בבחירות ליצור עובדות חדשות בשטח מיתרגם לעוד תחומים (תחומים מסחריים - שלא קשורים לישראל כלל) וגורם לאפקטים שמייצרים לי צרות ארוכות טווח בעבודה, ומעוררים בי בחילה באופן כללי.

הצחיק אותי לקרוא שהייתם השבוע במגלשות מים

פה היה כ"כ קר וגשום ששכחנו שיש דבר כזה קיץ ומגלשות מים זה לא מי נגר שצריך לחצות עם מגפים

גם פה עשו שיגוע עם החופש בגלל השבתות וגם מחר חופש. חבל שעוד גשום וזה מגביל את אפשרויות הבילוי.......

אצלנו בעבודה כשדברו על אובמה אמרו בציניות שאסור לשכוח כי הוא חתן פרס נובל לשלום......

עדיקים

Active member
איזה כייף מגלשות מים אנחנו בשיא החורף

ובתור שונאת חורף וקור ממש מקנאה בכם
.
איזה כייף הסופ"שים הארוכים שלכם. לצערי השנה לא לקחתי חופש בחנוכה, הילדים מספיק גדולים ונשארו חלק מהזמן לבד ואיכשהו הסתדרנו. יצאתי קצת יותר מוקדם יומיים וזהו.

debby12

New member
מנהל
מדובר בפארק מים מקורה - כלומר

מין מלון שהאטרקציה העיקרית בו הן פעילויות ילדים ופארק מים מקורה באמצעיתו. זה לא פארק מים ענק מן הסתם.... אבל זה הספיק.
כך שבחוף היה מזג אוויר קר וגועלי/סגרירי.

דווקא צעירת בנותי התגלתה כהכי גיבורה מבחינת מגלשות מים. מה שמוכיח שזה לא רק הגיל...

בונים במרחק נסיעה מאיתנו אחד אחר יותר גדול - שמתפארים שיהיה בו פארק המים המקורה הגדול בעולם. אולי נדגום גם אותו פעם. זה האחד שאנחנו נסענו אליו היה די מיושן... הנה קישורים לאחד החדיש:

https://www.kalahariresorts.com/pennsylvania/photos-and-videos/photo-gallery/waterparks

https://www.kalahariresorts.com/media/370031/indoor_wp_map-pa.pdf

שבוע עמוס בהמון דברים:

השבוע התחיל אחרי סופשבוע ארוך אותו בילינו עם בני הדודים שלי וילדיהם (חבורה של כ- 70 איש!). היה כיף לראות את הילדים שלי משתלבים במהירות ומוצאים את הילדים בגילאים שלהם בצ'יק.

הדלקת נרות. אני פשוט אוהבת את הטקס.

אכילת סופגניות.

אכילת לביבות מעולות של חמותי.

ערב ספורטיבי עם הילדים - ארחיב בשרשור נפרד.

ראינו את ההצגה עוץ לי גוץ לי - אני נהנת מההצגה הזו כל פעם מחדש.

והיום ראינו קצת מאליפות חיפה והצפון בגלישת גלים

היו מקצים לילדים (עד גיל 14)
נוער
נשים (היו שש)
ובוגרים.

יש אנשים אמיצים להכנס לים במזג האוויר הזה

debby12

New member
מנהל
70 איש

וואו - מרשים. לשני הוריך יש תריסר אחים ואחיות מכל צד? באמת נשמע כיף גדול לילדים

לבנותי יש 6 בני דודים משני הצדדים הכל ביחד כלול. 5 מתוכם הם ממין זכר (מה שלא מוסיף להם נקודות כלל....), כולם גרים במרחק טיסה בלבד לכיוונים שונים וכולם צעירים משתי בנותי הגדולות, חלקם בהרבה.

ט

זה היה מפגש עם המשפחה מצד אמא שלי.

לאמא שלי יש רק אח ואחות

וסה"כ יש לי 8 בני דודים.
חלקם מהציונות הדתית כך שהסטטיסטיקה מסתדרת

יש גיבוש ברמה שגם בעלי יודע את השמות של כולם (כולל הילדים הצעירים)
לדעתי מעבר למשפחה החמה, זה שאנחנו בני אותם גילאים ויש לנו ילדים באותם גילאים זה "מחבר"

גם לילדים שלי יש פחות הצלחה עם בני דודים.... יש להם רק 4 בסה"כ משני הצדדים
(ושתיים מהם בנות
אבל הם דווקא ממש בסדר עם זה .....)

למעלה