איך היה השבוע שלי

הספקנו להיות בים אחרי הצהריים

חתכתי מוקדם מהעבודה (ב 16:00) והספקנו להגיע לפני שהמצילים סוגרים את הים....
<לא מבינה למה לא מאריכים את עבודת המצילים עד לשעה 19:00, לפחות בחלק מהתחנות>

קיבלתי את קבוצת הגיל שרציתי ללמד

וגם מי שאמור ללמד יחד איתי ממש בחור נחמד ולפי השיחה שהייתה לי איתו כשבאתי לראיון עבודה ולשיעור לדוגמא- יש לנו כימיה טובה. מקווה שכך יהיה בפועל . ממש מחכה בקוצר רוח להתחיל לעבוד שם.

עדיקים

Active member
שבוע של עבודה עם הרגשה קלה של חופש

היינו בבריכה עם הילדים והיה ממש כייף.
לא היתה ארוחת שבת אז היה לנו ערב זוגי שלא תוכנן מראש ונהננו מסרט מול הטלויזיה שהיה מוצלח ביותר.
הילדים התבגרו ונתנו לנו לישון קצת למרות שהם היו ערים, זה היה ממש כייף מקווה שימשיך ככה
.
מפגש משפחתי מוצלח ביותר, נהננו מאוד.

לא משהו בכלל

- ילד ששוב לא רצה ללכת לקייטנה. משבוע הבא הוא בחופש.
- לחץ מטורף בעבודה
- שוב רבתי עם הבוס
- הגדול לא מסכים להכין עבודות לחופש שקבלו מבית הספר. זה מביא לויכוחים לא נעימים ("אתם לא מבינים מה הפירוש של המילים חופש?"

שבוע רגוע וחביב

חיכיתי למשהו וסופסוף זה הגיע ואפילו לפני הזמן קח שאני בכלל מבסוטית, קיבלתי כמה דברים שהזמנתי מאמאזון (חצאית, תיק, אוברול קצר) וממש נהנית ממה שקניתי.
&nbsp
היה לי די שבוע רגוע ונטול עבודה, אפילו התפנקתי ועשיתי פדיקור-מניקור, היה לי ממש נחמד

&nbsp
וזהו...מחר מצפה לנו ארוחת בראנץ' עם חברים- קניתי חלה טעימה ב-breads (אותה מאפיית "לחמים" כמו בארץ) ואני הולכת להכין פשטידת זיתים וגבינות.

debby12

New member
מנהל
מעורב - מן הגורן ומן היקב...

מצד אחד נקעתי את הרגל מה שהכניס בי תובנות לגבי כמה צריך להעריך כשיש שתי רגליים מתפקדות (לא חושבים על זה בדרך כלל) וגם תחושה גריאטרית לא נעימה (למרות שהנקע נבע מסיבה אובייקטיבית - פספסתי את העובדה שהמדרכה נגמרה כי משהו הסיח את דעתי....).

מצד שני לא היו פה אורחים השבוע
, ויש או-פר חדשה שמתאקלמת לאיטה ואני מקווה שיהיה בסדר איתה.

בגזרת ה-
הפציע עוד חתול רחוב מזה רעב בגינתנו. חתולי רחוב מאוד נדירים פה. אבל כנראה הכתובת שלנו עוברת משפם לשפם.... כמובן שלא עמדנו באומללות (הוא נראה כמו ניצול מחנה ריכוז) ונתנו אוכל - בחוץ ברחוב אבל בכל זאת. אבל בי נשבעתי שאם הוא חוזר ומתאושש - הוא יועבר לצער בעלי חיים בסוף. כי נגמר המקום בגנחיות שלנו.

למעלה