איך היה השבוע שלי

debby12

New member
מנהל
בסימן המזרח הרחוק

נסיעת עבודה ארוכה - קצת ארוכה מדי - מעייף גם בשבילי וגם בשביל בני ביתי המחזיקים את החזית הביתית בכוחות עצמם.

מהצד המשהו טוב: רוב היפאנים שפגשתי מעריכים מאוד מאוד את מדינת ישראל ואזרחיה - אז נחמד לשמוע.

הבכור חזר מרוצה מפעילות של בית ספר והודה שהיה לו כיף

הודאה כזאת פשוט לא שכיחה וטריוויאלית

קבלתי הודעה בעבודה

שהיה קשה לי להבין אותה בהתחלה. ההודעה היתה קצת עמומה ועם מידע חסר (ועוד לא ברור לי אם זה נעשה בטעות או בכוונה).
בסופו של יום התברר כי קבלתי תחום ספציפי לעסוק בו ולקדם אותו (נגיד אם מדובר בתיקי גרושים, להתמקצע בגירושים של זוגות מאוד עשירים).
נראה שהג'וב החדש לא יקדם אותי מקצועית (אולי אפילו הפוך בכך שינתק לי קשרי עבודה קיימים), אבל המהלך אמור להוריד ממני ממשית את העומס הלא סביר של העבודות שיש לי (ואולי יהיו פחות נקודות חיכוך עם הבוס שלי).
בינתיים, יש מצב של מילים לחוד ומציאות לחוד - מתעלמים מהחלק של להוריד לי את העומס. והשגרה ממשיכה.

השבוע נגמר בכך שאתמול קבלתי הודעה עצובה מאחותי. אני מקווה שנוכל להפגש היום כדי לעודד ולהתעודד.

debby12

New member
מנהל
אולי את יכולה "ליצור" את הקטע של המציאות?

כלומר - לזרוק
על כל הדברים שאמרו לך שמורידים ממך ובתכלס לא הורידו (כלומר לא לענות למיילים, להתעלם, לא לבצע וכו') וכשיתחילו להתרעם על למה את לא מבצעת לומר: "מה? הרי זה כבר לא באחריותי העניין הזה"

הייתי שמחה לעשות את זה אבל אני פשוט לא מסוגלת....

אנשים מחכים לתשובות ומכירים אותי כמי שאמורה לתת מענה.
וזה לא מתאים לי לא לענות. בנוסף, התעלמות מהם לא תביא כבוד למשרד.....
אבל כנראה לא תהיה לי ברירה ולהציב עובדות - להציב ערמות של תיקים לבוס שלי על השולחן שיחליט למי הוא מעביר.....

עדיקים

Active member
שבוע עמוס ומתיש

ובסופו יומיים של מנוחה במיטה. אולי סוג של וירוס ואולי סתם מכל העומס של השבוע האחרון אבל בשישבת עשיתי הפסקה והחלטתי לנוח. לפרגן לעצמי בקצת שעות שינה.

debby12

New member
מנהל
שעות שינה זה מעולה

כולי קנאה. ובהזדמנות זו אקבול על כך שאין ברשימת האימוג'ים אייקון של שינה תחת הקטיגוריה של "תחביבים".

זו קטיגוריה ארוכה עם המון אימוג'ים שחצי מהם אני בכלל לא מבינה (DC? פוכדור? Marvel? מה אלה בכלל?) אבל אין שינה

למעלה