איך היה השבוע שלי

debby12

New member
מנהל
שתלנו עצים

שניים מאחור מתוך אסטרטגיה שיסתירו את המפלצת שבנו מאחורינו (זה ייקח זמן... אבל בחרנו עצים שגדלים מהר יחסית ומאוד צפוף. הם נקראים "המלוק" ובשאיפה ייראו ככה: http://www.howardsnursery.com/plantinf/375.html

ושלושה בחזית - שניים בקטע שבין המדרכה לכביש ועץ דובדבן קנדי אחד אצלנו ממש.

זה עושה הרגשה טובה בלב לשתול עצים. אפילו שהם לא גדולים עדיין, היום ישבה על אחד מהם ציפור, והייתי גאה בה שהיא עושה שימוש בעץ החדש

ובשבוע הבא אהיה בחופש

אור ירוק לטיפול

היום התחלנו את הזריקות- בחיים לא שמחתי כל כך לקבל הוראה להזריק

&nbsp

עדיקים

Active member
כייף שנגמר כי יצאת לחופש

הצלחתי לקום מאוחר יותר לעבודה בלי לחץ כי האיש שמר על הילדים.
בילינו בבריכה והיה כייף מאוד כולנו יחד.
לומדת עוד ועוד על עצמי מתקדמת עוד ועוד וזה כייף גדל.
קיבלתי מחמאות מחמי היקר והאהוב שלא ידעתי כמה שהוא אוהב אותי. איזה כייף לדעת. הערכה הרבה יותר ממה שידעתי.

כרגיל השבוע טס
, איזה כיף שתכף מתחילה לעבוד

קצת מתחרפנת מזה שאין לי סדר יום למרות שמשתדלת שיהיה סדר יום.
לפחות נפגשת הרבה עם חברות חדשות (אחת מהן לא כזו חדשה, אבל החברות הקרובה היא חדשה).
חגגנו יום הולדת לבחור- עשיתי לו מנוי לקבל קופסא חודשית עם כל מיני דברים של טיפוח ועוד לגבר וגם קניתי לו כוס מיוחדת שמשנה צבע כשיש משקה חם כזו שרלוונטית לחובבי סטאר וורז.
&nbsp
בערב אתמול הכנתי ארוחת ערב חגיגית- דג סלמון בחרדל דיזיון גרגרים, סלט חסה ופטריות, סלט עגבניות שרי וצנוברים ובטטות בתנור. יצא טעים וגם קישטתי קצת את הבית בבלונים ושלטים.
&nbsp
נראה לי שהבעל היה מבסוט מהחגיגה

עם הטיפולים וזה- לא ממש חגגנו ימי הולדת כמו שצריך ולכן היה לי חשוב לחגוג לו ושיהנה.
&nbsp
&nbsp

שבוע שעבר מהר מאוד

בגלל שכולם בחופש חוץ ממני, הצלחתי לצאת מוקדם מהבית לעבודה וגם לחזור יחסית מוקדם. בלי האפקט של ה דד- ליין כי סוגרים לי את הילדים בצהרון זה בכלל הרגיש חגיגה.
בנוסף, הכבישים מרגישים ממש ריקים וזה ממש כיף לנסוע ככה.
בעבודה לחוץ. אבל זאת השגרה החדשה. יהיה טוב.

עדיקים

Active member
היה וטוב שנגמר עמוס מאוד בסופו יצאתי לחופש

השתדלתי להשלים שעות חסרות בעבודה כי יצאתי לחופש השבוע עד לתחילת שנת הלימודים.
לפחות לא היה לחץ לקבל ילדים אחרי המסגרות כי האיש היה עם הילדים ודאג לבלות איתם.
טיפול ברכב שנגמר בנזק כלכלי גדול מאוד לצערי, טעות שלא חשבתי עליה קודם. לא יקרה שוב.

למעלה