איך היה השבוע שלי

עדיקים

Active member
שוב שבוע עמוס אבל מוצלח ביותר

ברביעי הייתי בדייט עם בכורתי ונהננו מארוחת צהריים וקניות משותפות.
בחמישי הייתי בחופש, החלטתי לעצור רגע מהמרוץ של החיים ולפרגן לעצמי לקחת את הדברים באיזי.
אתמול אירחתי את המשפחה והיה מוצלח ביותר. כייף גדול.

כמה דברים קטנים:

- הלכתי עם הילדים לראות משחק כדורגל - היה כיף (אפילו שלא הובקעו שערים) ונגמר מספיק מוקדם שהספקתי ללכת לספורט שלי אחר כך.
- אישה אחת צעירה ונחמדה עזרה לי בעמדת כרטוס (אחרת עד לרגע זה הייתי עוד תקועה על הרציף...)
- האמצעי הביא תוצאות יפות של בחנים מבית ספר

debby12

New member
מנהל
חלף ביעף

* ה-
היה בנסיעת עבודה חלק ניכר מהשבוע (איך הוא מעז?
), אבל האמת היא שזה כבר לא כזה קשה כמו שהיה פעם.

* בכורתי, נתגלתה כמצויה באחוזון ה- 59%
מה ששימח מאוד את כולנו עד מאוד יען כי יש לה רקע של בעיות גדילה. מסתבר שהאחוזון ה-59% בגובה הסופי מיתרגם ל- 1.64 ס"מ <אייקון של שיר מזמור / הללויה>

* יש תחושה רבה של אי וודאות לגבי איך ייראה המימשל החדש של ארה"ב.

* מתחילים להרגיש את החג (חג ההודיה - בשבוע הבא)

* ביום ראשון אנחנו מוזמנים לחנוכת בית של איזה בית שאמור להיות מדהים עד מאוד. אני סקרנית לראות איך יצא

* אמרנו שלום לשכנים אהובים שעוזבים לבית אבות אחרי 67 שנים בשכונה.... סופה של תקופה.

אז איך היתה חנוכת הבית?

עמד בציפיות?

יש בYNET הרבה פעמים תמונות של בתים משופצים / בתים חדשים מיוחדים.
תמיד מעניין (אותי) לראות איך אנשים אחרים בוחרים לחיות.

ולגבי השכנים - מה קרה שהם עברו לדיור מוגן?
נשמע שגילם מתקדם ובדרך כלל מי שמגיע לגיל כזה ועוד לא יוצא מהבית מעדיף להשאר בבית, לא?

debby12

New member
מנהל
היה מפואר ברמה שקשה לתאר....

עשרות חדרים גדולים. 5 חדרי שינה גדולים כל אחד עם שירותים משלו וחדר ארונות. חדר השינה המאסטר עם אח מול המיטה, תקרה משופעת בצורת פירמידה מרובעת וחדר ארונות ענק גם הוא עם אי באמצע, ומדפים עד התקרה, וסולם על גלגלים שנוסע מסביב על מסילה כדי שניתן יהיה להגיע למדפים הקרובים לתקרה.

, ועוד כל מיני חדרים: מטבח ענק עם אי באמצע בגודל של קפריסין בערך....., ואליו צמוד מין עמדת בר רטוב עם כיור ועוד כל מיני. סלון, חדר משפחה, חדר כושר, חדר טלויזיה/קולנוע ביתי עם מקרן ומושבים שדומים לקולנוע, מרתף יין, חדר קטן ספון עצי ארז על כל הקירות (cedar) מה שמפיץ ריח נעים ומבריח כל מיני עש למיניו - אז זה לאכסון סוודרים ובגדים, ובריכה כמובן. כמה וכמה אחים/קמינים על בסיס גז (נדלקים בקלות בהנף כפתור).

מלא טריקים כמו למשל חלונות שהופכים חלביים/של-פרטיות בחדרי האמבטיה בהנף שאלטר.

שני חדרי כביסה, כל אחד עם מייבש ומכונה ענקיים - אחד בקומה השניה היא קומת חדרי השינה ואחד במרתף (עם מין פיר כזה שאפשר לזרוק לשם בגדים מלמעלה.

חדר מעילים/מגפיים גדול

כל זה משתרע על פני 4 קומות - מרתף, קומת כניסה, קומה שניה ועליית גג ובה מין מיטה בנויה ולכן כמובן גם.... מעלית.

במטבח הכל בילט אין (כולל שני מקררים ופריזר ענק + כל מיני מגרות פריזר. כולל למשל מדיח כלים בילט אין אחד מכל צד של הכיור העיקרי. כמובן שיש כיור נוסף באי (ע"ע קפריסין
) וגם בבר הצמוד למטבח. וגם - בכל כיור מטבח יש שני פדאלים שאפשר ללחוץ עליהם עם הרגל כדי שייצאו מים - פדאל אחד לחמים ואחד לקרים. כמובן מעל תנור הבישול יש ברז נוסף - זה מאוד מקובל בבתים מפוארים - כדי למלא סיר מרק במים למשל וכאלה. והשיש הוא שיח כחול בהיר יוקרתי שכורים "רק במקום אחד בעולם" (שאלתי איפה אבל בעלת הבית הכה גאה לא ידעה)

המעקה של המדרגות (לא מה שמחזיקים ביד - כוונתי לשבכה שבין זה לבין רצפת כל מדרגה) מיוחד מאוד ונעשה במיוחד תמורת 50 אלף דולר...

בקיצור - מאוד מאוד מפואר. מאוד [ולא חסרים פה בתים מפוארים, קל וחומר בשכונה בה הוא עומד]

מבחינה חיצונית אסור היה לשנות את חזית הבית כי הוא לשימור. אז מבחוץ יש עליו שפריץ מגעיל ודלת מכוערת ולא מבודדת של שנות העשרים של המאה שעברה. ובעיקר הדלת מרגישה לא מוגנת....

ובכל זאת - לא הייתי רוצה להתחלף עם בעלת הבית. כאמור, היא סיימה להתגרש לאחרונה גירושים לא נעימים (לא שיש נעימים מאוד...). היא גרה שם לבד חצי מהזמן, וחצי נוסף מהזמן עם 3 ילדים בגילאי 7-12 בלתי חינניים בעליל, שכולם על תרופות התנהגות כל הזמן לדבריה כי זה חיוני.

היו מעט אנשים (בעבר המסיבות שלה תמיד היו ענקיות. אני מניחה שהרבה "חברים" בחרו את הצד של בעלה לשעבר)

והבית מפואר מפואר וענק אבל בלי שום נשמה בעיני. עוד חדר ארונות, ועוד חדר ארונות.... אבל בלי נשמה.

אני מקווה שהבית יביא לה שימחה וקארמה טובה
. אבל לי הוא לא "עשה את זה"

נשמע מזעזע וגם כל כך קשה לתחזוק ...

ולמה 2 חדרי כביסה ו 2 מדיחים ?
חדר מעילים/מגפיים ??
ומה שאמרת על הברכות ששולחים בדואר לכל אחד שהביא מתנה
התרבות האמריקאית אכן מוזרה למדי...
&nbsp

debby12

New member
מנהל
אה והשכנים...

גרו בבית עם מדרגות. שניהם צפונה מגיל 85. זה נהיה קשה... שניהם עם מקל הליכה כבר, והוא על דיאליזה. החליטו לעבור לדיור מוגן כדי שיהיה יותר קל בחיים - גם מדרגות, גם בישולים וכו'. בנוסף, הם בחרו מקום שבו יש דרגות של סיעודיות וכו' אם יזדקקו בהמשך...

למעלה