|
איך היה השבוע שלי ?

פעם ראשונה מזה תקופה ארוכה שאני מתרגשת, שמחה ואופטימית

והאמת שתורם לזה מאוד משהו שחזרתי לעשות וזה לשתף בדברים שגורמים לי לחייך- כל יום לפחות 3 דברים כאלה שאני כותבת ומשתפת בפייסבוק (כי ככה זו הדרך שלי להרגיש מחוייבת). והאמת שהתגובות שאנשים רושמים ממש מקסימות וגורמות לי לרצות לשתף עוד ועוד.

עדיקים

Active member
חופש בבית עם הילדים

חברה שאלה אותי אם אני סגורה על לקחת שבועיים חופש והאם אשרוד אותם.
הצלחתי לעבור את השבוע הראשון, הילדים כבר ממש מאתגרים. מרגישים שצריך לחזור למסגרות. חופש חודשיים זה ארוך יותר מידי, למרות שחלק גדול היו בקיטנות,בקיטנות לא מחנכים ולא מציבים גבולות כמו במסגרות של בית ספר וגן.
יחד עם זאת הספקנו לבלות ולהנות ולפגוש חברים. היה כייף ומעייף. שבוע הבא יהיו פחות בילויים יותר חזרה לשגרה מבחינתי. הקטן הולך לפגוש את המורה שלו, יש סידורים אחרונים. מתכוונת גם לנוח קצת לפני שחוזרת לשגרה.

טיול עם לינה בצפון

עם חברים שלהם זאת התנסות ראשונה של לינה בתנאיי טבע (או יותר נכון לא בית מלון).

נרשמה הצלחה והיה ממש כיף!

בדרך חזרה עוד עברנו בפסל "האריה השואג" בתל חי.
להבנתי, בטיולים השנתיים בבית הספר כבר לא לוקחים את התלמידים לשם אלא לאנדרטה של אסון המסוקים.

debby12

New member
מנהל
אלופה את! זה אחרי שבשבוע שעבר

עשיתם קמפינג בחוף הים?

מה אניגיד לך? מזל שהבנות שלי לא קוראות פה - כי הן היו באות בדרישות

מעודי לא הייתי בפסל האריה השואג בתל חי, למרות שלדעתי לא פספסתי אף טיול שנתי של בית ספר.

חצי שבוע אחרון לפני שהתחלתי לעבוד

אז מה היה לנו:
הלכתי בפעם הראשונה לסרט לבד- "אמהות רעות"- היה מצחיק וכיף ונחמד ללכת ככה לבד וממש לא הייתי היחידה שהגיעה לבד. יחסית לשעה המוקדמת שהסרט היה (11 וחצי בבוקר) היו די הרבה אנשים
.
&nbsp
עברתי טיפול

&nbsp
התחלתי לעבוד בביה"ס החדש- מאוד הייתי לחוצה מזה לאט לאט כשראיתי כמה הכל מסודר ומאורגן והכל בצורה ברורה ויש המון הקשבה לצוות- נרגעתי.
יש לו"ז די צפוף לשבועיים הקרובים מבחינת הכנות ודברים שאנחנו עושים אבל הכל כ"כ מרגש ומרגיש טוב. ממש מרגישה שהגעתי לבית.
זה לא ליד, כמו הגן האחרון שעבדתי בו. זה ממש מרגיש בבית עם כל זה שממש הרגשתי לחוצה מזה שאעבוד במקום כל כך גדול. למרות הגודל יש הרגשה של אינטימיות ושל משפחה.

עדיקים

Active member
בהצלחה

גם בעבודה החדשה אבל בעיקר בטיפול, מחזיקה לך אצבעות שיהיו לך שתי התחלות חדשות
. מחכה לעדכונים.

debby12

New member
מנהל
מעולה בגזרה האישית, מעציב בגזרה הבינ"ל

היינו בחופש המתוכנן באורלנדו והיה מצוין.

החלפנו מלון ותכנית תוך כדי תנועה - כי הסתבר שהילדות לא היו מעוניינות במתקנים של יוניברסל כלל [הם הפחידו אותן] וכי המלון הראשון שנלקח רק בשל היותו חלק מאותו הפארק [= מאפשר כניסה מוקדמת לפארק וקרוב מאוד] לא היה מוצלח.

אבל העיקר - היה זמן משפחה כיפי והזדמנות לרגיעה.

העציבו והעיבו על החופשה תמונות ההרס והחורבן מאיטליה שמראות עד כמה החיים לא צפויים ושבריריים (רבאק, יושבים אנשים בבית - לכאורה המקום הכי בטוח בעולם - ואז הוא נופל עליהם וקובר אותם חיים

התחיל טוב, אבל נגמר בפרידה

אבא שלי נפטר היום.
הפרידה ממנו לא קרתה עכשיו. הוא סבל בחמש השנים האחרונות מדמנציה, כך שלאורך השנים היה לי פחות ופחות ממנו. ועדיין עצוב מאוד.

debby12

New member
מנהל
מצטערת לשמוע. שלא תדעי עוד צער

מבינה את מה שכתבת לגמרי. גם אם היתה דמנציה מתמשכת ולקראת הסוף מה שנשאר לך ממנו היתה רק ה"קליפה" החיצונת שלו, עדיין זה אובדן עצום
.

מהיכרותי הוירטואלית איתך, אני בטוחה שאת העמוד התומך של המשפחה בתקופה הקשה הזו.

שלא תדעי עוד צער

למעלה