איך היה השבוע שלי

שיחקנו השבוע משחק סטייל הענק והגמד בביה"ס

וקיבלתי מלא דברים שווים והתברר שזה מהמנהלת של ביה"ס , שממש פינקה אותי השבוע ואפילו הייתה לנו שיחה מלב אל לב באחד הבקרים כששתינו נפגשנו בסטארבקס.
&nbsp
וזה נגמר אתמול באירוע ספא מפנק בביה"ס, עם המון אוכל, מסג'ים (שלא עשיתי), מניקור ומתנות שוות והיום גם קיבלנו צ'ק מתנה מועד ההורים- הפתעה ממש כיפית

צ'ק מתנה ?

זה כיף בטוח...
(אבל מרגיש גם קצת מוזר, לא?)

נקרא שקבלתם הרבה פינוקים... מה קבלו מורים ? אותו הדבר?

debby12

New member
מנהל
מעניין - לי זה לא מרגיש מוזר

לא יודעת איך בניו יורק, אבל במחוזותי מאוד מקובל לאסוף כסף למתנה למורה/גננת לחג בגילאים הצעירים יותר. את הכסף שאוספים בד"כ ממירים לגיפט כארד. אבל אפשר בעצם גם לתת אותו פשוט כמזומן - זה לא הבדל גדול....

חלק מזה זו התובנה שמדובר בהוקרת תודה לנשים שעושות עבודת קודש קשה תמורת שכר שאיננו להיט ולא שווה ערך להשקעה. וזה משהו שאיננו בשליטת ההורים...
-- אז ההורים לפחות מנסים לצ'פר אותן בחג

ביום הספא זה היה כל מיני מתנות שההורים הביאו וכל אחד

היה צריך לבחור 3-4 מוצרים

בחרתי משהו של smash box-נראה לי שזה ליפגלוס, תערובת קפה שנשבעו באיכותה מטריידר ג'ו ו-2 סוגים של שוקולדים של גודיבה.
&nbsp
והורים מהכיתה ספציפית הביאו לנו גיפט כארד לסטארבקס וגיפט כארד לאמאזון וסט איפור ממאק.
הכל נחמד ביותר- העיקר שהיה מלווה בכרטיסי ברכה וציורים של הילדים, מבחינתי חשוב מהכל. אפילו לא סידרתי את מה שהביאו, רק את הציורים

&nbsp
&nbsp

אני דווקא לא סבלתי את המשחק

למרות שמאוד נהנית לקבל ולתת מתנות. תמיד הייתי ממש משקיעה בזה ואז מקבלת משהו עלוב שרואים שלא הושקע או כמה פעמים גם לא קיבלתי כלום...
&nbsp
האמת שמי שהביאה לי הפעם הייתה מנהלת בית הספר והיא ממש השקיעה בטירוף - לדעתי הוציאה הרבה מעל מה שקבענו להוציא אבל רואים שעשתה את זה מכל הלב.
&nbsp
הכי הרגה אותי שנפגשנו במקרה בסטארבקס באיזה בוקר ורציתי מאוד את המשקה שאני אוהבת אבל הם הפסיקו להביא אותו והיא התחילה להתנפל עליהם בצחוק שזה לא יפה לאכזב אישה בהריון

עדיקים

Active member
בגזרה האישית המשפחתית היה שבוע מוצלח ביותר

ביום ראשון אסיפת הורים לילדים שגרמה לי לגאווה גדולה. איזה ילדים מקסימים יש לי
.
אתמול חגגנו נר ראשון עם המשפחה של האיש והיה מוצלח ביותר. שמחה שהרמתי הכפפה לארח ושמחה שכולם הגיעו. היה מוצלח ביותר.
למדתי להנות מימי שישי, כשיש לי שני ילדים באותה מסגרת,היום מסתיים מוקדם אמנם אבל יש לי מלא זמן במהלך הצהריים ואחה"צ לתקתק את ענייני הבית.
סופסוף קצת פחות עמוס אז היה זמן לתאם אירוח והתארחויות של הילדים שהיו מוצלחים ביותר.

כמה דברים טובים ! איזה כיף !!

כל הכבוד על הרצון והיכולת לארח. בעיני זה לא מובן מאליו היכולת הזאת להכיל אנשים רבים בבית.

עדיקים

Active member
תודה

זה קבוע אצלנו כי בשני הצדדים שאני מארחת את המשפחה, וכמובן שמארחים גם אותנו אז מבחינתנו זה ברור מאליו שזה קיים.

שבוע ממש טוב

טפו טפו טפו

&nbsp
נהניתי בגן למרות שהיה שבוע די מטורף: הרבה אירועים, חגיגות ודברים להכין ולעשות עם הילדים... ממש סוג של מרתון.
&nbsp
בגזרת ההריון-הבטן שלי ממש יצאה החוצה, ברמה שזה מפריע לי להתכופף, מצאתי את עצמי לא מצליחה לתופף על הריצפה באיזה שיר עם הילדים וזה קרע אותי מצחוק והם אחריי- המורה שעובד איתי היה בהלם

&nbsp
מחכה בקוצר רוח לחופשת חורף!!!

עוד כמה שעות מחר ויש שבוע פלוס של חופש!

mykal

New member
ממש משמח ומהנה אותי

לקרא אותך, כמה נעים וטוב לך,
את נשמעת משוחררת ומרוצה.
מאחלת לך המשך טוב ומהנה.
ותמשיכי לשתף בשמחות הקטנות והעושות כיף של החיים.

תודה

זה הריון שלא חף מדאגות ואלוהים יודע שאני נושמת וחיה מבדיקה לבדיקה אבל החלטתי לשחרר ולא לתת לפחדים לנהל אותי.
זו גם אחת הסיבות שאני מכינה את אלבום ההריון- זה עוזר לי לעכל ולהבין את כל מה שעברתי בטיפולים ועד כה ולראות איזו כברת דרך מכל הבחינות עשינו.

debby12

New member
מנהל
נפלה לגמדת הבית שן חלב ראשונה

ובכך נזכרתי פעם נוספת שכבר אין פה תינוקות. היא נראית חמודה להפליא עם החור באמצע הפה.

היא האחרונה בכיתה שעוד לא נפלה לה אף שן (קצת איטיים אצלנו במשפחה בנושא) אז היא שמחה מאוד, ועברה מיד למו"מ קשוח על כמה כסף תשאיר לה עבורה פיית השיניים (ע"ע: "אבל זו הראשונה! על הראשונה חייבים לקבל כפול מעל אלה שבאות אחריה"
אין ספק - לילדה נכון עתיד מקצועי מזהיר לאור כישוריה במו"מ)

והייתי אמורה להיות בבית אבל בסוף שוב נסעתי בהתראה קצרה, וחטפתי הצטננות במטוס מאיזו משתעלת/מצוננת מגעילה שישבה לידי
. אם נסתכל על חצי הכוס המלאה, לפחות חזרתי הביתה בשלום אחרי שבטיסה חזרה היו מלא נוסעים שנראו מפחידים ביותר - גברים, שטסו לבד, עם כל מיני זקני בין לאדן, ששפתותיהם נעו במהלך העלייה למטוס. המסכנים כנראה המהמו לעצמם איזה שיר, אבל לי זה לגמרי הרגיש כמו תפילה אחרונה לפני איזה ג'יהאד.

ובכלל היה שבוע מלא פיגועים מגעילים (בברלין, השגריר באנקרה) ועכשיו ההצבעה המבודדת באו"ם. בקיצור - טוב שנגמר.

עדיקים

Active member
איזה יופי על השן

הם לגמרי מבינים ומתמקחים בנושא.
אצלי לגדולה שנפלה כבר שן מי יודע כמה היתה דרישה למתנה אמרתי לה שנגמרו המתנות על שיניים שנופלות. זה בור בלי תחתית.

למעלה