איך היה השבוע שלי

עדיין לא הרגתי את העציצים של השכן

אני גרועה עם עציצים, כל הזמן אומרת שעם ילדים הרבה יותר טובה

השכן שנסע לביקור בארץ ואז נסיעה למקום אחר ויעדר חודש הפקיד בידיי את העציצים שלו ורק מההיסטריה שמשהו יקרה להם- אני דואגת להם כמו אם פולניה

עדיקים

Active member
סופ"ש לבד

הבעל לקח הילדים לטיול ואני נשארתי בבית.
וואו, איזה הספקים היו לי שזה לא יאמן, כמות עבודות הבית שהספקתי במקביל לסידורים והשלמת שעות עבודה וכמובן הכי חשוב זמן איכות לעצמי, אתמול בערב פגשתי חברה יקרה ואהובה שנשארה גם לבד (+תינוקת אבל זה לא נחשב
), הצלחנו לקיים שיחה של גדולים ולאכול ארוחת ערב יחד כולל ביקור אצל אמא שלה. היה ממש מוצלח. ובנוסף מנוחה, כבר מזמן לא יצא לי לנוח ככה בכייף, השלמתי קצת שעות מסך.

השבוע היה בסימן טלפונים מהקייטנה באמצע היום

אחרי השבוע הראשון שעבר בכיף ובשמחה, הגיע השבוע שהיה בסימן ילד בוכה שרוצה שאמא שלו תבוא לקחת אותו.
את הטלפונים קבלתי בימים ובשעות שלא יכולתי להגיע וגם לא היה לי את מי לשלוח.
באופן מדאיג גם חברה נוספת מהגן גלתה השבוע חוסר רצון ללכת.
לא הצלחנו לשאוב מהם מה קרה , אבל כנראה משהו השתנה שם. גם שיחה עם הגננת לא הביאה לפתרון. מקווה ששבוע הבא יהיה יותר טוב.
חוץ מזה לחץ מטורף בעבודה, שוב ביליתי בכבישים כדי להגיע לישיבות מיותרות וסוף סוף הגיע סוף שבוע , (אבל כנראה גם מחר אלך לעבוד....)

הוא בן חמש

ולשמחתנו יש לו בטחון העצמי שמאפשר לו להגיע למקום חדש ולהסתגל ולהתחבר בלי בעיות.
הוא גם די דברן ומשתף, כך שזה מאוד מוזר. אין משהו ספציפי שמפריע לו. פעם אחת שמעתי שהוא אמר שמשעמם לו שם (אני בספק אם זה נכון לאור כמות היצירות שהם עושים....)

עדיקים

Active member
מקווה שהשבוע יחול שיפור ויהיה לו יותר טוב

אני גם קיבלתי השבוע טלפון אבל מילדה קצת יותר גדולה ובטוח מפונקת
, ביקשה שאבוא לקחת אותה מפעילות שנסעו אליה מהקיטנה. זה התחיל בווטסאפ ועבר לשיחת טלפון כשבסוף פניתי למדריכה וביקשתי שתתמודד עם זה. אני אמנם יכולתי לצאת לאסוף אותה לו רק רציתי אבל במקרה שלי זה באמת רק פינוק ואני נגמלת מלתת לה אותו. צריך ללמוד להתמודד עם דברים בחיים

שבוע די משעמם, האמת

בעיקר סבב סביב בישולים ועניינים-ממש עקרת בית למופת

&nbsp
ניחמתי חברה לצרות שקיבלה שלילי, הגיעה אליי מיד ופינקתי אותה-האמת שיש משהו מאוד מרגש בחברות כזו ושגילינו אחת את השניה ואנחנו דומות כל כך באופי ובהתנהלות
שמחה שזכיתי להכיר אותה.
&nbsp
וזהו...מתקדמים עם הטיפולים, היה גם בייביסיטר שהיה נחמד
והתחלתי ללמוד צרפתית ...לא מתקדמת עם זה כל כך אבל לפחות עשיתי את הצעד ועשיתי עם עצמי משהו.

debby12

New member
מנהל
שגרתי [בלי תלונות
]

שבתי לעבודה. עניתי לאלפי מיילים (חציים משבוע שעבר - שבוע החופשה).

החופש נתן לי פרספקטיבה/מרחק מסוים מקלחת העבודה מה שמועיל לי מאוד.

לא נסעתי לשום מקום.

הייתי בבריכה

אני תיכף יוצאת לקונצרט של בתי האמצעית שמסיימת השבוע שבוע של "קייטנת כלי נשיפה" - 6 שעות ביום של הוראה/נגינה בטרומבון עם כל מיני נושפים בכלים אחרים. את הקייטנה מעבירים רביעייה של נגנים מקצועיים שילוו את המנגנים הלא-מקצועיים אז אני בטוחה שיישמע אחלה בזכות המלווים

שמחות קטנות של יום חולין

אני עד היום זוכרת את הופעותיו של אחי עם הכינור......

הוא ניגן סביר, אבל אני זוכרת ילד שהתחיל לנגן עצר ואמר "אמא זה לא מצליח לי....."

מקווה שנהנת יותר

debby12

New member
מנהל
נהניתי מאוד - היה כיף גדול

הם ניגנו בתזמורת גדולה של כלי נשיפה כך שהמקצועיים הצליחו לתקן/לטשטש את הטעויות של המתחילים יותר.

ונגנית הבית הצעירה שלנו הרגישה מועצמת עד מאוד

חוץ מזה בשליש הראשון נגנו רק המקצועיים והיה כיף לשמוע (חמישיית כלי נשיפה זה לא הרכב שיוצא לי לשמוע בד"כ). אפילו האחיות שלה ישבו מוקסמות.

עדיקים

Active member
היה עמוס, חשבתי שבחופש יהיה לי יותר קל

זה התחיל בניחום אבלים של החברה הטובה, כשבאותו יום עוד הספקנו לקנות לקטן תיק חדש לבית ספר.
האין צהרון של הגדולה מכריח אותי לבשל יותר ומכיוון שאני צריכה גם אוכל דיאטה לעצמי לפעמים לא מוצאת זמן עבורו.
ובכלל כל יום אחה"צ יש לנו רצונות לבילויים שונים והחום בחוץ מתיש.

ההסתובבות בחוץ אחרי הצהרים לגמרי מתישה

אני משתדלת לדחות את הסיבובים / גנ"ש לאחרי 18:00 (ואפילו אחרי).

אין משהו בחזקת דיאטתי שמתאים גם לך וגם לילדה?
חבל שאת נאלצת לוותר על הצורך שלך.

עדיקים

Active member
אם אני נערכת בשבת אז יש לי בישולים לתחילת שבוע

והכל בסדר אבל אם לא הספקתי או שהכל התחסל אז אני לא תמיד מספיקה או שיש לי כח להכין לי שוב.
לפעמים משכנעת הילדה והיא אוכלת איתי את האוכל "שלי" אבל לפעמים זה לא עובד ואז אני מכינה לה שניצל לדוגמא שאין סיכוי שאני אוכלת.
אני לא מרגישה שאני מוותרת על הצורך שלי אלא מתעצלת, יכולתי להכין גם לעצמי אבל לפעמים פשוט מכל הריצות כבר אין לי כח.

למעלה