איך היה השבוע שלי

חזרנו מלילה על החוף

חזרנו אדומים למרות הישיבה בצל עם קרמים מקדמי הגנה, חזרנו עייפים כי מי באמת יכול לישון באוהל
, אבל היה ממש כיף

debby12

New member
מנהל
וואו - עשיתם קמפינג ללילה בחוף?

איזה הורים מגניבים אתם. באיזה חוף הייתם?

בדיוק אני מסתכלת על חולצות שחיה שמגנות מהשמש - מכסות על הכתפיים ויש להן שרוולים ארוכים. חסרת רחמים השמש הזאת...

הורים מגניבים
אני גוזרת ושומרת !!

ומראה לילדים בבוקר ...... ובכל בוקר ב10 שנים הקרובות, שיעריכו

הצעיר שהיה עם חולצה כל הזמן הוכיח שזה עובד ונשאר לבן. חולצת שחיה זה ממש הכרחי.

היינו בחוף הבונים. זאת לא היתה פעם ראשונה באוהל איתם, אבל זאת היתה פעם ראשונה בים עם סטלבט (בפעמים קודמות שישנו באוהל, אח"כ קמנו לטיול). לגדול היה די קשה, בלי מחשב, בלי נייד ובלי משהו ספציפי שצריך לעשות כשקמים , לכן רוב הזמן הוא פשוט בילה במים.

אנחנו הגענו ללילה אחד. מסביבנו היו הרבה משפחות שנראה שהם מבלות שם מספר ימים, כמות הציוד וסטנדרט האיבזור שלהן היה מדהים (כמו אוהל ומיטות מתקפלות לשישה אנשים וכד')

debby12

New member
מנהל
ברור - שיעריכו!

זה מצריך הרפתקנות מה מצד ההורים. למשל אמא שלי (כשהייתי ילדה) לא היתה עושה את זה גם תחת איומי אקדח....

עדיקים

Active member
שבוע נחמד עם סיום קיטנות ותקופות

הילדים יצאו לחופש בחמישי, זהו, מעכשיו יש לי רק ילדי בית ספר. נגמרה תקופת הגנים. מבחינתי שמחה יחד עם זאת מרגישה איך הם גדלים לי במהירות הבזק.
בשישי אירחנו את המשפחה והיה מוצלח ביותר. השאיר לי אנרגיות חיוביות ביותר לתחילת השבוע.
עוד שבוע אצטרף אליהם לחופש עד לתחילת שנת הלימודים. מקווה לשרוד ולהנות בחופש הגדול איתם
.

debby12

New member
מנהל
הזמן טס באמת....

תהני מהחופש. עם זה שהם יותר גדולים זה גם עושה את זה קל יותר הרבה פעמים

שבוע די נחמד

עבר די מהר, אם לומר את האמת...
קצת מבאס שאין לי ממש בייביסיטרים אבל די מעבירה את הזמן בסידורים והיו לי כמה מפגשים עם חברות כך שהיה ממש נחמד.
&nbsp
אתמול יצאתי עם חברה ועם עוד מישהי שמכירה ממסגרת אחרת למסעדה לערב בנות ,זו מישהי שלא ממש יצא לנו לדבר וממש מרגישה שזכיתי להכיר חברה חדשה- לא חשבתי שיהיה ביננו חיבור כזה.
&nbsp
עוד שבועיים לתחילת העבודה החדשה, קיבלנו כל מיני מיילים מבית הספר לגבי עדכונים וזה די מלחיץ אותי האמת...פוחדת שלא אעמוד בציפיות שלהם. אף פעם לא עבדתי במקום מסודר ומאורגן וזה די מפחיד... בטוחה שזה יעבור לי ברגע שאתאקלם כי סה"כ אני אוהבת סדר וארגון וזה משהו שהיה לי מאוד חסר במקומות אחרים. לא אוהבת להגיע למקום חדש ולהיות זו שלא יודעת, לא מכירה ולא בטוחה...

&nbsp

הכל יהיה בסדר! את העבודה את יודעת והם לא סתם בחרו בך

אני מאמינה שאת צ'יק צ'ק תתאקלמי.
מסגרת זה אומנם נהלים ואולי הרגלים חדשים אבל מאידך זאת גם תמיכה וגבולות שיכולים לעזור לכניסה לשגרה החדשה.

בינתיים תהני מהחופש
<תיכף נגמר>

debby12

New member
מנהל
בדרכים....

הייתי בכנס במקום יפהפה בקליפורניה. היה נחמד אם כי בשל הפרשי הזמנים היו לי שיחות עבודה החל מחמש בבוקר בכל יום...

לראשונה בחיי הורדתי את האפליקציה של אובר ונסעתי במוניות אובר (כי איבדתי את רשיון הנהיגה אז לא יכולתי לשכור רכב). היה נוח להפליא - לא ברור לי איך לא עשיתי את זה קודם

הרגל שלי עדיין לא 100% ומחר זה כבר יהיה שבועיים
. לא ממש כואבת אבל עדיין רגישה. מרגישה גריאטרית

זו רשת של מוניות יותר זולה ממונית רגילה

לנו יש VIA ,יותר שווה מאובר!
זה מגיע לכל מקום במנהטן ב-5 דולר בלבד- גאוני בעיני!
ככה שרדתי את כל ראיונות העבודה- השתמשתי בזה בטירוף.

debby12

New member
מנהל
UBER

זו אפליקציה לטלפון. מורידים, מכניסים פרטי כרטיס אשראי ואת מספר הנייד שלך. יש אלפי נהגים/ות שעושים ככה כסף מהצד. הם לא נהגי מוניות "מוסמכים" - כל אחד עם רשיון לפחות שנה, ועבר נקי מפלילים ועבירות נהיגה יכול.

כשאת רוצה "מונית" את פותחת את האפפ, רואה מיד כמה זמן ייקח לה להגיע (זה תמיד פחות מ-10 דקות אלא אם כן את באמצע המדבר אולי), ואת רואה בדיוק כמה זה יעלה לך, ואת שם הנהג/ת ומספר לוחית הרישוי

את מזמינה - ורואה על המפה בטלפון בכל שניה נתונה כמה הנהג/ת רחוקים ממך ומתקרבים. ואז היא מגיעה - את נכנסת, מגיעה למחוז חפצך, ויוצאת. החיוב הוא באשראי שנתת. אין טיפ. נוח ומושלם

אם הנהג מתקשר אליך לתאם - הוא לא רואה את מספר הטלפון האמיתי שלך אלא איזה מספר רנדומלי שהמערכת מערבלת לו ומגיע אליך

יש שתי חברות דומות: Lyft and Wings

אפשר להזמין גם רכב גדול יותר או מפואר יותר.

ה"אובר" רוצח את פרנסת המוניות בארה"ב ונהגיהן מנסים בכל דרך אפשרית לשכנע מחוקקים לאסור את זה. הוא יצר שינוי עצום בשוק המוניות.

עד היום לא השתמשתי בזה כי לא מוצא חן בעיני הרעיון של רישום איפשהו מאיפה לאיפה לקחת מונית בכל רגע נתון. אבל זה כל לך יותר זול ונוח, ואיבדתי את רשיון הנהיגה בנסיעה הזו אז לא יכולתי לאסוף את הרכב השכור שהזמנתי...

למעלה