היי לכולן

Nummy Or

New member
היי לכולן

שתי שאלות לי אליכן, אשמח לקבל תשובות כנות :)
הראשונה: בתור אימהות, אילו חוגים או סדנאות (לכם או לתינוקות) הייתן רוצות או מעדיפות שיהיו בקרבת מקום מגוריכן ואין?

השניה: האם הייתן הולכות לסדנא שמפגישה אימהות עתידיות ואימהות טריות ועוסקת בתכנים כמו טיפול ראשוני בתינוק, דרכי התמודדות עם דיכאון לאחר לידה, תמיכה קבוצתית ברגשות ושאלות שעולות לקראת הלידה ולאחריה וכו?

debby12

New member
מנהל
בכנות - יש סיבה פרקטית בגינה את שואלת

את השאלות האלה?

Nummy Or

New member
כן

מעניין אותי לדעת מה נשים אחרי לידה חושבות שהיה עוזר להן בראייה לאחור...
למה זה כל כך מפריע?

פריZמה

New member
כי גילוי נאות מצידך היה מנסח את השאלה אחרת

אם את אמא טרייה ויש לך מגוון הצעות אטרקטיביות ואת לא יודעת מה לבחור, זו שאלה אחת
ואם את יזמית שבוחנת ייתכנות של מיזם - זה דבר אחר.
אנחנו לא עובדות אצלך.
לא עשית שום דבר נורא, סתם התנהלת בחוסר נימוס בסיסי

Nummy Or

New member
אז ככה

שאלתי שאלה שמעניינת אותי אישית, זאת דרך ההתנסחות שלי...
אם מישהו היה עונה מה טוב ואם לא גם טוב אבל כנראה שיש מי שהשאלה שלי כנראה מאיימת עליו אם הוא בוחר לראות אותה בצורה של "אנחנו לא עובדות אצלך" שזו אימרה שכשלעצמה מהווה חוסר נימוס בסיסי....לא הכרחתי אף אחת לענות..

ואיך אומרים...הפוסל במומו פוסל....אז שיהיה לכן יום נפלא...

האם השאלות האלה קשורות לעבודה שלך?

שוב, אם כן, אנא ספקי גילוי נאות. תכלס השאלות האלה נשמעות מוזרות בתור שאלות תיאורטיות שכאלה בלי שום אינטרס, ולכן שתי השואלות מעליי ביקשו לדעת מהו אותו אינטרס (האם את מתכננת לפתוח סדנא כזאת? האם זו שאלה בלימודים שלך? האם את בונה אתר בנושא? וכו'). אין צורך לתקוף - אפשר פשוט לספק את המידע לגבי הסיבה שאת שואלת. למה שהשאלות האלה יאיימו על מישהו? התגובה שלך פשוט לא הגיונית. ותכלס, גם ההכחשה שלך בתשובה לדבי.
אולי כדאי שתחליפי ניק ותשאלי שוב בעוד... לא יודעת, שנתיים ככה. כשאנשים יספיקו לשכוח/להתחלף/תפוז יקרוס.

Nummy Or

New member
תראי

אני גרפיקאית במקצועי כך שלשאלות שלי אין קשר לעבודה שלי.
חבל לי מאוד שבמקום חביבות אני נתקלת כאן בהערות שונות ואף חצופות על צורת ההתבטאות שלי. במיוחד כשזה מופיע בפורום שאמור להיות "מכיל"...
עם כל הכבוד לא תקפתי אף אחת לרגע, לעומת זאת היחס כלפי השאלות המאוד פשוטות שלי היה מזלזל...
וכן, יש פה מישהו כשנראה מאויים, כיוון וכאשר אינך מאויים אין לך צורך להעביר ביקורת מזלזלת על מי שלא פנה אליך ולא עשה לך כלום...

הסיבה שבגללה שאלתי היא כדי להבין מה הביקוש ואיך יכול להיות שאנשים כמוני שאולי צריכים חלק מהשירותים הללו לא מוצאים מספיק אנשי מקצוע טובים באיזור מגוריהם....אילו הייתן עונות אז אולי היה אפשר לארגן משהו אם היו כמה בנות מאותו איזור מגורים, אבל כיוון ואתן שיפוטיות להחריד אז זו כבר בעיה שלכן...

הדיון הזה תם מבחינתי, ובושה בעיני שבמקום לבוא ממקום תומך הפורום הזה מהווה סוג של מונופול כל כך מפוחד שאפילו שאלה שעשויה לקדם פה משהו גורמת לאנשים מסויימים לרעוד ולחשוד.

ביי

debby12

New member
מנהל
<באיחור> מתנצלת אם נעלבת ממני

לא כל כך הייתי פה השבוע כי אני בחופש. הנה התשובות הנכונות לגבי בתקופה הרלוונטית (כבר אין לי תינוקות):

1) בתור אימהות, אילו חוגים או סדנאות (לכם או לתינוקות) הייתן רוצות או מעדיפות שיהיו בקרבת מקום מגוריכן ואין ?

כלום. אין כאלה. גם ככה כל אחד (בין שהכרתי או שלא הכרתי = סתם ברחוב) היה עסוק בלחלק לי עצות הוריות בחינם. ממש לא רציתי עוד חוגים והוראות. ובכלל הייתי כל כך בשוק מהחבילה הצורחת-מוגזת-בלתי-ישנה שנחתה עלי ושינתה את מהלך חיי שממש לא רציתי לצאת איתה מהבית לשום מקום. למען האמת כל יציאה איתה מהבית היתה כמו מבצע צבאי וממש לא נעימה (ע"ע הצרחות באוטו)

2) האם הייתן הולכות לסדנא שמפגישה אימהות עתידיות ואימהות טריות ועוסקת בתכנים כמו טיפול ראשוני בתינוק, דרכי התמודדות עם דיכאון לאחר לידה, תמיכה קבוצתית ברגשות ושאלות שעולות לקראת הלידה ולאחריה וכו?

כמעט באופן קטיגורי - לא. אולי כי אני אדם פרטי ולא מתחשק לי לחלוק את קרבי "in real life" עם נשים אחרות שאינני מכירה [תמיכה קבוצתית ברגשות - נשמע לי באופן אישי סיוט...]. וגם כי לא היה לי זמן להקדיש לזה.
הדבר היחיד שעניין אותי זה לאסוף מידע אובייקטיבי על ההיבטים הפיזיולוגיים של לידה, ואת זה עשיתי בעזרת קריאה - אינטרנט, מאמרים, ספרים וכו'.

michal@gal

Active member
מנהל
הערות חצופות?

צורת ההתבטאות שלך מראש היא לוקה בחסר.
&nbsp
כשמגיעים למקום חדש, הדרך המנומסת היא קודם כל להציג את עצמך ורק אחר כך לשאול שאלות.
&nbsp
&nbsp

Tammy52

New member
שלום לשואלת

פעם בבאר שבע היה מרכז דיאדה הוא נחנך בדיוק שהייתי בהריון עם האמצעי שלי שחגג 10 שנים לפני שבוע
היה ממש נחמד שם
היו חוגים לאימהות עם תינוקות
היו חוגים לפעוטות חוגי ציור וגימבורי
ומקום אינטמי קטן ונחמד לבוא עם הקטנים ולהכיר אמהות חדשות
כל יוזמה כזאת היא מבורכת אבל כעסק זה לא כלכלי המקום נסגר לאחר שנה בערך....

למעלה